Jacek Międlar o pacyfikacji marszu we Wrocławiu: „Antypolska prowokacja” [WIDEO]

pacyfikacja marszu we Wrocławiu 2019/ fot. screen
64

Wrocławski marsz „Żeby Polska była Polska” upamiętniający 101. rocznicę odzyskania niepodległości został rozwiązany i spacyfikowany zaraz po tym, gdy wyruszył z Wyspy Słodowej. Pretekstem stało się odpalenie rac przez uczestników marszu. Przedstawicielka magistratu nie dała organizatorom szans na reakcję i ogłosiła, że zgromadzenie jest rozwiązane. Uczestnicy marszu zatrzymali się naprzeciw policjantów i zaczęli śpiewać hymn. Policja zablokowała ulicę, użyła gazu, polewała uczestników wodą z armatek, wyciągano ludzi z tłumu i rzucano na ziemię. Słychać było płacz dzieci, które uczestniczyły w patriotycznej manifestacji spacyfikowanej na żądanie wrocławskiego magistratu. Dantejskie sceny jak z warszawskiego Marszu Niepodległości za rządów PO-PSL.

ZOBACZ: „Żeby Polska była Polską”. Wrocławski marsz w 101. rocznicę odzyskania niepodległości [RELACJA LIVE]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To była antypolska prowokacja – mówi Jacek Międlar w krótkim komentarzu podsumowującym to, co stało się we Wrocławiu.  – Zdelegalizowali nas za nic. Zabrali nam samochód z nagłośnieniem. Pierwszy raz mieliśmy profesjonalne nagłośnienie i nawet nie dali nam tego odpalić. Zabrali samochód na lawetę – relacjonuje i jednocześnie dziękuje wszystkim za wsparcie i pomoc w organizacji tej manifestacji, która niestety została tak brutalnie spacyfikowana. – Dziękuję, że walczyliście do końca – mówi Jacek Międlar.


Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Stefan mówi

  Wrocław nie dorosl do świętowania dnia niepodległości. Nie rzuca się pereł przed świnie bo je zadepcza. Wroclawiowi proponuję marsze dewiantow i zboczenców bo bardziej pasują do niego.

 2. Pro Patria mówi

  Hańba! „Polska” policja strzela armatką wodą w polską flagę i polskich patriotów w święto niepodległości we Wrocławiu… Wstyd!

  1. tess mówi

   Mam nadzieje ,ze jutro ktos sie wezmie za te pania i wsadzi ja prosto do ciupy a w papiery wpisze zakaz zajmowania stanowisk dozywotnio .Jelsi Konfederacja przemilczy to co sie stalo we Wroclawiu to hanba im ,,,

  2. Rewas mówi

   To taka Polska „policja” jak zomo i ss komunistyczne bękarty chowane w burdelach kacapskich…

  3. Regina mówi

   To była zorganizowana akcja!

  4. Macias mówi

   ?

  5. Rewas mówi

   To taka Polska „policja” jak zomo i ss komunistyczne bękarty chowane w burdelach kacapskich…

  6. Marek z Warszawy mówi

   Tak samo było za tego Kamińskiego, wcześniej jojo Brudzińskiego, szefa MSWIA, w Lublinie, Białymstoku, Częstochowie, Gnieźnie, Rzeszowie, jak milicja broniła pedałów (już można tak pisać, same cwele tak o sobie piszą). Teraz popis pałuje w Święto Niepodległości. Przygotujcie się moi drodzy, na jeszcze bardziej nieporadny rząd pis i na coraz bardziej bezczelną lewacką jaczejkę komunistyczną z POKO, LSD, zrazem, wiesna, srantifa.

  7. FILIP mówi

   SZKODA,ŻE NIE UZYLI ARMAT A NIE ARMATEK NA TO BADZIEWIE

  8. Macias mówi

   Stul ten ss-mański pysk, gnoju. Ktoś ci płaci za trzymanie gówna w głowie? Może jeszcze dzieci też byś pałował, zwyrodniały skurwysynu?
   Banicja dla takich jak ty, tfu śmieciu germański.

