„Kadry decydują o wszystkim”! Kącik kom-kultury (11)

Mały Desmond w swojej kreacji
3

Simple Member: – (zapiewającym głosem Maxa Kolanko) Dzień dobry! Tu „Kącik komunistycznej kultury!” Przekazujemy najnowsze wieści z frontu ciężkich walk o dominację kom-kultury w reakcyjno-obleśnym społeczeństwie i faszystowsko-obmierzłych instytucjach. Zaciekle walczymy o supremację w sferze kultury, która kształtuje człowieka. Dzisiaj ponownie rozmawiamy z rzeczniczką prasową policji politycznej, bi-seksualną nimfomanką, liderką nazi-feministek, strażniczką awangardy oddziałów moralności rewolucyjnej przy Ministerstwie Prawdy. Od poprzedniego wywiadu wiele się wydarzyło! Jakie odnotowano postępy w rewolucji kulturalnej?

Liderka nazi-feministek: – (wysoki głos) Tak! Są duże postępy! Walka na froncie kom-kultury jest niezwykle trudna i zacięta! Trwa i trwa mać! Towarzysz Józef Stalin mówił: „Kadry decydują o wszystkim”! Odnosimy spektakularne sukcesy na polu ultra-radykalnego wychowania dzieci, młodzieży oraz studentów! Na przykład podczas wykładu w Portland State University mówiono między innymi o fizycznych i płciowych różnicach pomiędzy mężczyznami oraz kobietami. Bezcenna dla nas była reakcja studentek i studentów, którzy byli uczestnikami kierunków Gender study oraz Study LGBTQ. Zachowywali się, jak by byli w stanie amoku, jak by ich odmóżdżyło. Wykrzykiwali między innymi: „Nie wolno wam słuchać tego faszyzmu (…) Nie wolno tego tolerować w społeczeństwie obywatelskim (…) Naziści nie są mile widziani w społeczeństwie obywatelskim (…) To gówno, nie człowiek”, czy „Władza w ręce ludu!”, niszcząc przy okazji nagłośnienie oraz pokazując policji tzw. fakasy.

Simple Member: – Wulgaryzmy, agresja słowna, mentalna i fizyczna, niszczenie sprzętu – to zachowania na pograniczu patologii oraz aberracji. Specjaliści zapewne orzekli by, czy kwalifikują się do leczenia psychiatrycznego. Kolokwialnie takie osoby są nazywane „oszołomami”! Tym ludziom zaaplikowano „głębokie pranie mózgów”! Są ofiarami post-modernistycznego bełkotu, podmieniania pojęć! Oduczono ich samodzielnego myślenia! Zdroworozsądkowa logika, czy obserwacja rzeczywistości – to dla nich nazizm oraz faszyzm!

Liderka nazi-feministek: – I o to właśnie nam chodzi! Oni nie mają myśleć – oni mają być ślepo zaangażowani po naszej stronie! Kolejnym spektakularnym przykładem sukcesów naszej walki o dominację w kulturze jest matka Desmonda. Jest radykalnie postępowo postępową, zaangażowaną feministką, która swoim ofensywnym zachowaniem daje społeczeństwu bardzo dobry przykład! I im więcej się dowiadujemy o losach kariery Desmonda Napoles, tym lepiej widać jej istotną rolę w tym wszystkim.

Simple Member: – Jak rozwijała się „kariera” dewianta – przebierańca?

Liderka nazi-feministek:Desmond na potrzeby medialne przyjął ksywkę ‘Amazing’ [‘Niesamowity/Nieziemski’]. Po raz pierwszy wystąpił w wideo clipie Jinkxa Monsoona, gdy miał 7 lat – ubrany w czerwona sukienkę, z długimi rękawiczkami i w biżuterii tańczył w barze. Clip pokazano w programie „Rupaul’s Drag Race” . W wieku 8 lat czarnoskóry aktor Tituss Burgess wprowadził chłopca w świat nowojorskich klubów dla homoseksualistów.

Simple Member: – A później?

