Jacek Międlar ma głos w moim domu! Piszemy do YouTube! STOP blokowaniu filmów Międlara!

Fot. Youtube
14

To już przechodzi ludzkie pojęcie! Po tym jak Jacek Międlar, twórca portalu wPrawo.pl, nieprzeciętny publicysta, felietonista, działacz społeczny, człowiek który poświęcił tak wiele w służbie Bogu i Ojczyźnie, wyznał w sądzie że jego utrzymanie pochodzi głównie z działalności na YouTube, to następnego dnia zablokowano mu wszystkie filmy na YouTube. Prawdopodobnie jest to wynikiem lewackiej lawiny zgłoszeń, by filmy Jacka Międlara wykasować. Filmy, które były swoistą nowością w polskiej publicystyce. Filmy, w których Międlar porusza tematy, których bali się poruszać możni tego świata, a nawet prawicowi radykałowie. Obok filmów, w których Międlar poruszał sprawy polityki, skasowano mu także bożonarodzeniowe i wielkanocne życzenia oraz rozważania o dogmatach katolickich. Z pewnością wielu teraz zaciera rączki, bo o to Jackowi Międlarowi, niczym niegdyś kościelna hierarchia, zakneblowano usta, a środków do życia niebawem zabraknie. Nie możemy na to pozwolić! Pomóżmy odbudować portal Jackowi Międlarowi p, bo on ma głos w naszych domach! Proszę wszystkich Państwa, którym leży na sercu dobro Ojczyzny i Jacka Międlara, o pisanie skarg do administracji YouTube o zaprzestanie niesprawiedliwego traktowania polskiego patrioty i odblokowanie wszystkich zamieszczonych przez niego filmów. W e-mailu podajcie Państwo adres URL kanału Jacka Międlara (https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg) i napiszcie, że skarga tyczy się wszystkich filmów.

E-mail: [email protected]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podaj dalej grafikę

Fot. Youtube
Fot. Youtube

Źródło: Twitter, Youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Paweł mówi

  Po napisaniu wiadomości automat odesłał mi następującą wiadomość:
  „Witamy,

  Przykro nam, że pojawił się u Ciebie problem. Zespół pomocy dla twórców YouTube chętnie Ci pomoże. Musisz jednak zrobić jeszcze jedną rzecz, by się z nami skontaktować.

  Jak uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemu: postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pomocy dla twórców YouTube, by skontaktować się z nami bezpośrednio. Jeśli bierzesz udział w programie partnerskim YouTube, zaloguj się do Centrum pomocy, by wyświetlić opcje kontaktu z nami.

  Możesz też zajrzeć do Centrum pomocy dla twórców i na fora społeczności, by tam poszukać odpowiedzi na swoje pytania.

  Pozdrawiamy,

  Zespół pomocy dla twórców YouTube”

  …. :/

  1. IAN mówi

   DZISIAJ SA LATA 50 TE 20 WIEKU STALINISTYCZNA CENZURA i trzeba z tym zyc. Wszystko co napislal M o papiezu jest prawda mowie to jako katolik , natomiast to co powinno byc starte chociaz stop stop jest wolnosc i ma tez byc puszczone o Zydach , to jest makabryczne , to co jacek pisze i mowi o zydach jest sik sick sick , to sa klamstwa , ktore mozna obalic kilku godzinna wizyta w lepszej bibliotece. Jacek jestes wojownikiem , ! jesli chodzi o islam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w sprawach zydowskich BREDZISZ !

 2. Piotr (1fyrt) mówi

  To jest CENZURA kneblowanie WOLNOŚCI SŁOWA. Chamstwo i tyle.

  1. ian mówi

   chcieliscie przekletej Wspolnej Europy to macie ! mnie nie bylo w PL .kiedy sie to dzialo .

 3. Marek Bystrzewski mówi

  Niezależnie od takich działań proponuję rozpowszechniać instrukcję alternatywnego dostępu do filmów p. Jacka Międlara na youtube poprzez przeglądarkę TOR.
  Przeglądarka TOR zmienia adres IP użytkownika widzianego przez youtube, często na adres IP należący do puli adresów w innym kraju, niezablokowanego przez youtube.