  9. Freeman mówi

   Macias. Nie ruszaj gówna bo będzie śmierdzieć.

  10. Lucyfer mówi

   Tam były dzieci to było święto niepodległości ty nazywasz się Polakiem wiem kim jesteś poznaje to bezczelne pismo pamiętaj trollu

  11. FILIP mówi

   PRAC TO PRAWICOWE? BYDŁO

 3. lol mówi

  Tak jest na prowincji „kraju POLIN”! Jacku! Trzeba było zaprosić przedstawicieli Ordo Iuris, by nadzorowali przebieg Marszu, tak jak zrobili to organizatorzy w Warszawie.

 4. Klement mówi

  Oni byli od samego początku przygotowani do zdelegalizowania marszu, Chodzę na niego od lat i przy tej okazji zawsze bacznie oglądam działania i postawę policji. W tym roku zgromadzone siły i ich dyslokacja były zupełnie inne niż w latach poprzednich. To była zaplanowana akcja, prowokacja żeby za rok odmówić rejestracji marszu. Trzeba użyć posłów Konfederacji, a może koledzy z Marszu Niepodległości w ramach wyjątku zaproszą swoich sympatyków do Wrocławia, Byłby to miły gest solidarności. Dziesięciu tysięcy ludzi by nie ośmielili się zablokować i potraktować gazem i armatkami.

 5. Yoshiko mówi

  Wstyd i hańba!!! Jedyny taki dzień w roku, najważniejszy dla wszystkich Polek i Polaków. To, co zrobił magistrat, to cios po niżej pasa! Rzekomo wolny kraj, wolność słowa, gdzie ta wolność słowa? Prawdziwi Polacy nie mają prawa do pokojowych manifestacji, nie mogą uczcić pamięci Ojców Niepodległości!!! Na marszu byli ludzie w każdym wieku, rodziny z dziećmi. A przeciwko nim użyli pałek, armatek wodnych etc. Ale jak przez ulice przechodzą sodomici z tęczowymi flagami, to dobrze… Widać są równi i równiejsi…Witamy w państwie polin.

 6. Norbert mówi

  Wysłane uzbrojone wojsko (MO)Gazowali wszystkich kobiety dzieci i pałami też wywijali.Dantejskie sceny to mało powiedziane.To było jak za komuny pokazanie siły.

 7. Robert mówi

  Czy Bóg tak chce czy nie ,wszystkie marsze kontroluje UBeckie usraelskie 5G i Fala P300.Dla mnie to sprawa oczywista,że usrael to nadzorcysta i z tego kożyta,że technologicznie ma nas za barany,jako naród wybrany i monitoruje,co goj w myślach kombinuje i właściwie reaguje,nawet ryby indoktrynuje jak mają żyć.Serce i sumienie to antyusraelskie podziemie,ostatni bastion.Nie rozum jako urządzenie,smartfon,telewizor,suszarka.Lodówka co trzyma dla konsumenta jajka i informuje,że na śniadanie jajek w gaciach brakuje

  1. Teresa mówi

   Jaki naród wybrany?NARÓD KTÓRY SAM SIĘ WYBRAŁ!!!!

 8. tuszyn mówi

  Gdy wczoraj tutaj czytałem, że przez „Wrocław przejdzie Wielki Marsz Polaków” nie chciałem krakać i przypominać o wrocławskim prusko – żydo – banderowskim układzie sądząc, że Pan wie lepiej

 9. Robert mówi

  Policja była,była a jakże przed wojną,po wojnie jest milicja w syjonistycznym łagrze

 10. Robert B. mówi

  Sutryk pewnie nie na darmo taki namaszczony przez Dutkiewicza. Pewnie też trzęsie jak galaretka przed swoimi panami jak swego czasu Dutkiewicz w tej synagodze pod Białym Bocianem.

  1. Adam mówi

   Sutryk nie ma nic do gadania. Bez pozwolenia swoich mocodawcow kiwnac palcem nie może. To zwykły chloptas od wykonywania zadań. Marionetka. Ale głupi lud wybrał coś takiego.

