Katarzyna TS: Covidowy patyk w dupie

analny test na koronawirusa/ fot. screen
75

Minął już rok koronawirusowej szajby i nic nie wskazuje, że to wariactwo kiedykolwiek się skończy. Miała je zakończyć szczepionka, ale już wiemy, że były to opowieści dla „ciemnego ludu”. Osoby, które poddały się szczepionkowemu eksperymentowi medycznemu, nadal muszą chodzić w maskach oraz zachowywać dystans społeczny. Tzw. autorytety ogłaszają wszem wobec, że nic nie zwalnia z przestrzegania reżimu sanitarnego i nie należy liczyć na to, że wrócimy do życia sprzed pandemii. Ma być „nowa normalność” i basta!

Oczywiście pandemię można zakończyć w jednej chwili. Wystarczy zaprzestać robienia testów. Ale nie po to grube ryby robią biznesy na korona-cyrku, żeby z niego rezygnować. Nie po to władza gania ludzi z kąta w kąt, żeby im nagle łaskawie odpuścić. Wprost przeciwnie. Korona-hucpa jest tak doskonałym narzędziem do tresowania ludzi, że bez naprawdę poważnej awantury nie zostanie zakończona nigdy. Będą natomiast pojawiać się kolejne, coraz bardziej upokarzające metody gnojenia ludzi. Oto jedna z nich: analny test na obecność wirusa. Polega on na włożeniu patyka z wacikiem do odbytu na głębokość 3-5 centymetrów i kilkukrotnym jego przekręceniu. Instrukcja wykonywania takich testów została już w styczniu opublikowana w Internecie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To nie jest żart. Grzebanie covidowym patykiem w dupie to najnowszy pomysł Chińczyków, którzy najpierw wprowadzili taką formę testowania dla swoich obywateli, a następnie zdecydowali, że ma być to obowiązkowe badanie dla cudzoziemców przylatujących do ich kraju. – Wymazy z odbytu są lepsze, ponieważ ślady wirusa pozostają dłużej w próbkach kału niż w nosie lub gardle – oświadczył Li Tongzeng, specjalista od chorób układu oddechowego. Zapewnił, że takie testy mogą być szczególnie przydatne do identyfikacji choroby w łagodnych lub bezobjawowych przypadkach.

Chiński pomysł nie spodobał się Japończykom, którzy jako pierwsi padli ofiarą tego „lepszego wymazu”. – Niektórzy Japończycy zgłosili do naszej ambasady w Chinach, że zostali poddani testom wymazów z odbytu, co spowodowało wielki ból psychiczny – mówił na konferencji prasowej Katsunobu Kato, sekretarz rządu Japonii. W związku z tym Japonia poprosiła Chiny o zaprzestanie takiej metody testowania, ale rzecznik chińskiego MSZ, Wang Wenbin, stwierdził, że decyzja o wprowadzeniu testów analnych oparta jest o naukowe dowody, a testy są zgodne ze zmianami sytuacji epidemicznej oraz właściwymi przepisami i regulacjami.

Czy metoda przyjmie się w Europie, Kanadzie, Australii i w Stanach Zjednoczonych? A dlaczego nie? Skoro ludzie zgodzili się na to, żeby robić z siebie idiotów chodzących w przyłbicach, maskach, rękawiczkach oraz psikających wszystko wokół płynem do dezynfekcji, to zgodzą się również na testy analne. Z czasem sami będą grzebać sobie w tyłkach zapewniając, że robią to z szacunku do innych. W Wielkiej Brytanii już jest zwolenniczka tych testów przekonująca o ich wyższości nad wymazami z nosogardzieli. To Joanne Santini, profesor mikrobiologii na University College London.

