„Jerusalem Post” popiera wycieczki do Auschwitz: pokazują jak naziści i Polacy wspólnie mordowali Żydów

fot. auschwitz.org
11

„Przerwanie podróży organizowanych przez Ministerstwo Edukacji dla naszych licealistów lub wezwanie do szerszego bojkotu Polski jest błędne. (…) Teraz, gdy Polska próbuje stłumić swobodę wypowiedzi na temat roli Polaków w realizacji Ostatecznego Rozwiązania, jeszcze więcej osób powinno zobaczyć na własne oczy, jak naziści i Polacy, którzy pomagali w mordach i prześladowaniach, niszczyli żywe społeczności żydowskie w Polsce” – to fragment wczorajszego artykułu odredakcyjnego w „Jerusalem Post”.

W Izraelu trwa dyskusja o zasadności wysyłania wycieczek szkolnych do obozu w Auschwitz. O ich wstrzymanie zaapelowała wiceburmistrz Jerozolimy Yael Antebi. „Budżet liczący dziesiątki milionów szekli, który rząd zaoszczędzi, może zostać przeznaczony na wsparcie ocalonych z Holokaustu mieszkających w Izraelu, którzy żyją poniżej granicy ubóstwa, zamiast na hotele i firmy w Polsce” – napisała Antebi w liście otwartym do Ministra Edukacji Naftalego Bennetta. Antebi domaga się również przeniesienia Marszu Żywych do Izraela, ponieważ wzmocni to przemysł turystyczny Jerozolimy.

Nasz komentarz: Żydowska nagonka na Polskę i Polaków jako rzekomy naród sprawców, który razem z nazistami (słowo Niemcy jest starannie pomijane) zorganizował Holokaust, świadczy o głębokim upośledzeniu zbiorowej pamięci żydowskiej, której przydałaby się terapia szokowa. Jeśli Żydzi nadal będą wypierali ze świadomości systemową kolaborację żydowską z Niemcami i jej nie napiętnują, zostaną narodem niestabilnym psychicznie, który w oku bliźniego widzi źdźbło, a w swoim nie potrafi dostrzec belki. Wywijanie pałką antysemityzmu działa już coraz słabiej, bo coraz więcej Polaków dostrzega, jaki jest cel tej antypolskiej młócki.

W ramach terapii szokowej, która uświadomiłaby Żydom, w jakim stopniu sami siebie oszukują, należy im przypominać o żydowskich kolaborantach Hitlera i w końcu wyjaśnić sprawę zbrodni w Jedwabnem. Wznowienie ekshumacji jest konieczne. Nie tylko dla Polaków, ale także dla Żydów, którzy zbudowali holokaustową bajkę, a teraz toczą pianę, bo ich bajka okazuje się niewiele wartą wydmuszką. Tylko prawda może ich wyzwolić z tej obłędnej, żydowskiej nienawiści do Polaków.

Źródło: jpost.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej mówi

  Panie Jacku dziekuje Bogu ze pan jest i broni Polski !!!
  Dzisiaj premier oskarzyl Polakow o mord s Jedwabnem pomimo ze teza o polskiej winie za te zbrodnie opiera sie na zeznaniach torturowanych przez ubecje swiadkow.
  Wiadomo powszechnie kto zasilal szeregi kadry dowodczej ub w tamtym czasie .Byli to w ok 80 % zydzi .Rowniez zeznania swiadka,niejakiego Szmula Wassersztajna,
  Ubeckiego mordercy,ktory w czasie dokonania tego bestialskiego mordu nie byl nawet w Jedwabnem .A takze w opraciu o ksiazke wednego klamcy Grossa ,ktory jak sam stwierdzil czesc jego wiedzy pochodzi z wizji jakie go nawiedzily.
  W obliczy tych faktow premier Polski mowi ze zydow w Jedwabnem zamordowali Polacy .
  Krew sie gotuje na taki rzad .
  Panie Jacku zycze wytrwalisci i duzo zdrowia .
  Popieram panska dzialalnosc w 100%!!!

  1. Zbulwersowany mówi

   Premier w mojej ocenie tą wypowiedzią zrzekł się premierostwa nad Polakami ! Najprawdopodobniej dlatego wygryzł z urzędu Beatę Szydło. Widać z tego jasno , że służbę Żydom przedkłada nad służbę Polakom. Mam nadzieję, że to nie udowodnione pomówienie zostanie na długo w pamięci Polaków, a w Wolnej Polsce stanie za to przed Trybunałem Stanu.

  2. ania mówi

   Ja też!!!!!!

  3. ania mówi

   Źle się wkleiło, popieram pana działania w 100%!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Mario mówi

  Nie wpuszczać wogle wycieczek dopuki nie odszczekają sowich kłamstw ponieważ te wycieczki mają też na celu znieważenie Polaków

 3. Zbulwersowany mówi

  Henryk Pająk – przed tym człowiekiem z pewnością drżą wszyscy Żydzi. Jest to największy współczesny polski intelektualista ostatnich dziesięcioleci, który w swoich licznych dziełach obnaża całą prawdę o żydostwie. Dopiero teraz niektórzy inni polscy intelektualiści wydobywają na światło dzienne jedynie fragmenty tej Prawdy, którą Henryk Pająk opublikował i nadal publikuje od wielu, wielu lat. Dla mnie absolutny laureat nagrody Nobla ( tej w pierwotnym – w nie zmanipulowanym trybie nadawania ).

 4. dan mówi

  A jaka jest reakcja KK w Polsce na to wszystko? Czy Watykan nie powinien mocno wstawić się za Nami?Proszę o odpowiedź.

 5. Hammurabi mówi

  Należy natychmiast zmienić wydźwięk tablic i informacji w Auschwitz i oczywiście dyrektora muzeum. Czemu? Za fałszowanie historii! Zapewne świadome działanie tego człowieka wynika z nacisków i gratyfikacji płynących z Izraela. Innego wytłumaczenia znaleźć nie można.
  Sformułowanie „żydzi” i „nie-żydzi” znajduje się na 8 z kilkudziesięciu tablic, m.in. przy ruinach czterech krematoriów i komór gazowych na ternie Birkenau. Przecież w piecach krematoryjnych palone były zwłoki ofiar zagłady przedstawicieli prawie 30 narodowości.
  Ciekaw jestem reakcji żydowskiej gadzinówki na odkłamanie tego i innych przeinaczeń.

 6. Normalny mówi

  Żydzi nie tylko mordowali na olbrzymią skalę Polaków, ale także swoich kolaborując z Hitlerem i służąc w armii Hitlera stąd taka nagonka na Polaków, aby znaleźć wbrew prawdzie sprawcę zastępczego :

  https://www.youtube.com/watch?v=1TQaDZq5IQk

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.