Jak znaleźć dobry kredyt gotówkowy?

3

Jak znaleźć atrakcyjny kredyt gotówkowy? Takie pytanie zadaje sobie wielu potencjalnych kredytobiorców. Obecnie znalezienie taniej oferty jest zdecydowanie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko to dzięki internetowym porównywarkom kredytowym, które w jednym miejscu prezentują informacje o wszystkich ofertach dostępnych na rynku. Korzystając z internetowego rankingu oszczędzamy mnóstwo czasu i pieniędzy, a wybrany kredyt w pełni odpowiada naszym potrzebom i możliwościom finansowym.

Popularność kredytów gotówkowych – aktualne statystyki

Mimo trwającej pandemii, kredyty gotówkowe są jedną z najchętniej wybieranych przez Polaków form finansowania. Dane zgromadzone przez Biuro Informacji Kredytowej (BIK) wskazują, że w sierpniu 2021 roku polskie banki udzieliły o 4,8% więcej kredytów gotówkowych aniżeli w analogicznym okresie roku ubiegłego.
Wartość wszystkich udzielonych zobowiązań finansowych była wyższa aż o 40,4% niż w sierpniu 2020 roku. Polskie instytucje bankowe w związku z ogromnym zapotrzebowaniem wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kredytobiorców i jeszcze lepiej dopasowują swoje oferty kredytowe do oczekiwań potencjalnych kredytobiorców. Obecnie bez trudu można znaleźć kredyt gotówkowy na atrakcyjnych warunkach – zwłaszcza, gdy korzystamy z internetu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Od czego zależy koszt kredytu gotówkowego, czyli jak znaleźć najlepszą ofertę

Na ostateczny koszt kredytu gotówkowego składa się wiele zróżnicowanych czynników. Chodzi tutaj o następujące elementy:

 • oprocentowanie,
 • prowizja,
 • ubezpieczenie kredytu,
 • opłaty dodatkowe,
 • całkowita kwota do spłaty,
 • wysokość miesięcznej raty,
 • RRSO.

Warto jednak wiedzieć o tym, że podczas poszukiwania najtańszej oferty finansowania wcale nie musimy samodzielnie porównywać wszystkich tych wskaźników w poszczególnych propozycjach. Wystarczy, że sprawdzimy ranking najlepszych kredytów na rynku. Internetowe rankingi wyróżniają się tym, iż prezentują nam wszystkie aktualne oferty. Korzystając z nich w kilkanaście sekund znajdziemy taki kredyt gotówkowy, który będzie odpowiadał naszym indywidualnym potrzebom.

Internetowy ranking kredytów gotówkowych – dlaczego warto?

Najlepszym sposobem na poszukiwanie atrakcyjnego, taniego kredytu gotówkowego, jest skorzystanie z internetowego rankingu kredytów gotówkowych, czyli tzw. porównywarki finansowej. Jednym z portali tego typu godnym polecenia jest porównywarka Bankier SMART. Redakcja Bankier Smart zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale orientują się w meandrach ofert przygotowywanych przez polskie instytucje bankowe.

Rankingi kredytów gotówkowych we wskazanej porównywarce są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu mamy pewność, że prezentowane tam informacje są zgodne ze stanem faktycznym. Co ważne, wybór kredytu za pośrednictwem tego portalu jest bardzo prosty, ponieważ możemy tam samodzielnie wygenerować ranking dopasowany do naszych oczekiwań w zakresie określonych parametrów.

W zależności od tego, czy zależy nam na niskiej racie bądź na jak najniższej całkowitej kwocie do spłaty, ukażą nam się dedykowane oferty odpowiadające naszym potrzebom. Przed podjęciem ostatecznej decyzji kredytowej warto też dokładnie sprawdzić, czy poradzimy sobie z terminową spłatą zaciągniętego zobowiązania.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Norbert mówi

  Co to kurwa ma być?
  Kasę z tego macie?
  O chuj chodzi?
  Naprawdę?

 2. Tolek mówi

  Żydowskie banki zniewalające Polaków są spoko jeśli tylko Herr Mindlar ma z ich reklamy kasę.
  Aj waj.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.