W rozmowie z „Business Insider” prof. Santini wyjaśniła, że wirus przyłącza się do organizmu człowieka za pomocą receptora o nazwie ACE2, a w jelitach znajduje się wiele receptorów ACE2. Ilość wydalanego wirusa może być również wyższa w kale, zwłaszcza jeśli ktoś cierpi na problemy żołądkowo-jelitowe spowodowane koronawirusem. Wydalanie wirusa z kałem może trwać dłużej niż z plwociną. – Istnieją dowody na to, że SARS-CoV-2 w kale jest zakaźny, podobnie jak inne wirusy – stwierdziła prof. Santini. Wskazała, że zamiast robić wymaz, można by pobrać próbkę odchodów, gdyż jest to mniej inwazyjne i można zrobić to samodzielnie. A do tego łatwiej w ten sposób testować dzieci.

Witajcie w świecie nowego i lepszego testowania. Nie będą zdziwiona, jeśli za jakiś czas każdy będzie musiał raz na tydzień przekazać do badania próbkę kału, żeby dostać certyfikat umożliwiający wyjście z domu. Myślicie, że przesadzam? A dlaczego? Przecież to byłby wspaniały sposób walki z pandemią. O ile wymaz z nosogardzieli wymaga zaangażowania przeszkolonego personelu, o tyle pobranie próbki kału nie jest wyczynem przerastającym możliwości zwykłego śmiertelnika.

A co z kosztami? Przecież takie cotygodniowe testowanie wszystkich obywateli byłoby związane z ogromnymi wydatkami. No i co z tego! Walka z pandemią wymaga nakładów i nie ma takiej ceny, której władza nie byłaby gotowa zapłacić, aby pokonać wirusa. Najwyżej zabierze się pieniądze przeznaczane na inne cele. Po co zajmować się jakimiś chorobami współistniejącymi, na które przecież nikt nie umiera. Wszyscy umierają na covid, albo na ukryty covid, więc furda z onkologią, kardiologią, chirurgią i innymi, nikomu niepotrzebnymi dziedzinami medycyny. Najpierw trzeba pokonać pandemię! Dlatego najważniejsze jest wytropienie każdego przypadku wirusa i jego izolacja.

Cotygodniowe badanie całej populacji to cudowny środek, dzięki któremu będziemy mogli normalnie spędzić kolejne święta. Nie bądź samolubny. Pamiętaj o pobraniu próbki kału. Zrób to dla rodziców, dziadków, rodzeństwa i dzieci.  Bądź odpowiedzialny! Noś maseczkę! Noś pieluchę! Dlaczego pieluchę? Dlatego, że puszczenie bąka jest śmiertelnym zagrożeniem dla innych. Pamiętaj o badaniu nawet jeśli zostałeś zaszczepiony. Zainstaluj w telefonie program, dzięki któremu odbierzesz wynik bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli wynik będzie pozytywny, telefon natychmiast powiadomi o tym odpowiednie służby, które dopilnują przestrzegania kwarantanny. Nie lekceważ poleceń władzy. To wszystko dla twojego dobra. Pamiętaj o corocznym szczepieniu. Stosuj DDM. Wsadź sobie patyk w dupę. Razem pokonamy pandemię. Miłego dnia.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Królowie covida

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. wilk mówi

  COVIDOWY CYRK TRWA,CIEKAWE CO JESZCZE BEDZIE?TYLKO CZEKAC JAK NIEDZIELSKI WPROWADZI TAKIE METODY

  1. Robert mówi

   Tajna korespondencja. Wyciekły dane na temat szczepionek na COVID-19

 2. Boguslaw mówi

  Pamietajmy, jesli pozwolimy sobie, bezkrytycznie ufajac tym bandytom, poddac sie wszystkim tym ponizeniom, bedziemy sami sobie winni!
  Istnieje zawsze jakas granica upokorzenia narodu i grzebanie w gupie, jest wlasnie taka granica wytrzymalosci dla nas wszystkich.
  Jesli teraz nie podnieciemy glowe, to nie jestesmy godni, zeby bylo nam lepiej!
  Przegonmy te wszystkie kontrole do diabla, ignorujmy wszystkich tych ignoranckich policyjnych i sanepidowskich idiotow, ktorzy do nas przychodza, i nie pozwolmy w ogole, dojsc im do glosu!
  ” Wypierdalaj stad, kanalio”, winna byc jedyna naszy odpowiedz!

