Jayda Fransen z Britian First: Ataki na Polaków? Nie ma na to mojej zgody!

14

Jacek Międlar: W spocie wyborczym kandydata na burmistrza Londynu, szefa Britain First Paula Goldinga odwoływaliście się do dorobku i działalności polskich nacjonalistów. Innym razem, mieszkających na Wyspach Polaków zapraszasz do współpracy słowami „Polacy, chodźcie z nami”. W jakim celu apelujecie do Polaków i jaki jest ich odzew?

Jayda Fransen: W czasie wyborów na burmistrza Londynu, wypuściłam wideo z przekazem dla polskiej społeczności mieszkających w stolicy Anglii, zapraszając do współpracy. Jest to jedna z wielu wiadomości, które opublikowałam bezpośrednio do Polaków mieszkających na Wyspach. Zapraszam ich, byśmy stali w jednym szeregu. Polacy doskonale rozumieją jak wiele zagrożeń i niebezpieczeństw pochodzi z islamu, równocześnie rozumiejąc jak ważna jest dla nich narodowa siła i tożsamość. Polska, tak samo jak Wielka Brytania, jest krajem chrześcijańskim, dlatego chcielibyśmy razem współpracować, celem obrony naszej ziemi i wiary. Dzięki naszym apelom, do BF przybyło wielu polskich członków. Jedno są sympatykami, inni zaś są aktywnymi działaczami BF.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zaraz po Brexicie – będącym swoistym uwolnieniem się Wielkiej Brytanii spod jarzma UE – spotęgowały się zachowania rasistowskie, zwłaszcza wycelowane w brytyjską Polonię. Jesteś tego świadkiem?

To nie zjawisko, które od razu rzuciło mi się w oczy. Nie było to również raportowane przez naszych polskich członków i sympatyków. Jednakże, po Brexicie – i zdaję sobie z tego sprawę, bo niektóre media to potwierdzają – wzrosły ataki na tle rasistowskim. Niektóre z nich są skierowane na Polaków. Nie ma na to mojej zgody!

Britain First to znana w całej Europie, poważna partia polityczna. Macie spore możliwości, by interweniować i wziąć w obronę dyskryminowanych Polaków w Wielkiej Brytanii, zwłaszcza w związku z bezprawnym odbieraniem polskich dzieci przez Social Service. To już niemalże plaga!

Jako zastępca lidera BF, jestem świadoma z faktu, że nasze bezpośrednie akcje, umocniły nas i dały nam wsparcie i respekt w przestrzeni publicznej. Jesteśmy w tym wyspecjalizowani, dlatego chciałabym zaprosić każdego Polaka mieszkającego w Wielkiej Brytanii, który cierpi ze względu na dyskryminację, by zwrócił się do mnie. Nie mam żadnych oporów, żeby najść na biura opieki społecznej (Social Service), która dyskryminuje dyskryminuje Waszych rodaków.

Niemalże codziennie, pocztą pantoflową, do Polski docierają informacje o dewastacjach polskich sklepów, pobiciach i zbrodniach dokonanych na Polakach, z inicjatywy bliżej nieokreślonych grup. Myślisz, że ataki są sterowane, czy mają może charakter spontaniczny?

Żywię nadzieję, że to są spontaniczne i nieregularne akty. Te akcje nie są z inspiracji prawdziwych i szlachetnych Brytyjczyków. Z całego serca je potępiam!

Policja poważnie nie interweniuje w sprawach pobić Polaków. Funkcjonariusze często odsyłają ich z kwitkiem. Zaświadczają o tym sami poszkodowani? Z czego to może wynikać?

Niestety policja już dawno dowiodła, że jest wyłącznie zainteresowana zaspokajaniem potrzeb niektórych mniejszości, tym samym krzywdząc innych. W pierwszej kolejności, brytyjska policja dba o zaspokajanie islamskiej społeczności, aniżeli o ochronę Polaków lub rdzennych Brytyjczyków.

Mimo publicznego potępiania dyskryminacji Polaków przez niemalże wszystkich polityków, krążą pogłoski, że za wzmożonym rasizmem wobec Polonii odpowiadają Torysi, czyli rządząca partia konserwatywna lub inne opcje polityczne jak: UKIP lub National League Party.

Wymienione partie to stary gangsterski układ. Osobiście nie jest mi obca dyskryminacja z ich strony. Są umoczeni w kolesiowskich układach, skorumpowani, a karierę polityczną robią jedynie dla swoich celów. Między innymi to sprawia, że BF odróżnia się od innych partii w Wielkiej Brytanii.

