Jest kobietą, przyszyła sobie przyrodzenie i… została suką. Uwierzyła, że to awangarda! [WIDEO]

Tony Bark / Fot. barcroft.tv
4

Jeśli chcecie wiedzieć do czego prowadzi depczący po europejskiej kulturze marsz promotorów dewiacji, popatrzcie na to. Telewizja Barcroft TV opublikowała reportaż o 30-letnim Tonym McGinnie z Los Angeles, w sieci znanej jako „Tony Bark”. Dlaczego piszemy „znanej”? Ponieważ McGinn to kobieta, która nafaszerowała się hormonami i chirurgicznie doczepiła sobie coś na wzór męskiego przyrodzenia. Tej dewiacji było jej za mało. W dobie postępującej homo-propagandy McGinn uwierzyła, że im bardziej brnie w zboczenia, tym bardziej staje się częścią wzbudzającej podziw awangardy. Tak przynajmniej próbują wmówić społeczeństwu wszelkiej maści marksiści i homo-propagandziści. Dlatego postanowiła pójść o krok dalej i została suką, którą opiekuje się równie zaburzony co ona, 32-letni Andrew.

Wyobraź sobie, że najprostszym sposobem na rozkoszowanie się swoim partnerem jest rzucanie piłki po pokoju – mówi Andrew i dodaje, że zapewnia Tony’emu dużo uwagi i mówi mu, że jest dobrym chłopcem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Iście „nowoczesna” para nie ukrywa, że do swoich quasi-zoofilskich zabaw używają gadżetów erotycznych, co sprawia im wielką rozkosz.

Jeśli ktoś myśli, że Andrew i Tony to para dziwaków, która nie ma sobie równych, grubo się myli. Jeszcze 6 lat temu, niejaka Ann Noble założyła LA Ponny i Critter Club, do którego należą m.in. opisywani dewianci. Klub zajmuje się tresowaniem „ludzkich zwierząt”, organizacją „psich” wystaw i „polowaniem na lisy”.

Tak, oni naprawdę uwierzyli, że są światową awangardą, a pobłażanie zboczeńcom, zgoda władz na porno-parady i pałowanie zwolenników normalności, w takim przekonaniu tylko ich utwierdza.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. piotr p mówi

    „Będzie jak za dni Noego i za dni Lota” – ten czas nieubłaganie się zbliża.

  2. Damian mówi

    Świat zmierza ku zagładzie…

  3. Robert mówi

    Ciekawe czy jest przydatna dla kyologii służbowej,czy ma predyspozycje na psa specjalnego do wyszukiwania narkotyków,może nawet materiałów wybuchowych?Może niedługo takie suki beda służyć na przejściach lotniczych bez przewodnika(spora oszczędność środków),może ULC wprowadzi do służby tą nową rasę?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.