 3. YWANDA mówi

  Odkryli Ameryke tym od-bytem i kalem bo krowa=cow(GB) wym. kau.. i Kaukaz i tzw rasa kaukaska= biala. Mleko jest biale a my dla b’nai (nai=mleko po chinsku) to Amalek. Jak na gorze tak i na dole=as above so below tych od G chaosu bo Qof=tyl glowy a kaf-kau-kaw na koncu wyrazu to 23(500)=prawa piesc. Kula w tyl glowy=Qof=19(100) i kij w dupe bo dupa po serbo-luzycku znaczy ochrzcic. Szczepienie to ich dupczenie sie, obraza czlowieczenstwa i Chrzescijanstwa ! Apok. 19:15(Q:S) to przod glowy i miecz ust. Zniwa; QoSa ma wyglad 7-mki !

 4. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  To nic, że to kosztowne, proszę Pani. Im dłużej 'polska’ jest nieczynna tym większe ma osiągnięcia – „Premier: W czwartym kwartale tego roku mamy szansę przebić wzrost gospodarczy sprzed pandemii” – https://www.tysol.pl/a62224-Premier-W-czwartym-kwartale-tego-roku-mamy-szanse-przebic-wzrost-gospodarczy-sprzed-pandemii

  Czyż to nie jest cudowne, warte każdego patyka w dupie? Wulgarne porzekadło o palcu w de nabiera szlachetnego sensu, chodzi o dobrobyt TENKRAJU! Nie śmiem sugerować co robią z palcami PiSowscy 'patrioci’. Z pewnością coś dobrego.

 5. Wojtek mówi

  Akurat ten pomysł mi się podoba. Japończycy do Chińczyków to tak jak Niemcy do nas, chcieli nas eksterminować . Wprowadziłbym również testowanie analne wszelkich szkopów na granicy. W końcu Hitler nie zabił ani jednego Polaka. Sadystyczne mordy i gwałcenie polskich kobiet robili z radością zwykli szkopscy nauczyciele, lekarze, wykładowcy czy urzędnicy. Tak że jestem za wprowadzeniem na stałe testowania analnie szkopów na granicy

  1. Hammurabi mówi

   Tylko Wojtuś ktoś musiałby na te wypięte dupska patrzeć!
   Dość, że w pogoni za pieniądzem liczne stada kobiet z Polski podmywają i pudrują te dupska znosząc wielokrotnie upokorzenia podobne do tych w czynieniu jakich lubowali się „cywilizowani” niemieccy „nadludzie”!
   Sam fakt, ze do tego doszło, niezbyt dobrze świadczy o tych „opiekunkach osób starszych”.
   Tego braku godności nie tłumaczy nawet podła kondycja finansowa.
   Jeśli policzyć ofiary śmiertelne wojny, dodać do tego ofiary sadystycznego bandytyzmu, ofiary niemieckich obozów zagłady, obozów pracy przymusowej oraz wszystkich tych których Niemcy okaleczyli psychicznie i fizycznie oraz doprawić to niepowetowanymi stratami gospodarczymi, ekonomicznymi i finansowymi, to wynik powinien być tylko jeden: 👊👊👊
   Niestety, lata powojenne, zamordyzm i zakłamanie wpojone młodemu pokoleniu dziś robią z Polaków nie tylko politycznych debili!
   Ot choćby przykład Hansa Gielena i jego cyt: „Scheisse Polaken, Zabiłbym wszystkich Polaków, nie miałbym z tym problemu”… koniec cytatu.
   I co?
   Ano „polskie” sądy jak zwykle stanęły „na wysokości zadania” uważając, że dobro niemieckiego interesu jest ważniejsze od uczuć obrażanych we własnym kraju „tubylców” a w firmie nadal pracują Polacy (?), wobec których ów pokraczny niemiaszek używał zwrotów cyt: „Polacy są bliżej małp”, „jesteście shitem”, „z Polakami to jak z psami, trzeba ich sobie wyszkolić”, „Gdyby nie Niemcy, to Polacy mieszkaliby w jaskiniach”, „Nigros-kanaken (obelżywe określenie czarnoskórych) to gówno, ale i tak wolę z nimi”, „Polacy zawsze byli i będą sługami Niemców”, „Nienawidzę czarnuchów, ale Polacy są jeszcze gorsi”, „Polak patriota, Słowianin to gorzej niż bambus…”
   I co?
   O proniemieckich nastrojach w grupie „trzymającej władzę” w Gdańsku nawet nie wspominam, bo to już kuriozum.
   Więc jeśli testy analne, to prócz Niemców poddawani powinni im być również i pracujący w Niemczech Polacy – pozbawione godności osobistej ameby opluwane przez swoich „panów”.