  2. Robert B. mówi

   Widać jak na dłoni, w jakim to idzie kierunku: zrobić z żydostwa święte krowy, żeby ci mogli robić z gojami, co im się żywnie podoba, bo przecież goj nie ma prawa bronić się przed żydowską agresją, bo holokaust, holokaust, holokaust…

 11. szalom mówi

  I będzie tylko gorzej. Nie przypadkiem w szkołach policyjnych ( „polskich szkołach”) przeważają banderowscy rusini, ci z akcji „Wisła” i ci importowani. Dowodzic nimi będą importowani sztabowi sierżanci a resztę to sami sobie dośpiewajcie

 12. Zbigniew mówi

  Tak jakby pacyfikacja za zgoda PiS.

  1. Anonim mówi

   Media PIS cichutko – nic nie widza.

  2. Zbigniew mówi

   Media PIS cichutko – nic nie widza.

 13. Tomasz mówi

  Sutryk od początku miał w zamiarze rozwiązanie tej manifestacji. On jest tylko figurantem „słupem” bo tak naprawdę wykonuje polecenia Dudkiewicza i jego mocodawców. Ale pomimo rozwiązania ta władza powinna czuć na plecach i na pewno czuje oddech polskich patriotów. To najlepszy owoc tych marszów.

  1. Bajker mówi

   Test na Warszawę, jak się uda to w tiurmu Warszawski Marsz Niepodległości. Ale to się może bardzo źle skończyć dla Polski i Polaków, więc nie dajemy przyzwolenia. Precz z prowokacją wrocławską

 14. Martin mówi

  Dziwicie się dlaczego komuna tak nienawistnie reaguje, przecież tam mieszka ogromna ilość ubeków, wojskowych i ich rodzin. Ta zaraza rozpleniła się już dawno temu. Za czasów hepeningów Majora było to samo. Ale mimo tego nadzieja wzrasta, widząc tylu młodych Polskich Patriotów. God bless you all!!

 15. Robert B. mówi

  Podobno wznoszono hasła „antysemickie” typu „Tu jest Polska, a nie Polin”. Widać jak na dłoni, że naród holokaustycznych patentowanych niewiniątek wielkimi krokami zbliża się do swego celu: całkowitej bezkarności, wyniesienia na ołtarze i rządzenia głupimi gojami…

 16. Teresa mówi

  Komuna wróciła do Wrocławia.

 17. Teresa mówi

  Komuna wróciła do Wrocławia.Hańba.

  1. Tomek mówi

   ŻYDO-KOMUNA Wrocławia [po ’45] nigdy NIE opuściła! Razem z agentami STASI/BND [tzw. układ dolnośląski] dominują we władzach samorządowych Wrocka.

 18. Robert B. mówi

  Naród holokaustycznych patentowanych niewiniątek bierze się też za Amerykanów. Będą im teraz wmawiać, że w II wojnie światowej ginęło tylko bezcenne żydostwo. Po co? Ano po to, żeby ich psychicznie obezwładnić i wejść im na głowę. Bardzo źle to się dla Żydów skończy.

 19. Janusz mówi

  Ahahahahaha głupie pojeby, skończcie korzystać z takich słów jak patriota czy patriotyzm. Pierdolniętym trzeba być, żeby się nazywać patriotą, a potem wylewać złość na innych.

 20. anonim mówi

  Zobaczycie parchy, że wam się to kiedyś wielką czkawką odbije. Myślicie, że z garstką dewiantów seksualnych i z lewackim bydłem powalicie cały świat na kolana.

 21. Aga mówi

  Czuje straszny żal do władz miasta. Wzięłam w tym roku na marsz siostrzeńców, chciałam pokazać im piękno tego wydarzenia. Niestety takiego strachu jak dziś jeszcze w ich oczach nie widziałam. Okropnie smutne!!!

 22. gojek mówi

  Sprawdzały te ścierwa, na ile mogą sobie pozwolić…
  Tu nie ma miejsca na politykę i rozmowę – to czerwona hołota. Czerwone chwasty…

 23. Rochel57 mówi

  No to się syjoniści doczekali. Wiele Kryształowych Nocy przed Nami.

