Już 20 zgonów po szczepieniu na Covid-19 wpisanych na ministerialną listę. Stowarzyszenie STOP-NOP informuje o 58 przypadkach

fot. pixabay
12
SKLEP-WPRAWO.PL

Na ministerialnej liście niepożądanych odczynów poszczepiennych po szczepieniu na Covid-19 jest już wpisanych 20 zgonów. Dane dotyczą zgłoszeń do 21 lutego 2021. Aktualizowana lista NOP TUTAJ.

Stowarzyszenie STOP-NOP, do którego można zgłaszać przypadki zgonów w bliskiej korelacji czasowej ze szczepieniem, informuje o 58 zgłoszeniach do 18 lutego. Aktualizowana lista zgonów TUTAJ.

Od 27 grudnia 2020 do 21 lutego 2021 liczba dawek dostarczonych do Polski wyniosła 3 696 110. Pierwszą dawkę szczepionki otrzymały 1 785 194 osoby. Dwie dawki otrzymało 929 965 osób. Zgłoszono 2 614 niepożądanych odczynów poszczepiennych. Zutylizowano 4 342 dawek.

Źródło informacji: gov.pl, stopnop.com.pl

Zobacz też:

Kolejne cztery zgony po szczepieniu na Covid-19 wpisane na listę NOP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Boguslaw mówi

  NIE WOLNO DAC SIE NAM ZASZCZEPIC! Kropka!!!
  Pod zadnym pozorem!
  Badzmy madrzy z racji nie dajacych sie uniknac bledow innych osob!

  1. Matka mówi

   Boguś, ty apelujący o mądrość to niczym tirówka apelująca o życie w dziewictwie i czystości.

 2. Matka mówi

  I już 42 711 zgonów na Covid. NA COVID, a nie wyłącznie w korelacji czasowej z zakażeniem, jak to jest w przypadku zgonów w korelacji czasowej ze szczepieniem, hieny. A te dane STOP NOP możecie sobie wsadzić – rodzina nie zgłasza zgonu do rejestru, jak powinna, a zgłasza do świrów od Sochy? Jasne.

  1. finka mówi

   To nie rodzina ma zgłaszać a lekarz, a wygląda to tak, jak w przypadku prof. Pardeli, zgłosił lekarz dwukrotnie NOP nie chcieli dwóch zgłoszeń w Sanepidzie przyjąć. Dopiero po nagłośnieniu przez media przyjęli, wcześniej było omdlenie poszczepienne zamiast rozległy zawał i śmierć. Bardzo dobrze, ze powiadamiają niezależną organizację p.Sochy zamiast pisać do Sanepidu co równa się pisaniem na Berdyczów.

  2. Matka mówi

   Kłamiesz, ale bardzo, bardzo nieudolnie. NOP zgłosić może zarówno lekarz, jak i inne osoby (pacjent, rodzina itp.). I nie jest to żadne „pisanie na Berdyczów”, tylko sprawne zgłoszenie, które można złożyć elektronicznie. Ktoś, kto twierdzi, że tego nie zrobił, bo to trudne, a zamiast tego poszedł z tym do świrów od Sochy sam sobie wystawia świadectwo wiarygodności.

   A w przypadku prof. Pardeli nie było żadnej niechęci do przyjęcia zgłoszeń. Pierwszy NOP zgłoszono jako omdlenie z prostej przyczyny – zrobiono to od razu, zgłaszający lekarz nie wiedział o zawale, który rozpoznali później inni lekarze, ani tym bardziej o zgonie (bo NOP wpisał błyskawicznie, a pacjent zmarł kilka dni później). Później zrobiono drugie zgłoszenie, które od dawna już jest w systemie.

   Kłamstwo ma krótki nogi.

  3. W K mówi

   @Matka Zmień nick na Obywatel Piszczyk.

  4. Matka mówi

   Tobie by natomiast W C lepiej pasowało.

  5. Tolek mówi

   „Ludzie nie umierają na Covid, ludzie umierają przez szczepionki na Covid.”

   Esencja foliarstwa.

  6. Matka mówi

   Choroba zaprzeczeń połączona z urojeniami paranoidalnymi – ciekawy przypadek dla psychiatrii.

  7. Tolek mówi

   Paranoia pravicoviensis

 3. Matka mówi

  Tak, ta jednostka chorobowa, patrząc na skalę zaburzeń, zasługuje na własną nazwę. A propozycja piękna, odnosi się w dodatku do grpy szczególnie narażonej na ryzyko.:)

  1. Li Jak mówi

   @Matka Mowi ..Rany Boskie, nastepna Rachela Znikad!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.