  2. Wojtek mówi

   Zgadzam się z tobą w 100%, ale nie mówiłem że te badania mają sprawiać szkopom przyjemność. Myślę że zamiast patyczkiem można by szkopów badać drzazgowatym brudnym kijem od szczotki, albo zardzewiałym gwoździem 🙂

 6. tow.Piotrowicz z PZPR / PiSrael mówi

  Ale ten sposób spodoba się homoseksualnym zboczeńcom z lewackiej LGBT. 🤣 Przecież Biedroń to samo robi Śmieszkowi i na odwrót. Fuj! Ohyda!

 7. Matka mówi

  Cóż, Chińczycy się nie certolą i stosują najostrzejsze obostrzenia, a jeszcze i naród karny, stąd w Chinach żadnej drugiej fali nie było, a ich pierwsza przeszła znacznie delikatniej niż w Europie czy USA. Niech jełopy, które opowiadają bzdury, że obostrzenia nie działają, czytają i niech widzą też, jak można z tymi obostrzeniami rzeczywiście przegiąć mając naprawdę gdzieś prawa ludzi. Może przestaną wtedy się błaźnić stwierdzeniami, że nakaz noszenia masek to łamanie praw człowieka i straszliwy zamordyzm.

  PS: „Oczywiście pandemię można zakończyć w jednej chwili. Wystarczy zaprzestać robienia testów.” – to zdanie jest wyjątkowo durne, nawet jak na pani twórczość, pani Katarzyno.

  1. szalom mówi

   żydoposterunek „u Międlara” czynny 24 h

  2. Matka mówi

   Nie musisz się reklamować, wszyscy wiedzą, że non stop jest tu taki jeden głupek o żydowskim pseudonimie oznaczającym powitanie.

  3. Ewa-Maria mówi

   Wszyscy wiedzą?.Ja akurat nic nie wiem.Tak na przyszłość 'kulturalna’Matko mów za siebie.Nie życzę sobie aby ktokolwiek za mnie się wypowiadał.Szczególnie takie miernoty
   które chcą odgrywać role erudytów.

  4. Matka mówi

   Tak na przyszłość – jeśli nie rozumiesz, o co chodzi w odniesieniu do jakiegoś pajaca z żydowskim pseudonimem, to się do tego nie odnoś. Nie wychodź na idiotkę. Nie odzywaj się. Taka dobra rada. Jak akurat będziesz coś wiedzieć, to się odezwij.

  5. Emilii mówi

   Wsadź sobie patyk w dupę, a będziemy zdrowsi .To powiedział chinczyk , a czy Polak sie na to zgodzi?

  6. Maciej mówi

   @Matka

   Otóż twoja reklama jest oczywista – jesteś, jak widać, zwolenniczką chińskiego ćwiczenia ludzi komuszym zamordyzmem z rzekomym sukcesem walki z nieistniejącą pandemią.