 24. Piotr mówi

  Jak widać trzeba się zbroić idąc na taki marsz (do obrony własnej). Nie można dać się poniewierać, być chłopcami do bicia. Jeśli jakiś policjant czy burmistrz łamie prawo – w tym przypadku do zgromadzeń, staje się przestępcą i jako takiego należy go traktować.

 25. Gretamawdupiekreta mówi

  Policja polska? Chyba raczej pejsato – kaczkowe Gestapo!

 26. tess mówi

  Mam nadzieje ,ze jutro ktos sie wezmie za te pania i wsadzi ja prosto do ciupy a w papiery wpisze zakaz zajmowania stanowisk dozywotnio .Jelsi Konfederacja przemilczy to co sie stalo we Wroclawiu to hanba im ,,,

 27. maciek mowi . mówi

  Hanba tych zydoskich sukinsynow okupujacych Nasze Polskie miasta , gdzie jest maliniak , morawiecki ,
  a w szczegolnosci tzw. procurator generalny ” Zibro ” zydoski pachol . Mamy juz dosyc tych sukinsynow
  masowo wspierajmy Konfederatow bo to jedyna nasza przyszla nadzieja !

  1. Macxiej mówi

   A konfederacja to kto ? też żydzi tylko grający inne role

 28. jacek mówi

  towarzysz Sutryk i jego żydowscy pomagierzy w akcji…

 29. Adam Czeczetkowicz mówi

  Brawo Wrocław ! Precz z anty Polską Policją i Prezydentem miasta Wrocław.
  ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY !

 30. Artur mówi

  Ten kraj to już nie Polska. Polska rządzi zmijowe plemię i ich szabesgoje. Póki mamy w społeczeństwie patriotów będą mieli z nami problem, co będzie jak nas zabraknie? Módlmy się za nasza kochana ojczyznę.

 31. Artur mówi

  Na warszawskim Marszu Niepodległości nie było kapłana… Hańba Nyczowi i jego senchedrynowi, sory episkopatowi. Hierarchowie nas nie bronią, tchórze pochowali się jak szcz… w swoich norach. Jacku Twoja książka upewniła mnie co do rzeczywistej roli dzisiejszych hierarchów… Pisze również w swojej książce „Ratujmy nasz Kosciol” o tym cudowny Abp Paweł Lenga dla którego tak jest tak nie jest nie. Dla takiego Nycza prawdziwym bohaterem i patriota jest niejaka HGW, co to ustami Nycza zbudowała w Warszawaie Królestwo Boże… Hańba tobie Nycz i reszcie pseudopatriotycznych duchownych. Dogi Jacku to ze zostałeś usunięty przez to towarzystwo to tylko dobrze świadczy o Tobie. Tacy jak Ty nie są tolerowani przez tych tchórzy co to nawet nie chcą potępić wrogich Kościołowi i Bogu ideologii jak gender, lgbt czy tez złodziejskich roszczen starozakonnych.

 32. Anna mówi

  Dzielni Wrocławianie!

  Więcej różańca!
  Żydzi nie maja następujących skarbów:
  1. Chrystus Król,
  2. Matka Boska Królowa Polski,
  3. Różaniec
  Mają pieniądze to fakt, ale to my jesteśmy bogatsi.

 33. D' ARC mówi

  To co Prezydent Wrocławia zgotował uczestnikom to JAWNE ŁAMANIE PRAWA!! Skandal! żeby mnie i najbliższych staraszono armatkami wodnymi!! To się w głowie nie miesci! Jawne prowokacje w stylu PRL-u! Zastraszanie uczestników Policją i strzelanie?!!! Ciekawe kiedy powstanie zbiorowa skarga za PTSD a powinna za uraz jaki doznali pokojowo maszerujący uczestnicy. Tam były tez dzieci do jasnej cholery i osoby niepełnosprawne, które nalezy chronić a nie atakować. Nie było słychać ostrzeżeń, ludzie zdezorientowani, wystraszeni. CO TO MIAŁO ZNACZYĆ Urzedniku Miasta Wrocław?!!

