Joanna Scheuring-Wielgus odkrywa karty: „Kościół katolicki przed Trybunał w Hadze”

Joanna Scheuring-Wielgus/ fot. twitter
15

– Chciałabym doprowadzić do postawienia Kościoła rzymsko-katolickiego przed Trybunałem w Hadze. Dlatego rozważam start w wyborach do PE. Chciałabym w tym uczestniczyć – oświadczyła Joanna Scheuring-Wielgus podczas rozmowy z Jackiem Żakowskim w TOK FM.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Możecie śmiać się z deklaracji Scheurung-Wielgus, ale ona nie żartuje. Ona odkryła karty, czyli głośno powiedziała, jaki jest plan lewicy wobec Kościoła katolickiego. A jest to plan bolszewicki, czyli całkowita likwidacja Kościoła, który ma zostać osądzony i skazany jako instytucja łamiąca prawa człowieka. Majątek Kościoła ma zostać skonfiskowany, a księża rozgonieni na cztery wiatry. Tym sposobem katolicyzm ma przejść do katakumb i ostatecznie zniknąć.

Przesadzam? Nie sądzę. W nowym neomarksisowskim wspaniałym świecie nie ma miejsca dla katolicyzmu. Ma on być zastąpiony tzw. wartościami europejskimi. Dlatego Kościół musi zniknąć jako instytucja. Jeśli hierarchom wydaje się, że paktując z diabłem zapewnią sobie święty spokój, to posłanka Scheuring-Wiegus właśnie im powiedziała, że nic z tego. Pakt z diabłem skończy się tym, że utracą swoje biskupie stołki i będą się błąkać po świecie o proszonym chlebie. Najwyższa pora, żeby hierarchowie zrozumieli, co się dzieje.

Przeczytaj też:

J. Międlar: „Przywódcami mają być Żydzi.” Korzenie Unii Europejskiej – wolnomularz Coudenhove-Kalergi

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. sten mówi

   Dla Sodomy niema zmiłowania !

 1. Normalny mówi

  Przed Trybunałem w Hadze należałoby przede wszystkim postawić państwo Izrael, wywrotowe i antykatolickie organizacje żydowskie i loże żydomasońskie, w skrócie synagogę szatana.

 2. George mówi

  Ska się biorą na świecie takie idiotki, i to jeszcze o tzw. dyskusyjnej urodzie? Dalibóg nie wiadomo. Wydawać by się mogło, że ewolucja powinna wyeliminować głupie i brzydkie i pozostawić ładne, nawet jak są głupie. A tu? Widać coś poszło nie tak. Czyżbyśmy mieli dowód na to, że ewolucja jednak nie działa?

 3. michu mówi

  W sumie to nie jest nic nowego. A co się w tym temacie zmieniło jeśli chodzi o czasy najnowsze od 1939 r.? Może jedynie większe lub mniejsze natężenie i sposoby.

 4. Spostrzegawczy mówi

  Zydokomuna w natarciu. Które to już pokolenie zydostwa walczy przeciw Kościołowi Rzymskokatolickiemu – mistycznemu Ciału Chrystusa, Oblubienicy Bożej ?!

 5. Hammurabi mówi

  Ta “pani” swoim istnieniem potwierdza prawdziwość o “niesianych głupcach”, którzy sami się rodzą.Dlaczego? to proste. Ktoś, kto będzie chciał głosować na tę “panią”, będzie mógł stanowić wzorzec głupoty.

 6. Jaca mówi

  “Gdzie diabeł nie może tam babę pośle” mówi przysłowie i się z tym zgadzam. Ta wariatka jemu służy.

 7. Mówi mówi

  Toruń bardzo przeprasza wszystkich, za te chorą na umyśle lewaczke, która sama przed sądem przyznała, że w sejmie zajmuje się mową nienawiści. Oby w porę zajęła się swoim rakowym Pypciem na skroni….

 8. Czesław mówi

  A tak to się zaczęło, to powtórka z Gebbelsa
  https://www.salon24.pl/u/bobry7/920686,goebbels-oko-press-tvn24-i-katolicy-czyli-niemcy-1937-i-polska-2018

  Goebbels, OKO. press, TVN24 i katolicy czyli Niemcy 1937 i Polska 2018.
  A wszystko dlatego, że Papież Kościoła Rzymsko Katolickiego Pius XI kilka miesięcy wcześniej ośmielił się stanąć na drodze postępu wdrażanego żelazną ręką towarzysza kanclerza III Rzeszy Niemieckiej Adolfa Hitlera i jego wiernego speca od propagandy dr Josefa Goebbelsa.
  Kamieniem obrazy było ogłoszenie przez Papieża Piusa XI w Watykanie w 14 marca 1937 r. i niezwłoczne odczytanie w niemieckich kościołach w Niedzielę Palmową 21 marca 1937 r. Encykliki „Mit brennender Sorge” ( Z palącą troską).

 9. pink panther mówi

  Oskarżenie na Kościół Katolicki przed Trybunałem w Hadze już było za czasów Papieża Benedykta XVI. Złożyła je amerykańska organizacja SNAP (Survivors Network of those Abused by Priests) przeciwko Papieżowi Benedyktowi XVI i kilku innym członkom władz KK, ale Trybunał w Hadze po zbadaniu dokumentów oficjalnie oddalił oskarżenie, jako nie podlegające jego jurysdykcji.
  Podaje to pani Laurie Goldstein z The New York Times z dnia 13 czerwca 2013 r.

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/oskarzyli-papieza-o-zbrodnie-przeciwko-ludzkosci/b5zf9w0
  https://www.nytimes.com/2013/06/14/world/europe/hague-court-declines-inquiry-into-church-abuse-cover-up.html

 10. Adam mówi

  Zobaczcie, jak niemieckie pieniądze procentują . Czysty zwrot gotówki, obsmarować, zohydzić, wytarzać w pierzu i smole potem się zobaczy co zostanie, jak opadnie kurz. A czy panienka pomyślała co potem?

 11. Robert mówi

  Dzięki Baba Jadze Europejski Trybunał w Hadze zostanie przekształcony w Świętą Inkwizycjęprzeciw Kościołowi w służbie ubeckiego warchoła neomarksistowskiego,a brukselsławiona ontoczyona zostanie w dowód uznania patronem landu stanu w kraju ,

  PolinPolinPolin,strzegąc łąk,pól i dolin dolin dolin,św.Joanna od miotły na Kościół

 12. Marek mówi

  Takich zdemoralizowanych osobników z marginesu społecznego jak scheuring wielgus najlepiej ignorować, tym bardziej, że ta upadła kobieta zdradza objawy choroby umysłowej.

 13. klioes vel pislamista mówi

  TVN=Telewizja versus nacjonalizm

  „Ciężare lochy mają dzieci.” –
  Pochanke twierdzi tak Justyna.
  A gdy u kobiet „zlep” się skleci?…
  „Płodem jest. Płód to nie rodzina.”

  Strzelać do prośnych loch nie wolno!
  Skrobać kobiety zaś należy…
  Pokonać nacjonalizm zdolną
  Jest śmierć tych „zlepków”, brak młodzieży!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.