J. Międlar: Wyrzucić konia trojańskiego! Adorator Danielsa na listach Konfederacji. Obok żydowski cham i agent WSW [WIDEO]

28

Nie myliłem się. Marek Jakubiak okazał się koniem trojańskim w Konfederacji. Nie dość, że sam jest politykiem o wątpliwej wiarygodności, to jeszcze ściągnął do Konfederacji niejakiego Kamila Całka, byłego policjanta, przez długi czas współpracownika Zbigniewa Stonogi, a równocześnie adoratora Jonny’ego Danielsa i zadeklarowanego syjonistę. Skąd Jakubiak bierze takich ancymonów? Wyłuskuje ich koordynator ds. budowy struktur organizacji piwowara, Federacji dla Rzeczpospolitej, były agent WSW, Andrzej Bugajski.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Miało być dobro, znów będzie „mniejsze zło”? Jakubiak pasuje do Konfederacji jak garbaty do ściany

Liderzy Konfederacji uważają, że problemu nie ma. Tymczasem browarnik rozgrywa ich jak dzieci i ściąga na dno. Jeśli ten koń trojański pozostanie w szeregach Konfederacji, to z „koalicji propolskiej” pozostanie jedynie „koalicja”.

Kamil Całek i Zbigniew Stonoga
Kamil Całek i Zbigniew Stonoga

Policyjna wtyka Stonogi?

SKLEP-WPRAWO.PL

Kwiecień 2015. Sierżant Kamil Całek zrzuca policyjny mundur. W zamian za odstawioną szopkę miał otrzymać kilkadziesiąt tysięcy złotych. Podobno miał mu zapłacić Zbigniew Stonoga, jego bliski współpracownik, dziś odbywający wyrok w więzieniu. Mówią, że Całek był kiepskim policjantem, a mundur był dla niego ciężarem, dlatego odstawienie teatrzyku i zrobienie z siebie bohatera bardzo mu odpowiadało. Szybko wkręcił się do nowo powstającej telewizji internetowej wRealu24, która po kilkunastu miesiącach zerwała z nim współpracę. Całek szukał także szczęścia w telewizji Superstacja, gdzie wypowiadał się w roli „eksperta”. Poza „demaskacją” środowiska policjantów już wtedy nie krył się z syjonistycznymi inklinacjami. Widocznie uznał, że to odpowiednia metoda, aby znaleźć dla siebie miejsce w polityce.

Nazywajcie mnie Żydem

Wrzesień 2017. Były już policjant publikuje oficjalne oświadczenie w sprawie Jonny’ego Danielsa, czyli człowieka mącącego na polskiej scenie politycznej, Żyda o tajemniczym powinowactwie, byłego żołnierza armii izraelskich zbrodniarzy, zawodowego manipulanta wyzywającego polskich patriotów od „kretynów”, „rasistowskich szumowin”, domagającego się delegalizacji narodowych organizacji w Polsce i deklarującego, że zrobi wszystko co w jego mocy, żeby nie dopuścić do wznowienia ekshumacji w Jedwabnem. Oto opinia Całka na temat Jonny’ego Danielsa:

Od wielu miesięcy trwa zmasowany atak medialny agentury anty polskiej przeciwko Jonny Daniels [zachowuję pisownię oryginalną – przyp. JM] – rozpoczyna oświadczenie Całek. Wielokrotnie zdawałem Wam relację z moich osobistych doświadczeń, które wyniosłem z rozmowy z Jonnym Danielsem. Jest to człowiek ciepły otwarty mający ogromny dystans do siebie jak i do świata – taką laurkę wystawia były policjant, a obecnie polityk Konfederacji, człowiekowi, który na polskich patriotów złożył już dziesiątki zawiadomień do prokuratury. A to za krytykę jego działań, a to za porównanie izraelskiej armii do żołnierzy SS, a to za Marsz Niepodległości. Z całą stanowczością oświadczam, że Jonny Daniels zawsze był, jest i zapewne będzie wielkim przyjacielem Rzeczypospolitej Polskiej – adoruje Danielsa Całek. Ten człowiek uczynił dla Polski więcej niż ktokolwiek na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat. Następnie Całek rozwodzi się nad incydentem „podcięcia opon” w samochodzie Danielsa, by ostatecznie zadeklarować: Dziś oświadczam, że chociaż jestem Polakiem, nazywajcie mnie też Żydem. Trzeba powstrzymać nienawiść do Żydów i innych ludzi. Musimy odpowiedzieć na tą samą nieuzasadnioną agresję. Polska, Izrael i Stany Zjednoczone to sojusz państw (…) Pragnę osobiście podziękować Ci Jonny, że zmieniasz oblicze naszego kraju. Polacy szanują i zawsze będą stać ramię w ramię z Izraelem, bo łączą nas więzy krwi.