Liderka nazi-feministek: – Niedawno należąca do medialnego koncernu NBC Universal News Group stacja telewizyjna CNBC, w programach promujących pedofilię oraz robienie z dzieci dewiantów, zaczęła często pokazywać Desmonda – kreując go na „bohatera LGBTQ”. Lansując go, wielokrotnie emitowano nagrania z jego erotycznych występów w nowojorskich klubach dla homoseksualistów. Ostatnio wystąpił przebrany za dziewczynkę na imprezie o nazwie „Club Whoa!” w brooklyńskim barze gejowskim „3 Dollar Bill*. Tańcząc w blond peruce, w kusym topie, z wyzywającym makijażem – zebrał wiele dolarów napiwków od siedzących na widowni homoseksualistów. Dopingowały go striptizerki oraz półnagie, dorosłe ‘drag queen’, które w majtkach oraz kabaretkach stały w pobliżu sceny. Według CNBC TV – Desmond „zachęca młodych LGBTQ do bycia sobą”. Wystąpił też w porannym programie telewizji ABC „Good Morning America”. Stale uczestniczy w paradach i imprezach LGBTQ, a w 2017 roku przemawiał na ich nowojorskiej paradzie. Matka Desmonda jak może wspiera jego karierę oraz nią kieruje. Sama przyznała, że kontroluje między innymi wiadomości, które otrzymuje w mediach społecznościowych. Jako ‘Nieziemski’ Desmond – jest promowany w mediach internetowych, pismach, a teraz w jednej z głównych stacji telewizyjnych w Ju-Es-Ej. Na jego stronie sprzedawane są ubrania dla dzieci, których rodzice chcą zapewnić swoim pociechom podobną karierę.

Simple Member: – Czyli dla pieniędzy wyrachowana matka zrobiła z niego dewianta – przebierańca! A teraz usiłuje z niego uczynić celebrytę w środowiskach crossdresserów, homoseksualistów, LGBTQ i ‘Drag Queen’! Moda, popularność oraz kasa! Społeczeństwo oddziałuje na jednostkę za pomocą szeregu komunikatów – próbując korygować oraz ukierunkować jej postępowanie. Zapewne w mediach środowiskowych nieraz spotkał się ze słowami, delikatnie mówiąc, wytykającymi mu dewiację!

Liderka nazi-feministek: – Desmond twierdzi, że ci, co go atakują – zazdroszczą mu.

Simple Member: – Dziwadło! Może zrozumie, jak go matka okaleczyła, gdy dorośnie, ale wtedy będzie zbyt późno. Zapewne jeszcze długo będzie cierpiał dolę, zanim zajarzy co i jak. Co jeszcze medialnie ciekawego się wydarzyło? Wróbelki ćwierkają, że po ostatnich wydarzeniach homoseksualizm stał się orientacją wysokiego ryzyka! Oprócz licznych chorób, na przykład AIDS, syfilisu, rzeżączki, żółtaczki typu B i C, opryszczki, raka odbytu, ziarnicy wenerycznej pachwin, lambliozy, kryptosporidii, drobnoustrojowego zakażenie przewodu pokarmowego isospora belli, brodawczaków, zakażeń grzybiczych microsporidia, narośli na genitaliach i innych infekcji – można się wykrwawić mając poderżnięte gardło!

Liderka nazi-feministek: – Dementuję te plotki! Choć w Kalifacie Anglijskim profilaktycznie wprowadzono zakaz posiadania noży. Mogę dodać, że zaatakowany homoseksualista krótko cierpiał. Gay (‘wesołek’, ‘wesołkowaty’, ‘wesolutki’) Michel F., zdradzony przez kochanka, powodowany zazdrością, z zemsty zaatakował nożem dwóch mężczyzn, którzy trzymali się za ręce oglądając wyświetlany dla 8- i 10-letnich dzieci animowany film „Grinch”.

Simple Member: – Ale homo-sceptyczna prasa miała używanie! Pisała o „Homo-mordercy”, o „Zemście zdradzonego pederasty”, czy też „Zemście zdradzonego wesołka”. Znalazłem też tytuł: „Wesołkowaty w ataku zazdrości zadźgał nożem w kinie swego wesołkowatego kochanka”. Zaś dzieciakom z tego zdarzenia na pewno pozostanie „bajeczna” trauma!

Liderka nazi-feministek: – Tak! Życie jest brutalne! Trza twardym być, gdyż trwa walka! I trwa mać!

Simple Member: – Jakie ostatnio odnotowano osiągnięcia na froncie naukowym w ramach między innymi Study LGBTQ oraz Gender study? Słyszałem, że ukazała się intelektualnie inspirująca oraz bardzo ciekawa rozprawa pod tytułem „The conceptual penis as a social construct” [„Konceptualny penis jako konstrukcja społeczna”] autorstwa Petera Boyle’a i Jamie Lindsay. Ten niezwykle ciekawy artykuł ukazał się po recenzjach w fachowym oraz renomowanym czasopiśmie „Cogent Social Sciences” [(Przekonywujące) Argumenty Nauk Społecznych].

Liderka nazi-feministek: – Wiem do czego zmierzasz!