  Instrukcja korzystania z youtube poprzez TOR:
  1. zainstalować przeglądarkę TOR – do pobrania z adresu:
  https://www.torproject.org/
  2. uruchomić przeglądarkę TOR
  3. wpisać w pole adresowe: youtube.com
  4. wyszukać film p. Jacka Międlara
  5. w lewym górnym rogu przeglądark TOR kliknąć na ikonę z literą S i następnie kliknąć na ikonkę niebieskiej litery S (Temporarily allow all this page)
  6. Jeśli film jest zablokowany, kliknąć na drugą ikonkę w lewym górnym rogu (ikonka zielonej cebuli) i następnie kliknąć drugi wiersz od góry (New Tor Circuit for this Site). Zostanie przydzielony nowy adres IP.
  Jeśli film nadal będzie zablokowany, powtarzać punkt 6 do skutku (aż zostanie przydzielony adres IP kraju, który nie jest zablokowany przez youtube).

  Sprawdzone, działa.
  Niech każdy rozpowszechnia tę instrukcję w Polsce i gdzie może, i ogląda filmy p. Jacka Międlara poprzez TOR. W ten sposób będą nadal zarabiać na siebie.

  1. Zibio mówi

   Lepszy sposób niż TOR bo mamy wpływ od razu na lokalizacje IP
   pobieramy Cyberghost VPN http://www.cyberghostvpn.com/pl, instalujemy w wersji darmowej można wybrać anonimowe serfowanie i z listy w oknie po prawej lokalizacje IP z USA odczekujemy kolejkę i jak się połączy z serwerem w USA ( ikona żółta obok zegara w prawym dolnym rogu pokaże, że ochrona jest uruchomiona wówczas otwieramy link w oknie uruchomionej przeglądarki. Sprawdzone wszystkie filmy widoczne z YT

  2. Menel mówi

   Można prościej 🙂 PO PROXY (może będzie działać jeszcze CAŁY TEN ADRES PONIŻEJ) https://1.hidemyass.com/ip-3/encoded/czovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9jaGFubmVsL1VDeE9xZWxoZGtYUnB4RUE4X3EyRjVtZy92aWRlb3M%3D&f=norefer

   z VPN to lepiej nie szaleć bo jak jest żle skonfigurowany to lipa

   Jak TOR zbyt trudy to można poszukać tzw. WEBPROXIES wpisać w jakąś wyszukiwarkę – wejdzie na taką stronę i tam podać docelowy adres i sprawdzic jak/czy działa wideo
   Przykładowo https://1.hidemyass.com/ip-3

   czasami są wtyczki do przeglądarek z darmowymi przełącznikami proxy

   Najlepiej oczywiście jednak się nauczyć TOR bo jest szczególnie skonfigurowany i szyfrowany

   dla 18+ http://www.nsfwyoutube.com/youtube-bypass-login

  3. IAN mówi

   to nie jest prawda pisalem przez Tor do Polityki.pl bo zawsze mnie blokowali bez TOR pisalem lagodne polprawidziwe posty aby to sprawdzic . Zawsze byla cenzura i blokada to jest WOJNA.

 4. Andrzej mówi

  Witamy,

  Przykro nam, że pojawił się u Ciebie problem. Zespół pomocy dla twórców YouTube chętnie Ci pomoże. Musisz jednak zrobić jeszcze jedną rzecz, by się z nami skontaktować.

  Jak uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemu: postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pomocy dla twórców YouTube, by skontaktować się z nami bezpośrednio. Jeśli bierzesz udział w programie partnerskim YouTube, zaloguj się do Centrum pomocy, by wyświetlić opcje kontaktu z nami.

  Możesz też zajrzeć do Centrum pomocy dla twórców i na fora społeczności, by tam poszukać odpowiedzi na swoje pytania.

  Pozdrawiamy,
  Zespół pomocy dla twórców YouTube

 5. War mówi

  Dla osób, które korzystają z opery:
  W ustawieniach i zakładce „prywatność i bezpieczeństwo” można włączyć rozszerzenie proxy do przeglądarki o nazwie VPN. Pojawi się ikonka przy adresie, wtedy klikamy na nią zmieniamy kraj połączenia na Singapur i proszę, filmy Pana Jacka dostępne bez przeszkód.

 6. mistrz yoda mówi

  Ja przynajmniej zmusiłem ich do odpisania 🙂

  Witamy,

  Nie możemy stwierdzić, czy mają Państwo uprawnienia, by wnieść to roszczenie. Musimy otrzymać bezpośrednie powiadomienie od strony, której prawa zostały naruszone, lub jej upoważnionego przedstawiciela. Jeśli mają Państwo upoważnienie do działania w imieniu tej strony, prosimy odpowiedzieć na tę wiadomość i opisać relację, która Państwa wiąże.

  Pozdrawiamy,

  Zespół YouTube ds. prawnych

  1. ian mówi

   DO STALINA tez sie tak pisalo i tez byly takie odpowiedzi ,,

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.