  7. Matka mówi

   Nie zrozumiałeś. Spróbuj jeszcze raz. Jak w czymś mogę pomóc, to śmiało proś.

  8. Maciej mówi

   @Matka – oczywiście ty się jeszcze „certolisz” (słuszność etapu). Ale kierunek zamordyzmu – wicie, rozumicie – słuszny. Patyk w tyłku jeszcze nie, ale kagańce już tak.

  9. Matka mówi

   Nie zrozumiałeś przekazu, Maciuś. Przeczytaj raz jeszcze.

  10. Maciej mówi

   @Matka
   Twój przekaz, nie tylko tutaj zresztą, jest dla średnio ogarniętego oczywisty, jasny i zrozumiały. „Partia” (zleceniodawca) każe, to cel uświęca środki, nawet kosztem rżnięcia przygłupa.

  11. Matka mówi

   @Maciej

   Znaczy, że nie jesteś średnio ogarnięty, Maciusiu.

  12. Maciej mówi

   @Tow. „Matka”

   „Opinia” trolla pozostanie zawsze tylko „opinią” trolla – niczym więcej.

  13. Matka mówi

   @Maciej

   Ale to twoja opinia, Maciusiu. Sam napisałeś, że średnio rozgarnięty by zrozumiał, po czym napisałeś coś jasno wskazującego, że nie zrozumiałeś. Uważasz się za trolla?

  14. Maciej mówi

   @Matka-specjalnej troski

   Kolejny raz udowadniasz swój stan psychiczny; tym razem prymitywnym automatyzmem małpowania wypowiedzi z istotnymi błędami semiotycznymi (przekłamanie ich funkcji pragmatycznej). Jeśli do tego dodamy (nieustannie przez ciebie wykazywany) brak racjonalnej wyobraźni, inwencji kojarzenia faktów, to otrzymujemy poważną dysfunkcję autonomicznego rozumowania z prawdopodobnymi zaburzeniami osobowości.

  15. Matka mówi

   Tu nie ma, Maciusiu, przekłamania – jedna z funkcji pragmatycznych zdecydowanie u ciebie nie wystąpiła – zrozumienie. A skoro napisałeś jednocześnie, że „średnio rozgarnięty” by zrozumiał, to logiczną jest konstatacja, że wystąpić powinna inna funkcja pragmatyczna – uznanie. Że nie jesteś nawet średnio rozgarnięty. Jeśli nie nasuwa ci się ten wniosek, to, to obawiam się, że dysocjalnych zaburzeń osobowości powinieneś szukać u siebie – jakaś twoja dodatkowa osobowość przejęła stary i wystąpiło zaburzenie tożsamości, stąd nie rozumiesz, co przyznałeś.

  16. Maciej mówi

   @Matka

   No i znowu to automatyczne małpowanie nowopoznanymi pojęciami… żałosne

  17. PolishPolackski mówi

   Durny?
   A ty widział gdzieś pandemię?

   Jak skończą jej szukać w każdym odbycie, to „pandemia” się skończy.

  18. Matka mówi

   Skąd ty się, pajacu, urwałeś po roku? Tobie to by w tym odbycie rozumu mogli poszukać. Bo w głowie nie ma sensu.

  19. Ewa-Maria mówi

   Czytam i 'uszy’ przecieram ze zdziwienia.Nie będę owijała w bawełnę,powiem wprost to co myślę i zauważam.Skoro Matka przypisuje rozmówcy rozum z odbytu to śmiało twierdzę że rozum piszącej pochodzi z przedniej części ciała,tej obok odbytu.

  20. Matka mówi

   Ewcia-Maria – jeśli czytasz, to raczej nie uszy przecierasz, ogarnij się, laska. A co do rozumu z odbytu – taka figura. Najwyraźniej zarówno ten debil powyżej, który jej użył, jak i ty, powinniście się pod tym kontem przebadać. W innych miejscach go nie stwierdzono.

