Kara grzywny za napis „Jesteście zdrajcami Ojczyzny” przed siedzibą Platformy Obywatelskiej

Zygmunt Poziomka/ fot. youtube
4

Zygmunt Poziomka, emerytowany górnik z kopalni „Wujek”, otrzymał karę grzywny w wysokości 100 zł za napis „Jesteście zdrajcami Ojczyzny”, który wykonał kredą na chodniku przed siedzibą Platformy Obywatelskiej. Wyrok wydał 7 maja br. Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieście. Według sądu Poziomka „naniósł w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym napis bez zgody zarządzającego tym miejscem”.

– Czasami pisałem kredą przed siedzibą czerwonej zarazy, dziś sąd wydał wyrok … Mam zapłacić 100 zł kary. To jakiś żart. Młodzi! W klasy już nie pogracie. Rodzice mogą zapłacić karę – komentuje wyrok Poziomka.

Zygmunt Poziomka pojawia się na wszystkich manifestacjach „obrońców demokracji” z tabliczką z napisem „PO + PSL + KOD + Nowoczesna = Targowica”. Jego obecność wywołuje agresję i wrzaski KODziarzy. Był wielokrotnie straszony przez członków KOD, że zostanie pobity lub nawet zabity. Ostatnio Poziomka został opluty. „Jadę do domu. Na rondzie ONZ zostałem opluty przez małolata, uciekł !!! Taki odważny że uciekł !!!” – poinformował na twitterze 12 maja.

Zygmunt Poziomka był gościem Ewy Stankiewicz w programie „Otwartym tekstem”. Posłuchajcie.

Źródło: twitter, youtube

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Constancja mówi

  w czasach mojego dziecinstwa moglam grac w klasy i jeszcze wypisywac na scianach i murkach wtedy modne haslo „zima wasza, wiosna nasza”, no „brawo PIS” – klaszcza lucyferianie, dzisiaj za waszych rzadow osiagneliscie jeszcze wiecej niz kiedys.

 2. Ania mówi

  Pamiętajmy, że to się dzieje już za ministra i prokuratora generalnego Ziobry i za rządów PIS. PIS -PIC to syjamskie rodzeństwo z PO , a i bliscy kuzyni SLD, Nowoczesnej, PSL, Razem. Przyjaźń ze wszystkimi tylko nie z Polakami.

 3. pw mówi

  Oni beda gnebic az dojdzie do rozlewu krwi. Komuchy i lewactwo to najgorsze scierwo.

 4. dd. mówi

  SĄDY W POLSCE SĄ PRZECIWKO POLAKOM I PRZECIWKO PRAWDZIE!! TERAZ TO JUZ JEST SKUTEK DZIAŁAŃ PREZYDENTA ANDRZEJA VETO DUDY!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.