J. Międlar: Zapanował obłęd!

Fot. YouTube
15

Jeżeli kogoś z Państwa urażę – przepraszam. Ale nie mam już siły. Po prostu, nie wytrzymałem. Od kilku dni jestem świadkiem wszechobecnego fałszu, który niczym tsunami, rozlewa się w polskiej przestrzeni publicznej i taranuje co popadnie… zwłaszcza zdrowy rozsądek. Widzę jak środowiska lewicowe, a wraz z nimi – rzecz jasna – środowiska żydowskie, wykorzystują tragiczną śmierć zamordowanego prezydenta Gdańska do rozpalania pieca nekrofilskiego przemysłu nienawiści. Ale to nie wszystko.

Mimo, iż nie mam takiego obowiązku, za zamordowanego, który politycznie nie był z mojej bajki, odmówiłem „wieczne odpoczywanie” i pomodliłem się za osamotnioną rodzinę. Ale przenigdy nie dorzucę do pieca pogardy, który w ostatnich dniach przybrał już nie czerwone, ale brunatno-holokaustowe barwy! Nie przyłożę ręki do kłamliwej propagandy próbującej przyszyć polskiej prawicy łatkę zbrodniarzy. I nigdy, ale to przenigdy, nie dołożę cegły do budowy cokołu dla pomnika antypolonizmu i hejtu, którego personifikacją ma się stać zamordowany prezydent Gdańska. Czy tego pragną jego najbliżsi? Czy tego chciałby sam zamordowany? Czy życzyłby sobie, żeby jego nazwisko, twarz, były szargane i wykorzystywane do „pomnikowej” kampanii zła, którą jeszcze niedawno, pod przykrywką budowy „lepszego” świata, budowali niemieccy i komunistyczni okupanci?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z wielkim niepokojem obserwuję obłęd, który zapanował w polskim społeczeństwie. Wiem, że nie mogę mu się biernie przyglądać. Jutro może być za późno. Nienawiść, którą rozpętują środowiska lewicowe, Polakom potępiającym hochsztaplerstwo i wszelkiej maści antypolonizm próbujące przypisać zbrodniczość, z dnia na dzień przybiera coraz większych rozmiarów. Politycy i działacze społeczni mający Polskę za dojną krowę, niczym hieny cmentarne prześcigają się w coraz to nowszych i bardziej „wykwintnych” obelgach rzucanych w kierunku polskiej prawicy. Prezydent Gdańska P. Adamowicz zaatakowany nożem na scenie WOŚP w Gdańsku. J. Kaczyński, ty wyzwolicielu narodowego jadu i podziałów, ty siewco nienawiści, jesteś odpowiedzialny za tą i inne agresje w naszym społeczeństwie – napisał wiesz lewactwa, Adam Mazguła. To oczywiste, tą figurą „Kaczyńskiego” jest każdy z nas.

Jeżeli ta fala taranująca zdrowy rozsądek nie zostanie zatrzymana, jeżeli piece tego przemysłu nie zostaną wysadzone w powietrze, poleje się krew. Tylko tym razem mordercą nie będzie chory kryminalista. Zbrodni dokona opętany lewicową propagandą szary obywatel, który targnie się na życie losowo wybranego Polaka kojarzonego z szeroko pojętą prawicą.

Zmarł człowiek, ale jakim był Polakiem… doskonale wiemy. Na Boga! Nie zakrzywiajmy rzeczywistości. Nie przykładajmy ręki do budowania pomnika z twarzą tragicznie zamordowanego… antybohatera. Tak, antybohatera, który spocznie w katolickiej świątyni, z którą poza polityką nie miał absolutnie nic wspólnego. Nie dorzucajmy koksu do pieca przemysłu nienawiści, który od wielu lat emituje potężne, trujące polskie społeczeństwo kłęby dymu. „Dożynanie watah”, „patroszenie”, dehumanizacja narodowców, mord na Marku Rosiaku, groźby pozbawienia życia, kpinki z katastrofy w Smoleńsku („Zimny Lech” – baner vis a vis Zamku na Wawelu, gaszenie zniczy na Krakowskim Przedmieściu, „Jarek idzie po trupach do celu” – kilkanaście dni po katastrofie w Smoleńsku prawił lewicowy celebryta Jakub Wojewódzki)… Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Jednak na tym poprzestanę.

Dziś realizowane są słowa Radosława Sikorskiego. Jeszcze nie dosłownie, ale propagandowo, bez skrupułów, wykorzystując śmierć polityka, dożyna się polską prawicę. Jutro będzie powtórka z łódzkich wydarzeń sprzed 8 lat.

Apeluję: Opamiętajcie się!

Obejrzyj:

Nienawiść po zabójstwie Pawła Adamowicza | J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar Zboralski mówi

  Księżę Jacku, a ja nadal twierdzę, że Unia Europejska i żydo-komuna pookrągłostołowa, rządząca obecnie Polakami od 1989 roku, te wszystkie afery z dzikami, kornikami, zamachami i sądami – używa wyłącznie do stawarzania zasłony dymnej dla tego, co Żydzi z USA i Żydzi z Uni Europejskiej przygotowali Polakom po 2025 roku – Piąty Rozbiór Polski. Wszystko, co mówią i piszą politycy po niemiecku (znam biegle niemiecki), co piszą o Polsce i jej losach w Rosji (znam rosyjski) i co publikują żydokomuniści po polsku – wszystko sumuje się w Piąty Rozbiór Polski. A skąd ten rok? Przecież sam Martin Schultz powiedział, żę do 2025 pojedynczych państw w Unii Europejskiej już nie będzie. A to już wcale nie wyklucza tego, że poszczególne państwa zostaną rozparcelowane między sąsiadów, jako ich strefy wpływów…

 2. Andrzej Józef mówi

  Mondrość Syracha.
  Poczotkiem każdego dzieła-słowo,
  a przed każdym działaniem- myśl.
  Korzeniem * zamierzeń jest serce,
  skod wyrastajo cztery gałęzie:
  dobro I zło, życie I śmierć,
  a nad tym wszystkim język ma pełno władzę.

