Jerzy Stuhr: „Lechowi Wałęsie wybacza się więcej”. Panie Stuhr, takim jak Wałęsa nie wybacza się nigdy!

10

Co jakiś czas daje nam o sobie przypomnieć sławetny polski aktor, Jerzy Stuhr. W spektaklu „Wałęsa w Kolonos” wcielił się w postać wybitnego kapusia Polski Ludowej – Lecha Wałęsy, TW „Bolka”. W związku z tym, samochodem niemieckiego Onetu, wybrał się w podróż ulicami Warszawy, by porozmawiać o „legendzie” Solidarności.

Lechowi Wałęsie się więcej wybacza. Czemu? Wybacza się więcej, bo poświęcił swoje życie temu krajowi – powiedział Stuhr.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zastanawiam się na czym polega to poświęcenie się Lecha Wałęsy? Na sprzedawaniu kolegów ze stoczni po masakrze w 1970 roku, do czego m.in. sam się przyznał Wałęsa w rozmowie z Moniką Olejnik (nagranie poniżej)? Na gloryfikacji komunistycznych katów: Czesława Kiszczaka i Wojciecha Jaruzelskiego czy na wlaniu w siebie hektolitrów wódki podczas obrad Okrągłego Stołu? A może tej żałosnej megalomanii, którą na arenie międzynarodowej kompromituje Polskę?

Jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg, żeby ze zwykłego zdrajcy, który dla większego mieszkania i politycznej kariery był w stanie sprzedawać swoich bliskich? Nie, panie Stuhr. Takim jak Wałęsa nie wybacza się więcej. Takim jak Wałęsa, bez publicznej ekspiacji, nie wybacza się nigdy!

Zobacz jak Wałęsa przyznaje się do współpracy z SB:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Łukasz mówi

  Wywiad tw stokrotka i tw bolek przejdzie do historii ?Książkowy przykład jak do czego prowadzi kłamstwo i jak można wpaść we własne sidła. Cytując Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszko „… prawda jest nie śmiertelna, kłamstwo ginie szybką śmiercią…”
  Co do wypowiedzi pana Stuhra …zdrajcą się nie wybacza niczego ….

 2. henryk mówi

  • Jerzy Stuhr – Josek Feingold – aktor, kpiarz; ojciec Macieja.

  Za: Polski Związek Patriotyczny Polonica.net
  Katolicko-Narodowy Ruch Oporu kontrjudaizacji i kontrdepolonizacji
  O.R.K.A.N.

 3. henryk mówi

  • Jerzy Stuhr – Josek Feingold – aktor, kpiarz; ojciec Macieja.

  Za: Polski Związek Patriotyczny Polonica.net
  Katolicko-Narodowy Ruch Oporu kontrjudaizacji i kontrdepolonizacji
  O.R.K.A.N.
  Ku…a Ku…e łba nie urwie !!!

 4. zyz mówi

  Zapewne mamy tzw. rzeczywistości równoległe, gdyż albo jest się zdrajcą i donosicielem, albo rycerzem niezłomny RP! Terium non datur! Kłamcy będą łżeć do śmierci (i dzień dłużej, ale już w piekle). Przykre, ale elektryk okazał się kablem!

 5. Adam mówi

  To nie kwestia wybaczenia, lecz miłosierdzia. Co innego znać fakty, rozumieć kontekst historyczny i życiorys tragicznego bohatera, a co innego pastwić się nad jednostką. Kiszczak przeżył swoją spokojną starość, do końca pobierał emeryturę i o nim raczej w ogóle się nie mówiło, do więzienia nie poszedł, choć krew miał na rękach. A nasz tragiczny bohater, podobnie jak pan aktor, głupstwa plotą. Osoby poszkodowane, internowane mogą dziś dochodzić swoich praw przed sądem.

 6. Piotr Bein mówi

  Czemu obywatele dwojakiej lojalności wciąż nam mówią co i jak mamy robić z ich żydłakami i szabas-gnojami!

  1. Andzia mówi

   Bo to oni sami: żydłaki i szabasgnoje.

 7. Robert mówi

  ,, lewe lewe loff loff loff loff,, jak pięknie bije w formie wyrazu serce Kazika Staszewskiego,jednego z prawdziwszych artystów,w przeciwieństwie do Kukiza kochającego jowy.Trzeba pokonując elektryzująco elekryczny trasera ból głowy,mówić prawdę.KTO KOCHA LEWE, ŻYJE JAK W NIEBIE,pozostali będą kopali rowy,dla siebie

 8. Robert mówi

  Mottem tego …Jerzego jest teatr,dla kogo gra..?Żebym stracił żydzie, a transchumanizm mnie wyzwoli,to mnie głęboko pie…doli,byle moje dzieci pozostały ludźmi,oby Bóg pozwolił

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.