„Jestem tęczowym kandydatem”. Zwolennik LGBT i edukacji seksualnej kandydatem Jakiego na wiceprezydenta Warszawy

Piotr Guział i Patryk Jaki/ fot. twitter
11

– Kompletny brak wiarygodności @JanSpiewak Jeszcze 3 lata temu nie chciał tęczy na pl. Zbawiciela. Teraz już chce, bo to modne. To zupełnie jak z niedawnym zainteresowaniem @trzaskowski_ paradami równości. Hipokryci! Jestem jedynym uczciwie tęczowym kandydatem – 8 września deklarował na Twitterze Piotr Guział, który dziś jest oficjalnym kandydatem Patryka Jakiego na wiceprezydenta Warszawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A oto kolejne deklaracje Guziała, które najwyraźniej nie przeszkadzają Patrykowi Jakiemu, natomiast wprawiają w osłupienie wyborców popierających kandydata Zjednoczonej Prawicy.

– Jestem kandydatem najbardziej lewicowym, z największym doświadczeniem samorządowym, a tym samym najbardziej przewidywalnym. Nowoczesny lewicowy patriota – pisze Guział i po raz kolejny ozdabia swój wpis tęczową flagą.

– Propozycje dla stołecznej edukacji. Wprowadzę zajęcia z seksualności człowieka. Tablet edukacyjny dla każdego ucznia klas IV-VIII. Nieodpłatne obiady dla wszystkich uczniów. Badania wad postawy dla wszystkich 2. i 5. klas. Podwyżki o 500 zł dla pracowników administracyjnych – deklaruje Guział.

– „Warszawa dla wszystkich” to nie frazes! Jednopłciowe związki partnerskie ubiegające się o lokal komunalny będą traktowane jak pary heteroseksualne – brzmi kolejna deklaracja Guziała.

Guział zrezygnował z kandydowania na prezydenta Warszawy, gdy Patryk Jaki zaproponował mu stanowisko wiceprezydenta po wygranych wyborach. Warto odnotować, jak wyglądał billboard, którym Guział promował swoja kandydaturę. Hasło „Warszawa dla wszystkich” zostało umieszczone nad tęczą LGBT. Guział przedstawił je przed Kościołem Najświętszego Zbawiciela, w miejscu gdzie stała tęcza.


I jeszcze jeden wpis Guziała, w którym podkreśla swoje zasługi dla ruchu LBGT. – Gdzie był @JanSpiewak i @trzaskowski_ gdy wspieranie #LGBT nie było takie modne i seksowne gdy ja chodziłem na @ParadaRownosci lata temu? To Ursynów organizował #TydzieńRówności który burmistrz z PO zlikwidował, a mój urząd był 1 w Polsce z tęczową flagą.

I to jest kandydat rzekomo prawicowego Patryka Jakiego na wiceprezydenta Warszawy. Doprawdy, Ne wiadomo, czy płakać, czy się śmiać.

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Jak dr Kurek pocięła opony „dobremu Żydowi” Danielsowi

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jakub mówi

  Żydokomuna-nowe pokolenie…Na wymioty mnie zbiera!!! Ruch Narodowy w nim SIŁA!!!

 2. sulka mówi

  masakra co się u nas dzieje. W Narodowcach naszych musimy szukać ucieczki od tego politycznego bagna

 3. ikss mówi

  Ciekawie ogląda się takich polityków jak Pan Patryk. Najpierw kreowanie w mediach wizerunku, kłapanie jadaczką, a potem stanowisko i kaganiec. Koniunkturalizm, chomikowe policzki i zlizywanie konfitur. Do tego powolny nepotyzm i zanim się człowiek obejrzy, z jego poglądów zostało tylko sześć zer na koncie. Plus jedno przy okienku bankowym.

 4. Goj mówi

  Nie taniej im wyjdzie połączyć się z PO i resztą śmieci, skoro mają takie same poglądy? Będą mieli 90% poparcia.

  1. MSW mówi

   Warszawa – stolica Polski. Najważniejsze, żeby zlikwidować to szambo, które narobiła HGW, doprowadzić do ustawy reprywatyzacyjnej, inwestować, nie rozkradać. Jeden czy dwóch gejów to jeszcze nie tragedia. Nie podoba mi się tylko to zapowiadane przez Guziała wychowanie seksualne – to jest gruba przesada, żeby gej się za edukację zabierał.

 5. Janusz I mówi

  Zamiast Guziała wolałbym Krzysztofa Kononowicza.

 6. Kryspin mówi

  Przecież ten wredny Pis to bagno. Tan cały PatYk TO TAKI SOWIECKI PAWLIK MOROZOW. PIS kojarzy się z pedałami i zboczeńcami ?!. Jezusie Mój-czy ja naprawdę dożyłem takich czasów ??????
  GŁOSY NA NARODOWCÓW. AMEN !!!!!!!!!

 7. klioes vel pislamista mówi

  Patyk niJaki

  W korupcję wal, w komunę bij!
  No dobrze, ale gdzie jest kij?
  Jest kij – jest drąg niebylejaki! –
  Pisuar dzielny, Patryk Jaki!

  Co z tęczą? – Tęczę pozostawi.
  A marsze? – Marsze praw pozbawi.
  Co z bronią? – On zabierze broń.
  A narodowcy? – Boże chroń!…

  W korupcję wal, w komunę bij!
  No dobrze, ale gdzie ten kij?
  Jak ma się draniom dać we znaki
  Ten patyk, skoro jest nijaki?!

 8. Waldek mówi

  Nosz…..Nie wiadomo co gorzej…..

 9. Zbigniew mówi

  Pan Patryk Jaki jest też takim popaprańcem, na ktorego lepiej nie oddawać głosu.

 10. gggg mówi

  żyd singer vel spiewak zawsze powie to co chcesz usłyszeć byle go tylko wybrac, byle dostał się do koryta od ktorego juz nigdy jego wspólplemiency nie pozwolą go oderwac. a jak zyd, / tu: już kazdy bez wyjątku, takie jego morale jest/, już się do koryta dostanie to ciebie, jego wyborcę, opluje, okrzyczy, wyprze się ciebie a jak będziesz się dziwował czynom przewrotnego zydka to za pomocą sądów NIEzaleznych od prawdy i od dowodów, wsadzi cię do ciupy. a przy tym wszystkim od razu, natychmiast, dostaniesz nominację na antyZmitę co to z mlekiem matki antyZmityzm wyssał i juz pan jestes celebrytą co to we wszystkich meNdiach, telAwizjach będziesz grzał wszystkie paski i będziesz obszczekany w kazdym wydaniu polskojęzycznych wiadomosci, faktów , wydarzen ,informacji i będzie, aj waj aj waj, nad tobą „ubolewał” gruby rabin, co to NIE PODPADA POD ZADNA RUBRYKA, stambler wraz z jonkiem od danielsów, oraz tym rabim co to się sam pobil / rebe szudrich/ w dniu wizyty papieza Benedykta XVI w Polsce, kiedy to papież BXVI będąc w auschwitz zydów NIE przepraszał a jedynie ogólnie wyraził ból…..Polaków. aj waj! aj waj.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.