Jacek Międlar pozywa PO za obrzydliwy spot. „Dość kampanii nienawiści V kolumny niemieckiej”

Kadr spotu PO, po lewej Zbigniew Ziobro, po prawej Jacek Międlar / Fot. Facebook
5

Od wczoraj posłowie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej przeprowadzają kampanię nienawiści, mającą na celu zdyskredytowanie mojej osoby w przestrzeni publicznej. Wczoraj z mównicy sejmowej atakował mnie chociażby poseł Nowoczesnej Adam Szłapka. Czynili to również inny politycy, na przykład Grzegorz Schetyna czy Kamila Gasiuk-Pihowicz. Krótkim filmem i wpisem na Twitterze odpowiedziałem im w taki oto sposób: Podobno dziś posłowie opozycji kilkakrotnie z mównicy wypowiadali moje nazwisko. Zdaje mi się, że mają jakiś kompleks lub obsesję na moim punkcie. Podpowiadam. To się leczy. Idol lewicy Rafał Gaweł niedawno wyszedł z oddziału psychiatrycznego. Na pewno poleci wam dobrego lekarza.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Posłowie PO nie skorzystali z mojej rady. Nie udali się do lekarza wskazanego przez Rafała G., ale opublikowali w Internecie spot, który sprowadzi na nich nie lada kłopoty. W krótkim filmie przestawili mnie w zakłamanym świetle, sugerując opinii publicznej, że jestem zwolennikiem ludobójczej ideologii nazistowskiej. Ponadto wykorzystali moje autorskie filmy i manipulując jego fragmentami znieważyli mnie i naruszyli moje dobra osobiste. Najwyższa pora, by powiedzieć kategoryczne NIE kampanii nienawiści jaką od lat prowadzi PO.

Wraz z moim prawnikiem mec. Jarosławem Litwinem postanowiłem pozwać Platformę Obywatelską, często nazywaną „V kolumną niemiecką”.

To co uczynili przedstawiciele Platformy Obywatelskiej jest niedopuszczalne. Wykorzystali bowiem wyjęte z kontekstu słowa Jacka Międlara, jak również zestawili jego osobę z rzekomym wzrostem zagrożenia „faszyzmem” w Polsce, czyli systemem, który w niemieckiej odmianie doprowadził podczas II Wojny Światowej do największego w dziejach ludobójstwa – tj. ludobójstwa ponad 10 milionów Słowian. Ponieważ dobra osobiste Jacka Międlara zostały w sposób oczywisty naruszone, przygotowujemy się do wystąpienia na drogę sądową – komentuje sprawę mec. Jarosław Litwin.

Z drugiej strony, czego można oczekiwać od partii opozycyjnej, której członkowie niejednokrotnie nazywani są przez redaktora Wojciecha Sumlińskiego „zbrodniarzami”. Ponadto w tym miejscu rodzą się pytania. Jak to jest, że pan Sumliński jeszcze nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności za takie określenia? Czyżby w środowisku sądowniczym i politycznym, wszyscy wiedzieli, że redaktor mówi prawdę?

Obejrzyj:

Urodziny Hitlera, czyli tryumf PiS, TVN i Jonny’ego Danielsa?!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Pozew pozwem, ale raczej nikomu z tych łajdakow grosz z konta nie spadnie.

 2. Normalny mówi

  Młode pokolenie nie zna jeszcze w pełni tricków, sztuczek, technik, metod, narracji, środków, działań do jakich zdolni są Żydzi żeby tylko zdezawuować swoich przeciwników religijno-narodowych. Teraz grają zdecydowanie na to, aby nie dopuścić organizujące się młode pokolenie Polaków do wyszarpania dla Polaków chociaż ziarnka władzy i reprezentacji. Ale w międzywojniu się udało, to i teraz musi się udać. Z pomocą Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego.

 3. jacek mówi

  Zdelegalizować oszczerców,kłamców,złodziei,hitlerowców,banderowców i niemieckich agentów z PO i Nowoczesnej!!!Niech żyje Polska!!!

 4. Robert mówi

  Dobra rada,nie ulegać nagonce,robić swoje,trzymać się sumienia,Boga i w pierwszej kolejności prawa,przepisów.Zbytnie eksponowanie emocji to woda na młyn dla szczekaczy,nie robić nic głupiego,dopuki nie uchwałą ustawy obanicji i wygnaniu na Madagaskar,mogą tylko szczekać.Behawioryzm psi uczy,ze szczekanie oznacza słabość,strach zwierzaka.Psy o mocnym charakterze nie szczekają,działają.

 5. Zbulwersowany mówi

  Jak długo jeszcze Polacy a zwłaszcza katolicy- gospodarze Polski będą traktowani jak obcy w naszej Ojczyźnie, wyzuci z praw , pozbawiani honoru, podczas gdy okupanci – ten nowotwór żyjący na naszej krwawicy będą nam dyktować i stręczyć swoje faryzejskie antyprawo, antymoralność, antyreligię ?! Kiedy zrzucimy wreszcie kajdany założone nam przez barbarzyńców i innowierców, przejmiemy władzę i to MY będziemy rządzić w Polsce i decydować o naszym losie ?! Poniżej przykłady dyskryminacji, psychicznych tortur wręcz apartheidu stosowanego na polskich patriotach ( m.in. Piotr Rybak ) :

  https://www.youtube.com/watch?v=ldXvATT9vvQ

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.