Blisko PiS

Marzec 2018. Wybucha międzynarodowa awantura w związku z krytykowaną przez Żydów nowelizacją ustawy o IPN. W komentowanie sprawy włącza się Kamil Całek. Potrzebna jest nowa strategia polskiej polityki zagranicznej i obronnej. Strategiczne partnerstwo ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem to gwarancja i perspektywa bezpieczeństwa całego regionu. Czas zażegnać jałowe dysputy nieistotne z perspektywy dnia dzisiejszego. To trudna ale rozwojowa droga. Całek wpisuje się doskonale w politykę rządów PiS, który trzy miesiące później, w trybie ekspresowym, wycofał się z noweli ustawy mającej na celu ochronę dobrego imienia Polski. Całek utrzymuje zażyłe kontakty z politykami ugrupowania, które bardzo surowo (co zrozumiałe) jest krytykowane przez ugrupowania Winnickiego i Korwin-Mikkego.

A. Pawluszek, M. Tyrmand i J. Daniels/ Fot. twitter
A. Pawluszek, M. Tyrmand i J. Daniels/ Fot. twitter

Łowcy antysemitów

Jednak Całek to nie jest jedyny problem Konfederacji. Jest nim także żydowski cham – Matthew Tyrmand, który być może pojawił się przy Konfederacji z błogosławieństwem… Marka Jakubiaka. Jakubiak i Liroy to przecież dwaj wielcy przyjaciele, którym wspaniale się ze sobą współpracuje, z czym wcale się nie kryją. Czy poparcie Tyrmanda dla Liroya miało błogosławieństwo Jakubiaka? Trudno wyobrazić sobie, że Jakubiak był temu przeciwny. A z kim koleguje się Matthew Tyrmand? Oczywiście z Jonny’m Danielsem, ale również z Andrzejem Pawluszkiem, doradcą premiera Mateusza Morawieckiego. Pawluszek deklaruje walkę z mitycznym antysemityzmem w Polsce, a racjonalnie myślących Polaków, w tym mnie, chciałby widzieć za kratami. Za co? Można się domyśleć, że powodem jest krytykowana przeze mnie i rzeszę Polaków ludobójcza polityka Izraela.
Antysemityzm i dziś istnieje, ale przybiera różne formy. Często różne niż te, które znamy z nieodległej i odleglejszej przeszłości. Dziś antysemityzm bardzo często przejawia się jako wrogość wobec państwa Izrael – powiedział Jarosław Kaczyński we wrześniu 2017 roku, podczas spotkania zorganizowanego przez Jonny’ego Danielsa. Nietrudno zgadnąć, że to Kaczyński nadaje główny ton narracji polityków PiS w zakresie relacji z Izraelem. Polowanie na antysemitów najprawdopodobniej ma zakończyć się uchwaleniem ustawy wprowadzającej zapis prawny, który w ubiegłym roku przegłosowano w stanie Karolina w USA, kryminalizujący jakąkolwiek krytykę Izraela nazywaną „antysemityzmem” przez takich jak Pawluszek

Żydowski cham i dr Kurek

Dlaczego pisząc o Tyrmandzie wspominam kim jest Pawluszek? Bo w polskiej polityce to naczynia wzajemnie połączone. Jak dwie probówki, albo dwóch chłopaków w jednym związku, myślący tak samo i kopiący do tej samej bramki. Matthew Tyrmand to także polujący na „polskich antysemitów” syjonista. Dał znać o sobie w ubiegłym roku, gdy w skandalicznych słowach wypowiedział się na temat dr Ewy Kurek, która miała otrzymać nagrodę im. Jana Karskiego. „Nikt nie chciał być z nią w jednym pokoju, ja też nie” – tak powiedział Tyrmand o zasłużonej polskiej historyk Ewie Kurek, która ma odwagę obalać żydowskie łgarstwa i od lat walczy o ekshumację w Jedwabnem.