 3. Maciej mówi

  Mam podobne przemyslenia. Myślę że wielu jeszcze myślących to zauważa. Żeby jakoś wytrzymać trzeba filtrować to, co jest informacją od tego, co tylko służy podjudzaniu ludzi. To woda na młyn, tak jak z dzikami.
  Odwracanie znaczeń, przeinaczania, hipokryzja, obłuda, głupota (z tą dyskusja nie ma sensu).
  Nie wiem jak z tego „całego bałaganu” w kraju wyjdziemy, może się mylę, ale upatruje tu jednak siłę kościoła i jednak jeszcze uśpiony patriotyzm.
  Ps. Trzeba być konsekwentnie przyzwoitym. Środek jest po prawej stronie.

  1. Andrzej Józef mówi

   Racja.
   Środek jest po prawej stronie,
   Demokraci wUSA dożo do Globalizacji, przy poparciu Chin.
   Prez. Trump nigdy nie miałby szansy wygrać wybory, jego Asem w ręku powiedział prawdę.
   Make America great again.
   You got screwed.
   Europa chce skopiować na system Amerykanski.
   ( United States) złoczone Stany, I chyba ten experyment nie wyjdzie (Złoczona Europa).
   Anglia jest poczotkiem tego rozłamu, przrz 1000 lat prowadzili politykę po swojemu,nie pytajoc się nikogo czy to pasuje Europie czy nie .
   Poczotkiem konca będzie wejście Turcji z prawami podrózy po Europie.
   80+ milionów Muzułmanów , niech tylko 1/4 przejdzie Europę z myślo ośiedlenia się w Niemczech,Francji, Włochy Polska?
   Tragedio jest ze jest przeludnienie, oraz coraz większ automatyzacja.

 4. Spostrzegawczy mówi

  Z jednej strony Apokalipsa Świętego Jana, z drugiej strony Protokoły Mędrców Syjonu. Tej pierwszej nie da się oszukać, te drugie tak. Tylko jak to zrobić, jeśli Mistyczne Ciało Chrystusa czyli Święty Kościół Rzymskokatolicki jest opanowany przez hierarchów zaprzedanych zydomasonerii a nie oddanych Chrystusowi ?! Bramy piekielne Go jednak nie przemoga. Tylko zagorzała modlitwa wszystkich katolików o zmianę tej krytycznej sytuacji i o oczyszczanie Kościoła z plewow jest w stanie odwrócić staczanie się po równi pochyłej, proces upadku całych narodów. Czy naród polski ma w sobie jeszcze resztki prawdziwej wiary czy już został totalnie przerobiony na masę upadłościowa przez wrogów zewnętrznych, a co grozniejsze – wewnętrznych ?

  1. Andrzej Józef mówi

   A nad tym wszystkim język ma pełno władzę?
   Kościół jest Święty Kśięża oraz ludzie którzy so Mistycznym Ciałem Zbawiciela so często nieświęći.
   Znajoc doskonale ze to wszystko so oni winni, oceniamy też siebie ( nie wiedzoc o tym mówimy o so sobie).

 5. oze mówi

  „…jakie życie, taka śmierć „…….to nie moje słowa..powtarzam tylko bo pasuje jak ulał

 6. Q1 mówi

  Proszę zwrócić uwagę, że elektroniczne media lewicowe powyłączały możliwość dodawania komentarzy pod artykułami poruszającymi ten temat oraz dotyczących p.Owsiaka. Np interia

 7. Ja mówi

  Cytat „Jeszcze jedna bitwa, dorżniemy watahy. Donku, panie marszałku, liczymy na pana w poniedziałek – mówił z wojskowym zacięciem były szef MON Radosław Sikorski. (http://www.tvn24.pl)”

  1. prawy.pl mówi

   1-Sikorski: Przestrzegałem, że będziemy mieli polskiego Breivika. 2-Galopująca bezczelność. Sikorski o „dorżnięnciu watahy”: To nie była żadna mowa nienawiści.

 8. Ochroniarz mówi

  A słyszał ktoś z Was o „mind control”.? Nadal wierzycie w te bzdury o schizofrenii? To był cel władzy. W spektakularny sposób po raz kolejny przestraszyć obywateli i wprowadzić kontrolę sieci. Pod pretekstem hejtu i walki z agresją w internecie będą aresztować patriotów.

 9. Anahu Yamito mówi

  Lewactwo dostalo to o co tak bardzo i od tak dawna sie staralo – krew na ulicy. Teraz zlatuja sie do niej jak hieny, sepy i robacznice.

 10. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Każde morderstwo należy potępić,aliści uznanie za niepokalanego i pochowanie w katedrze aferała,którego nawet PO wywaliła ze swoich szeregów,bo ich kompromitował to jakaś paranoja.Dziwny jest ten świat jak śpiewał Niemen.

 11. Smiech mówi

  Jak mozna ateiste wrecz wroga Polskosci folksdojcza pochowac w katolickiej swiatyni.Biskupi jak mazecie piewce szatana wprowadzac do kosciola.

 12. krzysztof mówi

  Dlaczego tak pięknego komentarza nie usłyszymy w TVP lub PR?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.