  21. Boguslaw mówi

   Kurwa, jakas ty prostacka!
   Jedno i wciaz tylko jedno i to samo! Kto ma jeszcze cierpliwosc, ta, durna, krowe tu jeszcze znosic! Przeciez to juz az boli!
   Wypierdalaj stad, po raz tysieczny, WYPIERDALAJ!!!!!!!!!

  22. PPP mówi

   nie rozumiesz że tej wywłoce twoja złość to woda na młyn? mówiłem – ignorować tą przemądrzałą sziksę, co to wszystkie rozumy pozjadała studiując viki i podróżując palcem po mapie (ew. z discovery;)
   jesteś, ”mamuśka”, tak wiarygodna jak lew starowicz – ruchacz teoretyk – kontra rocco – ruchacz prawdziwy. i podobnie jak u starewicza – życie szybko weryfikuje, uboga krawetko alias ”mamuśka”…
   poza tym mamuśka jest jak najbardziej za wymazami z doopy – almanachy zdobywców nagrody darwina do tej pory przecierają ze zdumieniem oczy nad tym co mamuśka miała do tej pory w doopie… a co dopiero będzie miała (darth vader z lukiem do tej pory szukają gwiazdy śmierci w jej zadzie…)

  23. Matka mówi

   Boguś, ostatnim kto tutaj może wypowiadać się na temat prostactwa, jesteś ty. Ty jesteś chodzące prostactwo.

  24. Boguslaw mówi

   Co tu jeszcze szukasz, zydowska pizdo!
   Dlaczego wciaz hjeszcze nie zdechlas!!!
   Nikt cie tu nie chce, ani nie czyta!
   Wypierdalaj, kanalio, agentko szatana! Szmato smierdzaca!
   WYPIERDALAJ!!!

  25. Matka mówi

   Weź Boguś, nie drzyj tego nazistowskiego ryja i nie emocjonuj się tak, bo rodzina z praniem gaci nie nadąża, a pół Rzeszowa już na smród narzeka.

  26. Tolek mówi

   Ty ją czytasz Boguś rasistowski prostaku.

  27. Maciej mówi

   @Matka – tego należało się spodziewać,

   zwolenniczka chińskiego ćwiczenia ludzi komuszym zamordyzmem z rzekomym sukcesem walki z nieistniejącą pandemią. Brawo!

  28. Halina mówi

   @Matka przeszła chińskie badanie i pieje z zachwytu.

  29. Matka mówi

   Halinko, takie przyjemności, jeśli w ogóle, to raczej już mogą czekać tych niezaszczepionych świrów. Także, ściskaj mocno poślady. No chyba, że lubisz.

  30. Ewa-Maria mówi

   ’Niezaszczepionych świrów’.?.Kultura Matki nijak ma się do tego, co chce sobą reprezentować.A co do szczepionek to chętnie odstąpie swoją i swojej rodziny,gratis.

  31. Halina mówi

   Mamełe się zaszczepiło? Szkoda, że nie ze poznało ichniej metafizyki

  32. Matka mówi

   @Ewa-Maria

   Tak, odnosi się to do takich osób, jak np. Halinka, czy Boguś, łykających każde bzdury, wierzących, że pandemia to spisek Żydów i Szatana. Bez wątpienia to są świry (jak na taką skalę ich głupoty, jest to bardzo kulturalne określenie). Jak się nie zaszczepią, to będą to niezaszczepione świry. A kulturę stosuje się względem ludzi kulturalnych, a nie względem marginesu społecznego jak Boguś czy Halinka, rzucającego wyzwiskami czy tekstami o nazistowskim podłożu. Względem takich osób niczego nie trzeba sobą reprezentować, bo one reprezentują mniej niż zero.

  33. Matka mówi

   @Halina

   Że śmierci mi życzysz, wielbicielko nazistów i banderowców, tak jak Żydom? Uważaj, ludzie pełni frustracji i nienawiści, jak ty, w dodatku mało inteligentni, statystycznie żyją krócej. A i brak szczepienia też się może do tego przyczynić.