Teraz Tyrmand nagrał krótki film, w którym popiera jednego z liderów Konfederacji – Piotra „Liroya” Marca. Nagranie wyemitowano podczas sobotniej konwencji Konfederacji. Przedstawiciele koalicji nie poczuli z tego powodu wstydu, a nawet pochwalili się tym w mediach społecznościowych. Jak można odczuwać zadowolenie z poparcia udzielonego przez żydowskiego chama, przyjaciela „łowcy antysemitów” Pawluszka i „holokaustowego bajkopisarza” Danielsa? Naprawdę nie trzeba być politykiem wysokich lotów, by wiedzieć, że zadowolenie z poparcia tego Żyda mocno uderza w wiarygodność koalicji, której elektorat stanowczo przeciwstawia się przejawom wszelkiej maści antypolonizmu, a którym to antypolonizmem nie raz „popisał się” Tyrmand.

Andrzej Bugajski
Andrzej Bugajski

Wyrzucić konia

Kogo jeszcze wwiózł do Konfederacji Marek „Koń Trojański” Jakubiak? Może nie do końca wwiózł, ale przyczepił do koalicji byłego agenta WSW Andrzeja Bugajskiego, który w Federacji piwowara sprawuje funkcję ds. budowania struktur. Czyli to on, w porozumieniu z Jakubiakiem odpowiada za wpuszczanie do Konfederacji politycznych mącicieli. Pamiętajmy, że zerwanie relacji z agenturą jest możliwe tylko i wyłącznie przez komin krematoryjny. Kto zatem rozgrywa Konfederację? Jakubiak i uśpiony agent wojskowego wywiadu.

Listy Konfederacji nie są jeszcze przyklepane. Nie pozostaje nic innego jak liczyć na opamiętanie liderów koalicji, która według założeń miała realizować polskie interesy narodowe, a nie syjonistyczne zachcianki pod hasłem „walka z antysemityzmem”. Konfederacjo, jeżeli nie chcesz stać się syjonistyczną koalicją, zwaną inaczej PiS-bis; jeśli nie chcesz stracić poparcia setek tysięcy Polaków, to wyrzuć ze swych szeregów konia trojańskiego i posłusznych mu żołnierzyków o wątpliwej reputacji. Natychmiast!

Wesprzyj moją działalność oraz portal: https://wprawo.pl/wsparcie https://sklep-wprawo.pl
Dziękuję.

Przeczytaj i obejrzyj także:

J. Międlar: Kraj, który nie pomaga [WIDEO]

J. Międlar: Jewish Defence League, czyli żydo-terrorystyczna organizacja na salonach Polin

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  wolna-polska.pl Lista „dokonań” szabesgoja Marka Jakubiaka

  1. Majka mówi

   Hahaha ?? Wiedziałam, że Jakubiak Całka wcisnął ? Są siebie warci!
   Kpina z przyszłych wyborców!
   Pozdrawiam Jacku

 2. szalom mówi

  O Całku nic dotąd nie słyszałem ale Tyrmand to gudłajski cham. Obraził niegdyś Panią Ewę Kurek gdy szachrajska agentura zorganizowała na Nią bezprzykładną nagonkę. Konfederacja żydoagenturę ze swoich szeregów powinna gonić

 3. sten mówi

  Braun & Winnicki proszeni do odpowiedzi .
  Ciąć równo z trawą , albo nawet pies z kulawą nogą nie zagłosuje na was .
  Znów ,,kaznodzieja,, wykrakał .

 4. Spostrzegawczy mówi

  Na ok. 130 kandydatów Konfederacji do wyborów – 3 wtyki. Statystycznie to bardzo mało zwłaszcza na tle innych tworów politycznych , ale o 3 za dużo jeśli chodzi o propolską Konfederację. Czas na o jak najszybsze oczyszczenie szeregów, bo nawet 1 wtyka może narobić propagandowego ” smrodu „.

