Kapitalny wykład Stanisława Michalkiewicza o hucpie nazywanej walką ze zmianami klimatycznymi [WIDEO]

Stanisław Michalkiewicz/ fot. screen
4

Proletariusze wszystkich krajów radzą, jak przychylić nam nieba” – tak Stanisław Michalkiewicz skomentował szczyt klimatyczny w Katowicach, na który Polska wydała 252 miliony złotych. Jaki był cel tego szczytu? Oto diagnoza red. Michalkiewicza: „Namówić kraje słabe i głupie do tego, by zrezygnowały z takich nośników energii, którymi dysponują i żeby zaczęły korzystać z takich nośników energii, których nie mają, a które będą mogły kupić, w krajach mądrych i silnych.” Nic ująć, nic dodać. Hucpa nazywana walką ze zmianami klimatycznymi jest po prostu kolejną metodą dojenia frajerów, przy czym wmawia się owym frajerom, że to dla ich dobra. Ale to jeszcze nie wszystko.

Stanisław Michalkiewicz przytacza tezy prof. Pawła Ehrlicha z USA, który twierdzi, że dla ratowania planety należy zredukować liczbę ludności do ok. 1 miliarda. Oznacza to, ze 6,5 mld ludzi należy – mówiąc eufemistycznie – jak najszybciej usunąć z tego łez padołu. Tezy Ehrlicha nie są, niestety, traktowane jako wynurzenia wariata domagającego się ludobójstwa. Ten człowiek jest traktowany zupełnie na serio, czego dowodem jest zaproszenie go na sympozjum w Papieskiej Akademii Nauk. Tak oto dochodzimy do sedna hucpy zwanej walką o klimat. To jest walka z człowiekiem jako takim. „Porozumienie paryskie byłoby tylko śmieszną uzurpacją, gdyby nie jego konsekwencje, które zresztą z klimatem nie mają nic wspólnego. Skoro już przyjęto założenie, że przyczyną niekorzystnych zmian klimatycznych jest działalność człowieka, to wniosek nasuwa się sam. Trzeba zredukować gatunek ludzki do poziomu bezpiecznego dla środowiska” – wyjaśnia red. Michalkiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Warto uświadomić sobie, do czego dążą ci, którzy wmawiają nam, że obowiązkiem ludzkości jest walka ze zmianami klimatycznymi. Ci szermujący wzniosłymi hasełkami kolejni naprawiacze świata chcą doprowadzić do hekatomby, jakiej nie było w dziejach świata. Jeśli komuś wydaje się, że jest to teoria spiskowa, bo to przecież niemożliwe, żeby ludzie ludziom chcieli zgotować taki los, niech uświadomi sobie, że ludobójstwo przeprowadzone przez III Rzeszę oraz Sowietów i inne państwa komunistyczne również miało podkładkę w postaci teorii naukowych. Nic nowego pod słońcem. Tym razem ludzie mają być eksterminowani, żeby „uratować planetę”.

Zobacz też:

Wstrząsający reportaż o życiu w sąsiedztwie farmy wiatrowej: „Za co my tak mamy cierpieć?” – Za to, żeby premier Morawiecki podlizał się Niemcom i Brukseli! [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Goj mówi

  Mnie zastanawia, jak to się stało, że Polska dosłownie z dnia na dzień z zielonych płuc Europy stała się jednym z największych trucicieli, zawalona smogiem. Patrząc przez okno, nie widzę żadnych zmian. Powietrze i chmury wyglądają tak samo, jak zawsze, a jednak dowiedziałem się, że oddycham teraz smogiem.

  1. Goj mówi

   Innymi słowy: skoro nie widać różnicy między zielonymi płucami, a smogiem, to po co przepłacać?

 2. klioes vel pislamista mówi

  Tytanik
  motto: „Dla Polski rok 2018 był fatalny. (…) …zagrożenie największe od 1939 roku.” (St.Michalkiewicz)

  Nie między buzią, a brzegiem pucharu;
  Lecz ryj-koryto sprawa ma się w toku.
  Titanic płynie, pędzi bez umiaru…
  Stary rok mija. Witaj nowy roku!

  PiS da pieniądze… (Biorą się z powietrza,
  Czyli „złodziejom władza je odbiera”.)
  A opozycja jest, jak zwykle, lepsza:
  Da więcej! („Come-back gdy będzie płemieła.”)

  Nie ciężka praca, oszczędność, pomysły;
  Lecz pomoc państwa! – urzędów bez liku…
  Choć bańka pryśnie, jak w przeszłości prysły
  Podobne bańki, naprzód Tytaniku!

 3. gojek mówi

  a tvpis puszczają niby komedię, która obrazuje upadek francji i białego człowieka „Za jakie grzechy, dobry Boże?”
  Zbierało mi się na rzyganie, nie chciałem tego gówna oglądać, ale żona chciała… Obrzydzałem ten syf, jak mogłem…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.