Kapuś zdrajcą pozostanie na zawsze! TW „Znak”: „Polska to właśnie Polin”

Michał Boni / Fot. Twitter
14

Gdy żydowskie media i politycy potwierdzają to o czym piszemy od dawna, dając upust potwornego antypolonizmu, przypomniał o sobie eurodeputowany Platformy Obywatelskiej, tajny współpracownik komunistycznych Służb Bezpieczeństwa Michał Boni, ps. „Znak” i udowodnił, że kapuś zdrajcą pozostanie na zawsze.

PRZECZYTAJ: Zdrajca Polski! Michał Boni TW „Znak” dziękuje za szykany wobec Polski i powołuje się na dziedzictwo „Solidarności”

W odpowiedzi na zdecydowaną krytykę żydowskiego łgarstwa Boni opublikował na Twitterze wpis: Zniesmaczony oglądam wklejane mi na twittera obrazki z hasłem „Polska to nie POLIN”. Nie, drodzy Państwo. Polska to między innymi właśnie POLIN – z otwartością, miłością do innych i wielkim szacunkiem dla historii. I z tego jestem i zawsze będę DUMNY. A prof. Stola – jest WIELKI. – napisał na Twitterze europoseł Platformy Obywatelskiej Michał Boni.

Boni po raz kolejny przyznał, że Polska jest dla niego jak „dojna krowa”, jak z pogardą mówili o Polsce kierowani nienawistnym Talmudem przedwojenni Żydzi. Esbecki konfident uczynił także głęboki ukłon w kierunku prof. Dariusz Stoli, dyrektora muzeum Polin, które od lat odpowiada za przypisanie Polakom współudziału w holokauście, które Rzeczpospolitej zgotowała III Rzesza. Dariusz Stola to zadeklarowany sympatyk Jana T. Grossa, przeciwnik żołnierzy podziemia niepodległościowego, a w ubiegłym roku dał się poznać, jako przeciwnik nowelizacji ustawy o IPN, która w pierwotnej formie miała bronić Polaków przed oszczerczymi oskarżeniami Polaków o współudział w zagładzie Żydów. Jak długo jeszcze Polacy będą tolerować, by zadeklarowani zdrajcy reprezentowali Rzeczpospolitą?

SKLEP-WPRAWO.PL

Źródło cytatu: Twitter

Obejrzyj:

POLSKIE MIĘSO ARMATNIE i Rzeczpospolita Żydowska | J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dariusz mówi

  To bydlę Boni,zabrał mojemu ojcu połowę ciężko wypracowanej emerytury.Gdybym go dostał w swoje ręce,wyrwałbym mu ten siwy łeb i nasikał do szyi.

 2. jacek mówi

  o ile się nie mylę to Boni jest żydem….

 3. Janysz I mówi

  Gdyby rząd był rządem, to skorzystałby z nadarzającej się raz na sto lat okazji i zerwał wszelkie stosunki z państewkiem Israelitkiem.

  1. Suweren mówi

   chyba raz na 70 lat ! bo tyle sobje liczy to 8 mln państewko gdzie niema niczego ! nawet wody jest tylko dla 3 mln.

 4. Mariusz mówi

  Oby RN+Korwin+Braun wygrali na jesień…..bo to już cyrk do 1000000000 potęgi

 5. sami mówi

  boni – prawdziwe nazwisko jakub bauer, TW – znak!! UBek, swinia orwellowska, dywersant, pasożyt! Polska ZAWSZE BYLA POLSKĄ I POLSKĄ POZOSTANIE! A tzw. polin to jest jedynie w chazarskim łbie, łbie pustym i pasożytniczym. boni Ubek a jego zona engelking-boni nie lepsza, o smierci zyda mowi ze to …metafizyka! a śmierc Polaka wg niej …to biologia! tam u tych bauerów vel boni debil debila debilem i prostak prostaka prostakiem pogania!

 6. Adolf mówi

  jezeli ten typ dziala na niekorzyśc Polski to sa przeciez odpowiednie organa w Polsce by tego sbeka postawic w san oskarżenia .Jest rzecza nie prawdopodobna , ze Polska , jej urzednicy nic nie robia a chydra coraz bardzej podnosi łeb !! bezczelny wylinialy typ !!

 7. krzysiek mówi

  co tu duzo komntowac , to jest zyd i nie jest rerezentantem Polski w eu !!!

 8. k..a !!! mówi

  musimy prawnie uwolnic sie , wyzwolic od tych robakow

 9. Suweren mówi

  Polska to owszem Polin”polnocna ziemia Izraela” z ksiegi Izajasza. (daj Bóg aby tak było) Tylko ta ziemia jest wyloncznoscia, tych , którzy uznaja, Chrystusa za Zbawiciela i Króla Królów. Gdzie nie ma żyda ani greka ani poganina! , a wszyscy sa, zjednoczeni w Zbawicielu Drugiej Osobje Boga . Niema innego Izraela jak ten zjednoczony w Jezusie Chrystusie! A obecna synagoga izraela jest synagoga, szatana!

 10. suweren mówi

  Należy sie zastanowić nad możliwościami prawnymi delegalizacji Talmudu na Ziemiach Polin!!! Wyrzucenia z Polin wszystkich talmudowców , habat-Lubawicz i podobnych sekt obrzezańców którzy sie dopuszczaja, obrażania Majestatu Bożego. Jakim cudem grupka 8 mln obrzezanych durni decyduje o tym co i jak w państwie 40mln!!!?

 11. Buran mówi

  JKM zasłużył na order za to że dał padalcowi w ryja.

 12. Ania Anna Ś...... mówi

  Nie marudzić ktoś go wybrał,tak jak i innych czerwonych i SB-eków.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.