  34. Matka mówi

   Nie zrozumiałeś, Maciuś, przesłania. Następnym razem będę obrazki wklejać, dla mniej pojętnych.

  35. Maciej mówi

   @tow. „Matka”
   Nie wysilaj się tak bardzo. Komusze „przesłanie” zawsze to samo – konsekwentne robienie ludziom przysłowiowej „sieczki z mózgu” (w twoim przypadku dość prymitywne).

  36. Matka mówi

   U ludzi, którzy już mają jakiegoś „tatara” czy „mielone” zamiast mózgu, jak to u ciebie zaczyna też wychodzić, nie da się już zrobić większej sieczki, Maciuś. Co najwyżej można próbować ten bajzel sklejać, ale małe szanse.

  37. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Staczasz się konsekwentnie w wyznaczanie nowych standardów prymitywizmu. Wymyśl coś wreszcie oryginalnego, zamiast nieustannego używania zastanej formy wypowiedzi (małpiarstwo).

 8. Arturo mówi

  LGB-ty będą zachwycone!! Powinny być dla nich organizowane przez biura podróży w ramach tzw. specjalnej oferty wycieczki do Chin. Tu jest biznes do zrobienia!!

  1. Tolek mówi

   Te swoje seksualne fantazje to może jednak nie na forum publicznym ogłaszaj.

  2. Arturo mówi

   Towarzyszu Tolek: chyba pomyliłeś portale. To nie Onet, sputnik, oko press czy naTemat. Znajdź sobie jakieś czerwone forum i tam trolluj politruku!!

 9. AntyPO✡PiS mówi

  Homoseksualni zboczeńcy z lewackiej 👹 LGBT będą w wniebowzięci, jak EUrokołchoz wprowadzi tą „analną” metodę 🤣

  1. Boguslaw mówi

   Trzeba bedzie na nich teraz uwazac, bo, jak wiadomo, MAJA, MIEKKIE DUPY i tym samym nie potrafia, swoich AEROSOLI trzymac pod kontrola,!

  2. Matka mówi

   To tak, Boguś, jak ty. Co większe nerwy tutaj, to incydent kałowy i w gaciach pełno. To od zabaw z kolegami w przeszłości masz takie rozregulowane zwieracze?

  3. AntyPO✡PiS mówi

   Niestety to prawda, Bogusław. Wiadomo do czego służy odbytnica. 😀 Ale pederaści niestety tego nie wiedzą.
   Mało tego, 90% zarażonych HiV-em to pedały. Jednym z nich jest nasz troll „matka”. Stąd u niego ta czerwona 🤬 wścieklizna i nienawiść do normalnych ludzi.
   Tak na poważnie, to tak po ludzku nawet żal mi tego lewackiego trolla, nie dość, że rabin mu obrzezał penisa, to jeszcze jest chory na homoseksualizm i pedali się analnie w dupsko.
   Biedny, żydowski 🕎 lewacki troll 🤣

  4. Boguslaw mówi

   Zadko kto tak mi dzialal na nerwy, jak ta szmata!
   Bylbym naprawde bardzo szczesliwy, jak juz stad zniknie, a my wreszcie zajmielibysmy sie tym, co nas interesuje!

  5. Matka mówi

   Boguś – „rzadko”, a nie „zadko”, głąbie. To ten sam przysłówek, który określa konsystencję twojej kupy po przeczytaniu każdego mojego wpisu na tym forum, więc powinieneś łatwo zapamiętać. I zmartwię cię, dużo jeszcze ich tutaj sobie poczytasz.

  6. Matka mówi

   Zdaje się, że to ty tutaj non stop interesujesz się obrzezanymi penisami. Faceta tutaj szukasz na forum, że innym próbujesz pedalstwo przypisać? Napisz, czy nieobrzezane też lubisz, może odzew będziesz miał większy.

