Joanna Senyszyn o oknach życia: „Trochę lepszy śmietnik”

fot. youtube
13

Była posłanka Sojuszu Lewicy Demokratycznej Joanna Senyszyn uważa, że prawo do aborcji jest prawem człowieka, a ustawa antyaborcyjna to forma przemocy wobec kobiet. Senyszyn zachwycała się Natalią Przybysz, która poddała się aborcji, bo uznała, że 60-metrowe mieszkanie jest za małe dla rodziny z trójką dzieci, a większego nie miała ochoty szukać, chociaż było ją na to stać. Nie chodziło więc o aborcję dokonaną przez zrozpaczona kobietę, która nie ma za co wykarmić dziecka i nie może liczyć na niczyje wsparcie (częsty argument aborcjonistów), ale o zwykłe wygodnictwo, które Przybysz przedłożyła nad życie dziecka. Chodzi więc po prostu o uznanie prawa do zabijania jako prawa człowieka.

Kolejnym dowodem na to, że zwolennikom aborcji nie chodzi o czyjekolwiek dobro, jest dzisiejszy wpis Senyszyn na fb, w którym bezpardonowo zaatakowała okna życia, czyli specjalnie przygotowane miejsce umożliwiające matkom, które nie mogą lub nie chcą opiekować się noworodkiem, anonimowe i bezpieczne pozostawienie dziecka. Senyszyn nazwała okna życia „trochę lepszym śmietnikiem” i „powrotem do średniowiecza”, ponieważ „uczą przedmiotowego traktowania dzieci” i „ pozbawiają dziecko godności”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nadążenie za lewacką logiką jest doprawdy sporym wyzwaniem. Urodzenie dziecka i pozostawienie go w oknie życia to „pozbawienie dziecka godności’, ale zabicie dziecka dla własnej wygody to czyn zasługujący na pochwałę. Po prostu brak słów, żeby to odpowiednio skomentować.

Źródło: facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Już dawno przestałem nawet starać się zrozumieć lewacką logikę, bo się nie da z prostej przyczyny – tam nie tylko nie ma logiki, ale i nie ma konsekwencji. Ci ludzie są sprzeczni sami ze sobą! Przykładów są setki. Jakiś czas temu rzuciło mi się w oczy np. to, że plują na chrześcijan z każdej strony i chrześcijaństwo jest dla nich synonimem zagłady, ale jednocześnie chwalą Merkel za zaproszenie muzułmanów i mówią, że postąpiła pięknie, jak chrześcijanka i mamy słuchać Franciszka. No to w końcu chrześcijanie są źli, czy dobrzy? Mam się wyrzec chrześcijaństwa i jednocześnie zachowywać, jak chrześcijanin? 😀

 2. d. mówi

  ta stara lewako-libertynska ropucha skrzecząca, bezpłodna na kazdym polu zarówno rozrodczym jak i intelektualnym niech wreszcie zamilczy bo kiedyś ktoś nie wytrzyma i z liścia w pysk temu podłemu babaochłopu , dać może! Śmietnikiem nazywa toto miejsce gdzie dzieci zachowują życie! Smietnikiem to jest ona sama! We łbie ma toto marksistowską ideologię i marksistowską „filozofię” i nic ponad ten kulturowy gender w tym pustym łbie nie ma! A gender to jest najpodlejsze dno dna, gorsze od wysypiska śmieci!

 3. janek mówi

  No cóżżżż, dla żydów życie goja to nawóz Historii a dzieci goja to zwierzęta. Nie dziwię się na to porównanie….

 4. Vini mówi

  Lepiej zabić niż wyrzucić aby dobrzy ludzie się zaopiekowali ? Że ciebie twoja matka nie wyskrobała to ja nie rozumiem… Pewnie była ksenofobem i rasistką 🙁

 5. sten mówi

  Zaiste myliłem się myśląc że osioł jest najgłupszą z istot , ten bydlak przerasta wszystko

 6. przema00g mówi

  Najgorsze jest to że ktoś na tę kurwę głosował sama się nie wybrała do sejmu więc takich debili jest więcej w społeczeństwie ale dobrze że się wypowiadają w czasie rozliczenia będziemy wiedzieć kto jest kto i kogo do śmietnika z uciętym łbem wpierdolic

 7. Julie mówi

  Smietnik? Zgadzam sie ale w glowie Senyszyn i to nie troche lepszy ale taki najgorszy ,ktory nalezy omijac szerokim lukiem.

 8. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Chciałem skomentować wypowiedź pani Senyszyn. Jednak po namyśle postanowiłem zmienić wpis, bo był za bardzo w jej stylu, czyli pełen jadu i nienawiści, a tej pani należy okazać litość i miłosierdzie. Nie chcę wypowiadać się jak ta pani. Nie mogę być jak ona. Muszę nad tym popracować.

 9. Marcin mówi

  Niestety ale takie cuś powinno i w wolnej Polsce siedzieć w zakładzie zamkniętym.
  Zwykłe zwierze !!!

 10. Tomek mówi

  Ręce opadają, „kto to rucha” ? Wstrętna Babo , jakim poszanowaniem prawa dziecka jest jego zabicie ? Skoro oddanie go pod opiekę innym „pozbawia go godności” ?

 11. FERDYNAD KOT mówi

  r

  Gdzie się podziały feministki? Kobiety pro kobiece, jak sugeruje łacińska nazwa, nie bronią przedstawicielki swojej płci, kobiety delikatnej, mikrej i o wątłej posturze, która z wielką kulturą zadawała pytania rozbuchanej tłuszczy, harcującej przed sejmem. Tą niezbyt wysoką delikatną kobietą, była redaktorka Telewizji Polskiej (nie polskojęzycznej)? Potężnej budowy chłop, otoczony i podjudzany, przez równie słusznej budowy fizycznej mężczyzn, z nienawiścią i chamstwem, zaatakował rzeczoną redaktorkę z programu „wtylewizji” Obserwując to zdziczałe towarzystwo, można przypuszczać, że byli to głównie mężczyźni, którzy, sądząc po wieku i zachowaniu, typowym dla służb z czasów PRL – u, w tamtych czasach obijali lud pracujący miast i wsi, czyli peerelowską awangardę „postępu i nowoczesności” – klasę robotniczo – chłopską. Teraz nastąpił czas sprawiedliwości dziejowej, objawiający się między innymi, zredukowaniem tym osobnikom kwoty emerytury, co przyczynia się do agresywnych i dzikich wystąpień.

 12. FERDYNAD KOT mówi

  Co można sądzić o lewackich feministkach, w kontekście tego żałosnego zdarzenia? Totalna kompromitacja pokazująca całą nędzę i zakłamanie tych zdziczałych i fałszywych środowisk. Pozór i aktorskie występy w niby polskich mediach, okazują się pospolitą blagą i antykobiecością. One nienawidzą kobiety i wszystkiego co się kojarzy z płcią piękną. Wychowane zostały na antypolskości, internacjonalizmie, w rodzinach komunistycznych, służących obcym, sowietom, międzynarodówce lewackiej i masonom. Te nieszczęśliwe kobity, uwierzyły w herezję Engelsa, który twierdził, że rodzina jest średniowiecznym przeżytkiem, że jest opresyjna i ogranicza „wolność” kobiety. Bezrozumna ideologia, doprowadziła te istoty, do poziomu rozwydrzonych i pyskatych dziewuch, zmutowanych światopoglądowo w kierunku innej, neomarksistowskiej herezji homo – gender, porażającej ludzi patologiami wyższego rzędu – patrz definicję.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.