Jakubiak w oparach absurdu! “Konfederacja jest w stanie utworzyć rząd z Platformą”. Patryk Jaki to wykorzystuje [WIDEO]

Marek Jakubiak/ fot. facebook
8

“Zadaniowy” browarnik wyśmienicie spełnia swoją misję. Po tym jak krótko po wyborach do europarlamentu odszedł z Konfederacji, na stole zostawił syf, dziś – mimo, że w polityce nie znaczy już praktycznie nic – bez opamiętania miesza i publicznie wylewa swoje frustracje. Ktoś taki jak on to świetne narzędzie dla systemu, który z pełną premedytacją cenzuruje jeden z pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych Konfederacja Wolność i Niepodległość.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Wyrzucić konia trojańskiego! Adorator Danielsa na listach Konfederacji. Obok żydowski cham i agent WSW [WIDEO]

Proszę nie zapominać o Konfederacji, która może paru posłów wprowadzić i z tego co wiem tutaj zbytnich dyskusji nie ma, wszystko jest anty-PiS. (…) Dla interesów się wszystko zrobi – w programie TVP Info, Kwadrans Polityczny powiedział Marek Jakubiak. Do insynuacji Jakubiaka odniósł się jeden z liderów Konfederacji, Robert Winnicki. – Będzie proces w trybie wyborczym za dzisiejsze słowa i wpisy Marka Jakubiaka, który widać sądzi ludzi po sobie (interesy z Palikotem) – napisał szef Ruchu Narodowego.

PRZECZYTAJ: Jakubiak odpowiada Międlarowi i sugeruje, że przeszedł „polityczne nawrócenie”. „Przejdzie Pan do historii” [WIDEO]

Andrzej Bugajski
Andrzej Bugajski

I pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu, gdy konfederatów przestrzegałem przed koalicją z browarnikiem wylewano na mnie wiadra pomyj. A jednak. Znów się nie myliłem. Jakubiak, który razem z Piotrem Liroyem-Marcem stworzyli kompletnie nieskuteczną formację Skuteczni, nie ma już nic do stracenia i w telewizji publicznej opowiada totalne androny o możliwej koalicji Konfederacji z formacją Grzegorza Schetyny. Mimo, że Jakubiak, który nie należy do grona polityków godnych zaufania, o czym świadczą jego głosowania w sejmie, potem zapewnienia o “politycznym nawróceniu”, a teraz znów powrót do starych nawyków, część opinii publicznej z pewnością da mu wiarę. Bo niby dlaczego Jakubiak miałby blefować? Skoro z konfederatami przebywał to musi wiedzieć więcej. Wielu z pewnością jeszcze pomyśli, że Jakubiak dalej jest częścią formacji Winnickiego oraz Korwin-Mikkego i wypowiedź chmielarza weźmie za pewnik. Zresztą dowodem na to niech będzie wypowiedź Patryka Jakiego, który w mig wykorzystał słowa Jakubiaka do swojej kampanii: Ostateczny powód, dla którego nie wolno głosować na Konfederację.

Zachowanie browarnika jest typowe dla megalomana, frustrata, człowieka pozbawionego honoru czy po prostu “zadaniowego”. Kim dokładnie jest? Nie wiem. Ale chyba nie bez powodu u boku Jakubiaka pojawia się niejaki Andrzej Bugajski, były agent WSW. Nieprawdaż?

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Miało być dobro, znów będzie „mniejsze zło”? Jakubiak pasuje do Konfederacji jak garbaty do ściany

Komentarz w formie wideo w dwóch częściach:

Przeczytaj:

J. Międlar: Koń trojański zadaje ostateczny cios!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mieczyslaw mówi

  Tak skonczony polityk sie blazni

 2. Nasa mówi

  Kukiz poszedł do PSL.
  Jakubiak poszedł na intelektualne dno.

 3. Zaprzaniec mówi

  nic dodać !! dno i wodorosty !!!!!!! jakubiak w co i z kim grasz ?!!

 4. kacper mówi

  Od dawna wiedzialem i pisalem ze jakubiak to kret. Pozdrawiam patriotow.

 5. JOLINAE mówi

  Hrabia z wodewilu pewnie sam się podepnie pod popis, bo już mu władza zapachniała!
  Ja podejrzewałam dawno na podstawie jego głosowań choćby , ale oczywiście zostałam ruskim trollem! I co, wyszło na moje?!

 6. Mat mówi

  Przecież Korwin sam mówił że może w koalicję z platformą. Przestańcie manipulować.

  1. rafal mówi

   Ale tylko wtedy jak PO czy PiS spełni jego postulaty, co jest, powiedzmy sobie szczerze, niemożliwe 😀

 7. Buran mówi

  To co zrobił Jakubiak nie zaskoczyło mnie, bo od początku tak go oceniałem.
  Natomiast ze zdziwieniem i zażenowaniem obserwowałem staczanie się Kukiza po równi pochyłej. Jest to dla mnie przykre, bo przez długi czas miał moje poparcie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.