Simple Member: – Tak?! Kolejną pracą, która wzbudziła wielki entuzjazm, a nawet zachwyt, a teraz czeka na publikację – był fragment 12-go rozdziału książki Adolfa Hitlera „Mein Kampf”. Określenia odnoszące się do nazizmu zastąpiono passusami dotyczącymi ideologii gender oraz feminizmu. Posługując się słowami Adolfa Hitlera autorzy wykazali, że: „indywidualnemu podejściu do feminizmu, i spraw kobiet można przeciwstawić feminizm zbiorowy, który jednoczy się w solidarności wokół ofiar pochodzących z najbardziej marginalizowanych w społeczeństwie środowisk kobiecych”.

Liderka nazi-feministek: – Ten artykuł się nie ukaże! Poprzednie prace, ta o kopulacja psów na trawnikach, utwierdzającej patriarchalną kulturę gwałtu, o doodbytniczym używaniu wibratorów przez mężczyzn, feministycznej astronomii, spirytyzmie, sztucznej inteligencji, i tak dalej, już zostały wycofane oraz skasowane. Ministerstwo Prawdy może bardzo wiele!

Simple Member: – Troje autorów, Peter Bogossian, James Lindsay i Helen Pluckrose, obnażyło pustkę i kretynizmy nauki oraz tak zwanych studiów gender, pisząc 20 zmyślonych, całkowicie absurdalnych „prac naukowych”**. Doczekały się one publikacji, a w większości entuzjastycznych recenzji. Autorzy pokazali, jak „umowne” są dziś kryteria naukowości oraz jakie ideologiczne kretynizmy kryją się za współczesnymi naukami humanistycznymi uprawianymi w akademickim świecie Zachodu. Pytanie: Dlaczego to zrobili?

Liderka nazi-feministek: – Jak sami przyznali: (…) jesteśmy rasistami, seksistami, homo-fobami, bigotami, trans-fobami, trans-histerykami, agresywnymi skrajnie prawicowymi, uprzywilejowanymi, antropocentrycznymi, cis-hetero białymi mężczyznami (i jedną kobietą, która demonstruje swą wewnętrzną mizoginię i jest owładnięta potrzebą męskiej akceptacji), którzy chcą wspierać bigoterię, zachować swe przywileje oraz są po stronie nienawiści”! Już trafili do obozów reedukacyjnych na wiele lat, gdzie nasi specjaliści zmienią im świadomość.

Simple Member: – Przecież napisali to – szydząc z postępowo radykalnego feminizmu oraz nachalnej propagandy środowisk LGBTQ! Ośmieszyli je! Ta afera to doskonały moment, by zdyskwalifikować te pełne propagandowego bełkotu pseudo-nauki!

Liderka nazi-feministek: – Nam jest potrzebna postępowo radykalna tęczowo-rewolucyjna nazi-agitacja dogłębnie zmieniająca świadomość ludzi w okresie post-modernizmu, w czasach budowania globalnego Nowego Porządku Świata! Nauka nie ma tu nic do rzeczy! Nam są potrzebni „pożyteczni idioci”!

Simple Member: – Tak! Dziękuję za te wyjaśnienia! Z liderką radykalnych feministek, strażniczką awangardy oddziałów moralności rewolucyjnej przy Ministerstwie Prawdy rozmawiał cis-redaktor „Global Review LGBTQ” Simple Member.

RescueBrain: [06.01.2019 21:21] wywiad przeprowadziłem po godzinie 1600 jako cis-sex ‘Simple Member’ z redakcji „Global Review LGBTQ”

* Czytaj felieton: „Idea jest taka, by (…) każdy mógł (…) ubogacając, odbyć stosunek!” na: https://wprawo.pl/2018/12/20/idea-jest-taka-by-kazdy-mogl-ubogacajac-odbyc-stosunek-kacik-kom-kultury-9/

** Czytaj felieton: „Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła”! na: https://wprawo.pl/2018/12/15/dziwny-jest-ten-swiat-gdzie-jeszcze-wciaz-miesci-sie-wiele-zla-kacik-kom-kultury-8/

Przeczytaj także:

„Świat jest pełen mowy nienawiści myślo-zbrodniarzy wobec Nowego Porządku Świata!” Kącik kom-kultury (10)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. lol mówi
 3. klioes vel pislamista mówi

  Rodzice robią temu dziecku ogromną krzywdę.
  W tym przypadku pozbawienie ich praw rodzicielskich, po wpakowaniu do pier. dla na dozywocie, ma sens.

  1. lol mówi

   To rodzice (matka, ojciec) są dla dziecka najważniejszymi punktami odniesienia i wzrocami ról społecznych. Mogą go przygotować do życia odpowiedzialnego lub koniunkturalnego. Problem dla tak funkcjonującej w społeczeństwie jednostki pojawia się wtedy, gdy moda/koniunktura się kończy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.