Jajami w LGBT i brutalne zatrzymanie przez policję! Parada równości w Rzeszowie [WIDEO]

13
SKLEP-WPRAWO.PL

W ubiegłą sobotę (22 czerwca 2019), ulicami Rzeszowa przeszła tzw. parada równości. Kilkaset gejów, lesbijek, transseksualistów i wszelkiej maści dewiantów manifestowało swoją nienormalność. Naprzeciwko parady stanęli kibice Stali Rzeszów i polscy patrioci. Marsz LGBT został obrzucany jajkami. Jedna osoba brutalnie została zatrzymana.

Policja szacuje, że w paradzie maszerowało około 400 osób. Maszerując od mostu Narutowicza pod Urząd Wojewódzki dewianci nadziali się na kibiców Stali Rzeszów, którzy paradujących obrzucili jajkami.

Naprzeciw paradzie stanęli także polscy patrioci, którzy trzymali w ręku transparenty: „LGBT-owcy, wasze preferencje seksualne to jest wasza prywatna sprawa”, „obrońcy normalności”, a trzeci wyjaśniał, że homoseksualiści dwa razy częściej niż osoby heteroseksualne dopuszczają się przestępstw na tle seksualnym. Usłyszeć można było także tradycyjne: „zakaz pedałowania”. Jeden z kontrmanifestantów wyrażający dezaprobatę dla parady dewiantów brutalnie został zatrzymany przez policję.

Posłuchaj także:

NASZ WYWIAD! „Nie dajmy się wciągnąć w ten konflikt!” Balli Marzec o zamieszkach w Tbilisi i powiązaniach Gosiewskiej z Fundacją Otwarty Dialog

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  Eurosodoma – Tęczowy działacz ze Szwecji chciał uczyć 14 – latka sadomasochizmu. 2-Ukraina – Marsz LGBT w Kijowie ! wolna-polska.pl

 2. jacek Wójcikiewicz mówi

  Sodomici do Sodomy!!!

 3. Luluś mówi

  A fe ty wstrętny pedale, obsrałeś mi ostatnią halkę ;-( (ty wiesz, że o ciebie chodzi ale ładna chłopaka z ciebie).

  1. Ftorek mówi

   Na tym całym marszu pedałów większość to małe dzieci tfuu co na to rodzice?

  1. Krzysztof mówi

   same pedały wewnątrz to co sie dziwisz ?

 4. Krzysztof mówi

  Ten policjant , który dokonał zatrzymnia wspomnianego jegomościa jest na pewno pedałem . Osobiście znałem gliniarza z Bielska B. Niejakiego harężlaka , który był homosiem i jest na pewno nadal , tyle ,że podstarzałym.

 5. Wiki mówi

  Jakim prawem gnoje aresztuja ludzi, ktorzy walczą z dewiantami!!! To jest Polska???

 6. Sowa mówi

  Słuchajcie ale co my się właściwie tak martwimy tymi debilami ? Jeśli oni chcą być LGBT to niech będą ! dzięki temu nie będą mieli dzieci i tym samym Matka Natura sama wyeliminuje to głupie bydło. Ważne żeby samemu wychowywać dzieci w normalności a idioci niech wymierają. Proste-selekcja naturalna.

  1. MACIEJ mówi

   Niby tak, ale to się na tym nie zakończy. Za chwilę będą domagać się możliwości adopcji dzieci. W sumie już się domagają. PASKUDZTWO, OCHYDA, za to powinna być CZAPA.

  2. szubi mówi

   ale będą adoptować

 7. Andrzej mówi

  Ależ ma farta ten policjant dokonujący zatrzymania… Gdyby tak powalił kogoś z manifestantów LGTB miłąby juz RPO na plecach jak nic !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.