   P.S. Na marginesie, zakażeń HIV wśród heteroseksualistów jest już 2 razy tyle niż wśród homoseksualistów. Nie piszę ci tego oczywiście, by namawiać cię do braku ostrożności w zabawach z kolegami, tylko żeby ponownie pokazać ci, jak głupi jesteś pisząc o tych 90%.

  7. Matka_ale_z_napletkiem mówi

   Chłopie , masz nasrane w głowie. Jeśli wśród hetero jest dwa razy więcej niż wśród pederastów których jest 5% to znaczy że prawie każdy pederasta ma HIV co daje 90%

  8. Matka mówi

   Matka z napletkiem, no ciekawe – nawet transy tutaj wchodzą?

   No to pomyśl chwilę spokojnie, transiku, jakim to cudem doszedłeś do tych sensacyjnych wyliczeń? Np. w Polsce rocznie masz 1200 zakażeń, czyli weźmy, jak pisałam 800 u hetero, 400 u gejów. Skoro gejów jest 5%, to weźmy liczbę mężczyzn którzy mogą być już i jeszcze aktywni seksualnie w Polsce – ok. 14 mln. A więc gejów jest 700 tys. w Polsce.

   Wytłumacz mi zatem, jakim cudem, idioto, wyszło ci, że 90% gejów ma HIV przy rocznej liczbie zakażeń 400 gejów? Kretyni nieradzący sobie z matematyką albo odróżnianiem płci (myślą, że kobiety mają napletki) powinny wrócić się do szkoły, a nie wypowiadać na forach.

  9. Tolek mówi

   Ale seks analny z kobietą to już spoko nie?

  10. Boguslaw mówi

   A to dlatego zynagog smierdzi zawsze tak poteznie GÓWNEM!? Smacznego!

  11. Matka mówi

   Nic nie przebije, Boguś, twojego mieszkania, szczególnie po sesji na tym forum. W całym Rzeszowie wali. Zmieniasz choć pieluchę siadając do obiadu?

 10. anty mówi

  to szeregi LGBT beda wdzieczni po wprowadzeniu tej metody 😀

 11. Przemo mówi

  Ja myślę, że aby aktywować próbkę, należy po wykonaniu wymazu, patyczek trzymać jeszcze w buzi przez dwie minuty. Wtedy prawdopodobieństwo poprawnego pomiaru wzrośnie dwukrotnie. A ludzie i tak to kupią.

 12. Krzysztof mówi

  No proszę, Pasiaki. Czy znów będą z literą P?

 13. mario mówi

  Ja takie badanie mam w dupie tak jak noszenie szmaty na twarzy,pseudopandemię,mandaty itd.

  1. Tolek mówi

   Zarazisz się to zmądrzejesz. Albo i nie.

  2. Arek mówi

   @tolek
   Zybys tylko nie zrobił pod siebie ze strachu.
   Już się wszyscy boimy i czekamy na rady tow. Matki ( ewentualnie innego koronoswira Simona). Pokłony chińskim komunistom to najlepsze podkreślenie umysłowego skrzywienia…… póki co wystawiaj tyłek do testu .

  3. Boguslaw mówi

   Zalezy wam, skurwysyny, zeby trzymac ludzi w strachu!?
   Chcecie po cichu zrealizowac swoj parszywy , calkiem inny plan, kompletnego zrujnowania Europy!?

 14. Ewela mówi

  Do jakiego poziomu nas ludzi się sprowadza i poniża ? . Do poziomu zwierzyny. Istny psychiatryk.

 15. Ewela mówi

  PANI KATARZYNA – MISTRZYNI SŁOWA i PRZEKAZU.

 16. Emili mówi

  Pani Katarzyno uśmiałam się z tego tekstu do bólu brzucha i łez .

 17. Ahmed mówi

  Po co wy z tą pejsatą matką dyskutujeta

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.