„Je*ać ku*wę”, „powieś się”! Morderca Kristiny przywitany w areszcie [WIDEO]

Areszt w Świdnicy
8

Sąd Rejonowy w Świdnicy uwzględnił wniosek prokuratora ws. tymczasowego aresztowania (…). W pełni podzielił argumentację wskazaną we wniosku, czyli grożącą podejrzanemu surową karę, obawę matactwa z jego strony, utrudniania postępowania i ukrycia się – w sprawie 22-letniego Jakuba A., który przyznał się do bestialskiego zamordowania 10-letniej Kristiny, poinformował prokurator Prokuratury Okręgowej w Świdnicy Mariusz Pindera.

PRZECZYTAJ: Nagranie z zatrzymania zwyrodnialca, który zamordował 10-latkę z Mrowin. Był zakochany w matce dziewczynki [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziś (18 czerwca 2019) mężczyzna, który 13 czerwca dokonał brutalnego mordu na dziewczynce, trafił do aresztu w Świdnicy. Od razu odpowiednio został przywitany przez osadzonych, którzy wiedzą jak postępować ze zwyrodnialcami takimi jak on.

Na portalu kibicowskim stadionowioprawcy.net opublikowano nagranie z momentu wprowadzania mężczyzny na teren aresztu. „Je*ać ku*wę”, „powieś się” – krzyczeli osadzeni w kierunku mężczyzny, który pod specjalnym nadzorem służby więziennej został zaprowadzony do celi.

Jeśli jeszcze nie dzisiaj, to zapewne już wkrótce Jakub A. dowie się jak w więzieniu postępuje się z takimi zwyrodnialcami jak on.

Przeczytaj:

„Zdechnij na raka!” Lewactwo do rapera krytykującego LGBT. Nasz WYWIAD z Karatem

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. robson mówi

  Nie wiem czym się tu podniecać. Banda kryminalistów, morderców, bandytów, złodziei, oszustów etc, czyli zwykłego ścierwa, które powinno tyrać w kamieniołomach próbuje rżnąć sprawiedliwych i brać się za wymierzanie kar… od tego jest sąd.

 2. gojek mówi

  Oby mu nie dali osobnej celi i ochrony. Mam nadzieję, że więźniowie zrobią mu z d.py jesień średniowiecza…
  Gdybym miał wyrok np. dożywocia, to nawet bym się specjalnie nie zastanawiał. Trzeba „wyrywać chwasty”. Mam gdzieś chore lewackie prawo.

  1. Marcin mówi

   Jakie lewackie prawo?? Kara śmierci?? Przecież prawacki pis mógł już dawno ją wprowadzić!!

  2. Liliana mówi

   Student(22 l) nie miał w głowie po kolei,przecież zakochał się i pożądał swojej ciotki 40-letniej.Tak go opętało,że nienawiść skupił na 10-letniej dziewczynce,bo ona nie akceptowała tego osobnika u nich w domu,a on był częstym gościem.Nawet ponoć pomieszkiwał,a niby w jakim celu?Zakochał się w cioci i uroił w swojej chorej głowie miłość do krewnej.Ciocia chyba jednak rozbudziła w nim opętanie.Ku szczęściu studenta i cioci stała na przeszkodzie 10-letnia córka.

 3. Janusz I mówi

  Ogromnie współczuję mamie Krysi ale jako ojcu, dziadkowi i pradziadkowi żal mi też rodziców bandyty.

 4. Robert B. mówi

  Zbadać pod kątem psychopatii. Wtedy wszystko będzie jasne.

  1. kornik52 mówi

   Planowane morderstwo nie ma nic wspólnego z psychopatia!

 5. nolepiok mówi

  Gdybym tam był to krzyczał bym razem z nimi,choć nie byłbym w stanie pokalać własnego małego o coś tak perfidnego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.