 5. Marek Bystrzewski mówi

  Nio, to jest teraz niezły test dla Brauna i Winnickiego…
  A te cytaty to jak cytaty z wypowiedzi ludzi obłąkanych 🙂

 6. Jmac mówi

  Tak,tak,tak; trzech kandydatów startujących z dalszych miejsc dyskredytuje konfederację i już jest be. Jacku jesteś inteligentnym człowiekiem ale brak doświadczenia życiowego sprawia że Twoje słowa coraz częsciej wyprzedzają myśli. To jest polityka a polityka ma więcej z prostytutki niż z matrony. Znasz zasady arytmetyki wyborczej i pewnie wiesz że z normalną matematyką ma niewiele wspólnego . Konfederacja ma tą przewagę nad innymi ugrupowaniami że ma w większości świadomych wyborców którzy doskonale wiedzą na kogo głosują i dlatego zwolennicy M. Jakubiaka są wartością dodaną.Chyba wiesz o czym piszę. Pozdrawiam serdecznie.

 7. Robert mówi

  Spośród wszystkich całek,chce być oznaczoną wykresem funkcji w równaniu,sierżant bliski sierżantowi,pachnącemu mamoną w działaniu przeciwnym do macierzy

 8. Willgraf mówi

  100% w celu 🙂 pozdrawiam

 9. Fikołek mówi

  Część Konfederacji to agentura żydowska, teraz już wiecie która część

 10. Artamator mówi

  Całek, Jakubiak – jeden owoc zatruje cały zbiór a co dopiero kilka …..Won łajzy i łobuzy, bo jeśli na początku ci ludzie tam będą to nie ma sensu tego kontynuować..Konieczne jest nowe ugrupowanie, lecz bez tych wirusów..

 11. Marcpro mówi

  Jeśli byłyby to wybory do parlamentu krajowego, to rzeczywiście można by się było martwić.
  Ale na szczęście jest wiosna i mamy eurowybory, które dla Konfederacji da być albo nie być. Dlatego powinna być ona jak najszerszą aby mieć jak największe poparcie. Nawet kosztem przyjęcia takich ludzi o których piszesz.

  Sami konfederaci przyznają że dla nich najważniejsze są jesienne wybory krajowe, a teraz idą tylko po to aby zdobyć przyczółek.

  Tak więc patrzmy im na ręce, kibicujmy im i wspieramy ich. Bo choć nie są idealni, to na dzień dzisiejszy są najlepszą opcja na jaką możemy zagłosować.

 12. Jacek mówi

  Kiedys po facebooku krazyla wspolna fotka Winnickiego,Boska i tego zyda Tyrmanda. Wyslalem wiadomosc na profil Winnickiego z ta fotka i zapytalem ,czy moze mi jako sypatykowi RN wyjasnic o co chodzi z ta fotka….do dnia dzisiejszego nie otrzymalem zadnej odpowiedzi,nawet mnie od trolli nie wyzwal…..zero,cisza.
  Wtedy zrozumialem,potem nastapil 11 listopada 2018 i „hold pisowski”…..kazdy kto uwaza sie za Patriote,Narodowca,Nacjonaliste,itd… ,powinien trzymac sie jak najdalej od RN i ich przedstawicieli.
  Przykre to,bo juz prawie uwierzylem Winnickiemu…..Pozdrawiam Cie Jacek z nadal zimnej i pelnej sniegu polnocnej Norwegii…Polska Ponad Wszystko !!!!

  1. Marek Bystrzewski mówi

   Ja pisałem do Winnickiego i do Marszu Niepodległości w dwóch sprawach:
   1. trucia przymusowymi szczepionkami wszystkich polskich noworodków, około 1300, dzień w dzień, neurotoksynami i retrowirusami, które są w tych szczepionkach, to jest nowa amerykańska broń biologiczna, potwierdzone badaniami naukowców włoskich, amerykańskich i brytyjskich;
   2. fałszowania, zacierania i negowania przez żydów historii i pamięci po 200 tysięcy Polaków pomordowanych w KL Warschau.
   Prosiłem o jakąkolwiek pomoc w nagłaśnianiu tematu i w protestach.
   Oczywiście nikt się nawet nie odezwał. Tacy to patrioci.