 34. Bury mówi

  Kolejne Marsze Niepodległości urzeczywistniają jasny przekaz,iż polski naród ani myśli dzielić się z obcymi
  przybłędami własną Ojczyzną.Bardzo się mylą ci,co non stop oduraczają Polaków wypaczoną historią i pasożytniczym przemysłem holokaustu,za pomocą którego z Polski ma popłynąć wielomiliardowe ”zadośćuczynienie”za winy dwóch niegdyś rywalizujących między sobą niemiecko-rosyjskich totalitaryzmów.
  To ostatni taki milczący w tej kwestii,szabesgoj-rząd.
  Polska dla Polaków!

 35. Marek Bystrzewski mówi

  Panie Jacku, nie działa film, po naciśnięciu przycisku z kamerką na czerwonym tle z napisem wideo wyskakuje błąd Error 502 Bad gateway

 36. Greg mówi

  trzeba glowny polski marsz oganizowac we Wroclawiu z panem Jackiem na czele !!!!

 37. KG mówi

  Przedstawicielka urzędu miasta Wrocławia stojąc w kordonie zamaskowanych Policjantów i Funkcjonariuszy Straż Miejskiej łamiącym się głosem przez megafon stojąc z boku marszu poinformował o 1 ostrzeżeniu. 2 i 3 ostrzeżenia nie słyszałem mimo że stałem w odległości 3- 4 metrów od Pani urzędnik wraz z żoną i dziećmi.
  Słowa padły po odpaleniu rac – w pobliżu nie było żadnego organizatora marszu. Od 1 ostrzeżenia do rozwiązania marszu nie minęło więcej niż 2-3 minuty. Panią urzędnik niemal wynieśli funkcjonariusze ze skrzyżowania i po chwili zaczęła się jatka. Miejsce wybrane perfekcyjnie pod kątem ułatwienia zadania Policji. Jak to jest w Warszawie race mogą być odpalone a we Wrocławiu nie ? Tuż przed rozwiązaniem przez urzędniczkę miasta Wrocławia było słychać następujące hasła: Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę, nasze ulice nasze kamienice, Bóg Honor i Ojczyzna – to są antysemickie hasła, które usłyszała pani urzędnik?

  1. Robert B. mówi

   Oni maja specjalnego nosa do „antysemityzmu”, czyli na sygnały, że ktoś ich przejrzał. Cywilizacja żydowska to ze względów historycznych cywilizacja PASOŻYTNICZA. Mają teraz ten swój Izrael, ale nie chcą się tam wynosić. Ryczą, że są znienawidzeni. Gdybym był tak znienawidzony, to bym po pierwsze nie prowokował, a po drugie się wynosił. Dlaczego tego nie robią? Tu kółko się zamyka. Żydostwo to cywilizacja pasożytnicza i potrzebuje żywiciela. Nawet jeżeli żywiciel stosuje metody drastyczne, żeby się go pozbyć, ten nie może się od niego odczepić, bo poza żywicielem jeszcze gorzej…

 38. Macxiej mówi

  Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od Wrocławia i widzę na przestrzeni dziesiątek lat jak się zmienia. Teraz to jest już raczej Ukraińsko-niemiecko-egzotyczny koktajl okraszony dla dekoracji polewą z tęczy. Korporacje korporację i jeszcze raz korporacje zniszczyły to miejsce

 39. Anonim mówi

  Wrocław to miasteczko opresji policyjnej ,
  Szkoda mi mieszkańców ale władze to chba sami sobie wybrali.

 40. hens mówi

  A jaki to film na tej stronie został zablokowany i dlaczego nie ma adresu alternatywnego? To co robicie na tej stronie przypomina jakby AK zamieszczało swoje informacje w biuletynie GESTAPO! Publikujecie w mediach wroga za jego przyzwoleniem. W dowolnej chwili może to zgarnąć, tak jak was wszystkich 11/11 z ulicy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.