Z jednej strony oczekujecie wsparcia ze strony Polaków, z drugiej zaś nie słychać byście stawali w obronie polskiej mniejszości, zwłaszcza że spora część brytyjskiej Polonii darzy Was sympatią i udziela poparcia w walce z islamskim fundamentalizmem i upadkiem zasad moralnych. Myślę, że w Polsce moglibyście liczyć na wsparcie polskich nacjonalistów i kibiców, gdybyście doświadczyli rasizmu ze strony Antify, czy jakiegokolwiek lewactwa. Możemy liczyć na Waszą pomoc i publiczne wsparcie w walce z aktami agresji wymierzonymi w kierunku Polaków?

Wielokrotnie zwracałam się z apelami do Polonii. Te apele są szczere i z potrzeby serca. Razem jesteśmy mocniejsi i razem chcemy zabezpieczyć wiarę wpisaną w naszą narodowość i kulturę. Kilku z naszych funkcjonariuszy z ruchu BF ma polskie pochodzenie. Z wielką chęcią stanęłaby ramię w ramię w polskimi patriotami w naszej wspólnej walce przeciwko islamowi, skorumpowanemu establishmentowi, z kolei Polacy mogą oczekiwać tego samego ode mnie, zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. plso mówi

  nie wierzcie brytolom to naród zdrajców i kłamców

  1. Jaxis mówi

   Święte słowa!

 2. test24 mówi

  Jak już gdzieś wspomniałem – nie musimy się przyjaźnić, nie musimy się lubić, ale musimy zawszeć sojusz i razem pokonać lewactwo i islam.

  1. Filetran mówi

   Sojusz??? Z kim? Z angolami? Czyś ty zwariował?

 3. Pablo mówi

  Powinniśmy sie szanować jako ludzie

  1. Klistron mówi

   Powiedz to angolom!

 4. Sylwia mówi

  Dla mnie przerazajacym doswiadczeniem bylo dowiedzenie sie w sklepie Polskim, w ktorym sprzedaje muzlumanin, ze Polacy jedza za duzo wieprzowiny. Powiedzial to krojac dla mnie wedline i majac niewesoly grymas twarzy.

  1. Extera mówi

   Szczerze mówiąc miał rację i chyba lubi Polaków. Jakbym tam pracowała poradziłabym to samo, nie jedz tego świństwa delikatnie mówiąc. W większości polskich sklepów ta wieprzowina pochodzi z tzw, masowej produkcji, którą sprzedają w Polsce sieciówki. np. Macro Cash & Carry, którą można zastąpić kurczakiem lub rybami, albo poszukać sklepu prywatnego z własnymi wyrobami, który skupuje od indywidualnych hodowców. Niestety trudno znaleźć i za jakość trzeba zapłacić więcej, podobnie jak w Polsce.

 5. Robert mówi

  Włóż karte dekodera multikultiroom z dekodera głównego zydowskiego do dekodera o nr966,w przeciwnym razie dekoder o nr.966 zostanie odciety błyskawicznie na wysokosci karku,jesli go nie zegniesz.Wszelkich informacji o dekoderze głównym szukaj na stronach o Dekoder Myśli w wyszukiwarce

 6. normalny mówi

  nie ma na to mojej zgody? cosik przypomnialy mi sie slowa jakiegos prezydenta (nie chce klamac ale cos takiego bylo oficjalnie) chyba w rpa, ktory stwierdzil, ze nia ma zgody na zabijanie bilaych chrzescijan, jeszcze… zbyt mocne porownanie, wiem, wiem. ale pamiec robi swoje. btw przesladownaie i zabijanie chcrzescijan w rpa jest chyba znane wszem i wobec.

 7. Ochroniarz mówi

  Brytole byli i nadal są bardzo źle nastawieni do Polaków, nierzadko dużo lepiej wykształconych i bardziej kompetentnych. Bardzo często zdarzały się pobicia naszych rodaków właśnie przez nacjonalistów brytyjskich. My dziś stawiani przez tych cwaniaczków za wzór państwa narodowego mamy im pomagać? Pytam co takiego dobrego oni zrobili dla Polski? I nie chodzi tu tylko o ostatnie 20lecie!

 8. Ochroniarz mówi

  Gdzie się podział mój komentarz? Był napisany w sposób rzeczowy, nie zawierał żadnych inwektyw. Przedstawiał jedynie faktyczną sytuację Polaków na wyspach. Nie róbcie z siebie “niezależnej.pl”

 9. Ochroniarz mówi

  Przepraszam małe sprostowanie. Znikł i po jakimś czasie się pojawił.

 10. DR mówi

  Zero zaufania do tego, co mówią Brytyjczycy, niezależnie od tego, którą partię reprezentują. Podstawą dobrych stosunków wzajemnych winna być prawda. Nie ma i nie będzie tej prawdy w naszych relacjach aż do momentu, w którym Brytyjczycy odtajnią dokumenty związane ze śmiercią gen. Sikorskiego w tzw katastrofie gibraltarskiej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.