Jaki kredyt gotówkowy wybrać?

3

Zastanawiasz się nad kupnem telewizora, sprzętu komputerowego, a może chcesz zacząć robić w domu remont, na którego obecnie nie masz pieniędzy? Wzięcie kredytu gotówkowego jest zobowiązaniem, którego spłata może ciągnąć się za tobą nawet wiele lat – oczywiście w zależności od tego, ile pieniędzy pożyczysz. Nie każdy jest w stanie udźwignąć tego rodzaju zobowiązanie. Przygotowując się do wzięcia kredytu gotówkowego, warto więc sprawdzić wiele możliwych opcji, aby mieć pewność co do tego, że wybierze się tą najlepszą? Jak to zrobić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego kredytu gotówkowego? Gdzie szukać dobrych kredytów gotówkowych, dzięki którym pieniądze będziesz mieć szybko na swoim koncie?

 1. Jaki kredyt gotówkowy będzie najlepszy?
 2. Ile chcesz pożyczyć i jak długo chcesz spłacać?
 3. Czy zależy ci na szybkości pojawienia się pieniędzy na koncie?
 4. Gdzie szukać kredytów gotówkowych?

Jaki kredyt gotówkowy będzie najlepszy?

Wiele osób uważa, że jest jeden kredyt gotówkowy, który będzie najlepszy dla każdego, jednak nie jest to prawda. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, ile chce się pożyczyć i na jak długo. Każdy więc wybierze taki kredyt, na jakim będzie najbardziej mu zależało. Oczywiście niezwykle ważna jest również zdolność kredytowa oraz wiarygodność klienta. Wszystko więc zależy od tego, ile się zarabia i czy do tej pory brało się jakieś kredyty, a jeżeli tak, czy były one spłacane na czas. Oznacza to, że każda oferta kredytowa jest dopasowywana pod dowolnego, indywidualnego klienta. Warto sprawdzić, jakie opcje są dostępne na specjalnych stronach, na których funkcjonują rankingi kont takich, jak https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe. Jeżeli chodzi o kredyt gotówkowy to ta porównywarka ma dobre informacje.

Ile chcesz pożyczyć i jak długo chcesz spłacać?

Jeżeli zastanawiasz się nad wzięciem kredytu gotówkowego, to przede wszystkim powinieneś pomyśleć o tym, jaką kwotę chciałbyś pożyczyć i jak długo chcesz ją spłacać. Im większą kwotę weźmiesz, tym spłacanie będzie trudniejsze – ponieważ albo będziesz musiał co miesiąc płacić duże kwoty, albo będziesz musiał rozłożyć płatność na większą ilość miesięcy. Im dłużej spłacasz, tym mniejsze będą twoje miesięczne zobowiązania, ale jednocześnie będziesz musiał płacić większe odsetki. Warto też mieć świadomość, że banki mogą ograniczać kwotę, jaką możesz wziąć – zarówno minimalną kwotę, jak i maksymalną. Musisz też zdawać sobie sprawę, że zobowiązanie często trzeba spłacić przed ukończeniem konkretnego roku życia – czasami jest to wiek 75 lat, a czasami 80.

Czy zależy ci na szybkości pojawienia się pieniędzy na koncie?

Kolejną kwestią, jaką musisz przemyśleć to, to jak szybko pieniądze z kredytu mają pojawić się na twoim koncie. Na szczęście przeglądając oferty w porównywarkach widzisz wyraźnie, który bank jak szybko przelewa pieniądze. Jeżeli zależy ci na tym, aby jak najszybciej pieniądze znalazły się na twoim koncie, to wtedy będziesz musiał zapytać się doradcy kredytowego o to, jakie procedury w danym banku funkcjonują. Dzięki temu dowiesz się, jak szybko zaaplikować na kredyt gotówkowy i jakie dokumenty będziesz musiał wypełnić.

Gdzie szukać kredytów gotówkowych?

Najlepiej kredytów gotówkowych szukać poprzez porównywarkę, ponieważ dzięki temu będzie się miało pewność, że wybierze się najlepszą z możliwych opcji. Taka porównywarka daje podstawowe informacje na temat większości ofert kredytów gotówkowych, które są dostępne na terenie Polski. Decydując się na skorzystanie z porównywarki nie musisz skakać ze strony banku na inną stronę, aby porównać samodzielnie dwie lub więcej ofert.

Artykuł sponsorowany

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Marcin Malik mówi

  Najlepszy kredyt gotówkowy to ten który wziął Rafał Gaweł. Jest to kredyt na wieczne oddanie, bez obowiązku spłacania + dożywotnie wakacje w Norwegii. GAWEŁ ! ! ! Jak twój kredyt ? ? ?

 3. Teraz Ja mówi

  Nie bierzemy żadnych kredytów! To za to, co robią z nami globaliści w ramach tzw. „pandemii”.

 4. W K mówi

  Widziałem niedawno w banku niemieckim kredyt gotówkowy 1,75% RRSO do 50 tys. EUR. Jeśli ktoś nie miałby innego wyjścia, takie oprocentowanie można ewentualnie strawić.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.