Jeleń z tęczową biegunką. Internauci wyśmiewają logo marszu równości w Pile

logo marszu równości w Pile/ fot. Twitter
2

Aktywiści LGBT rozpoczęli przygotowania do tęczowych parad w sezonie 2020. W sierpniu ma odbyć się pierwszy tęczowy marsz w Pile. Logo imprezy to jeleń z tęczowym czymś. Jelenia z tym ustrojstwem lansuje na Twitterze asystentka Zarządu Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia. Pod jej wpisem trwa dyskusja na temat znaczenia tęczowego wihajstra. Nawet osoby wspierające marsz LGBT apelują: „Zmieńcie to logo”.

Bez względu na to, czy jest to jeleń na tęczowych dopalaczach, czy też jeleń z tęczową biegunką, czeka nas kolejny sezon z obwoźnym cyrkiem LGBT. Kolejny rok tęczowych prowokacji i profanacji. Kolejny rok epatowania homopropagandą. Kolejny rok wmawiania Polakom, że „w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach różnopłciowych. Lewactwo nie odpuszcza.

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Źródło informacji: Twitter

Zobacz tez:

Infantylna akcja lewicy. W Senacie odbył się taniec kobiet przeciw przemocy [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Mirek mówi

    To nie odień≤ to „mię©sak kaposiego” częsty wtym gronie.

  2. Hammurabi mówi

    Śmiejemy się… Mamy ubaw… Tylko w większości nie zdajemy sobie sprawy, jak to jest niebezpieczne. Niebezpieczne tym bardziej że zajmuje się tym asystentka Zarządu Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia, czyli stowarzyszenia zawodowego skupiającego ponad 3500 sędziów. Stowarzyszenie podobno jest niezależne, apolityczne i samorządne…
    Inaczej mówiąc banda objazdowych odmieńców znajduje poparcie w środowisku sędziowskim… O co więc tu chodzi? Czy tylko o zapewnienie poczucia bezkarności?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.