 13. Ewa mówi

  Bardzo sympatyzowałam z Ruchem Narodowym i przekonywałam otoczenie aby wspierali Konfederację. Niezbyt często weryfikuję zmiany w polityce więc dopiero tutaj dowiedziałam się o smutnej okoliczności – przylepienia się panów Tyrmanda i Całka do Konfederacji. O Całku w sam raz niewiele słyszałam, ale M. Tyrmand w żadnym razie nie powinien się pojawiać w środowisku Konfederacji, nawet na przypadkowym zdjęciu; jego chamska wypowiedź o p. dr Kurek jest dość powszechnie znana i przekłada się na obraz Konfederacji.
  Innymi słowy, najpewniej nie pójdę na wybory a wobec bliskich, których przekonywałam do Ruchu Narodowego, jest mi zwyczajnie wstyd.

 14. Mari mówi

  Ten „przyjaciel” Polski to sztadlan.

 15. Jmac mówi

  Jacek ,Marek Bystrzewski ,Ewa , im bliżej wyborów tym będzie was więcej i jeszcze bardziej będziecie obrzydzać konfederację . Nikt nie jest doskonały,nie jest nim Bosak czy Winnicki . Każdy z nas widzi jak wiele jest nieprawidłowości i jak dużo trzeba zmienić , jednak nie rozliczajmy za to ugrupowania które na dzień dzisiejszy nie ma na to żadnego wpływu. Kierujący tym projektem (konfederacja) na pewno dokonuje analizy ryzyka zysku lub straty, niestety sprawy moralne w tym przypadku nie są brane pod uwagę. Ale taka jest polityka i albo się z tym godzisz albo do końca pozostaniesz planktonem politycznym.Pozdrawiam serdecznie.

  1. Ewa mówi

   Bardzo dziękuję za ten głos rozsądku. Niestety, nie obrzydzam (choć tak to wyszło, ma Pan/Pani rację), lecz boję się po raz kolejny źle zabrać głos i moim wpisem chciałam dać znać, ze trzeba pewnych osób absolutnie unikać. Jestem z tych starych ciotek co wierzyły w PiS i to mimo iż skóra mi jeżyła się na grzbiecie na dźwięk niektórych nazwisk, głosowałam – tak mi kazał głos rozsądku – a ten okazał się głupi. W pewnych sprawach o zasadniczym znaczeniu dla naszej Ojczyzny, sprawy moralne po prostu muszą być brane pod uwagę, inaczej jako naród zginiemy.

  2. Marek Bystrzewski mówi

   Ja nie muszę obrzydzać Konfederacji, gdyż ona sama wystarczająco już się obrzydziła A raczej obżydziła 🙂
   Przeczytaj jeszcze raz swój komentarz i zastanów się, jak bardzo zostałeś zdemoralizowany. To przerażające!
   Dajesz de facto przyzwolenie i akceptujesz oszukiwanie wyborców i prostytuowanie się polityków.
   „Piękne” to świadectwo mentalności członków i sympatyków Konfederacji. To mentalność i moralność sytuacyjna, zakłamana, żydowska właśnie.

 16. finka mówi

  Całek wychwalał Danielsa w jednym z programów, chyba w ub.r. u M.Roli potem zniknął z ekranu ale jest dokładnie takim samy koniem trojańskim w Konfederacji jak Jakubiak, ten ostatni inteligentniejszy i bardziej niebezpieczny. Miejmy nadzieję, że Konfederaci wiedzą co robią i w odpowiednim momencie pozbędą się kamienia, który służby im wieszają na szyi inaczej już po Polsce.

 17. Normalny mówi

  Jeśli nie wybór Konfederacji to PIS wygra wybory i Polacy mają przechlapane na minimum kolejne 4 lata, a to mogą okazać lata świetlne jeśli chodzi o reperkusje cywilizacyjne, rzutujace na wolność i niepodległość Polski i Polaków. Czy tego chcą Polacy ? Więc każdy ma jakieś zadanie do wykonania . Konfederacja nie może kusić losu i musi dokonać ostatecznej prawidłowej selekcji kandydatów i członków ugrupowania, komentatorzy muszą skupić się na zachęcaniu do głosowania na najlepszych kandydatów, a nie do obrzydzania ugrupowania, a wyborcy na wyszukaniu prawych kandydatów i na masowym oddaniu na nich głosów. Chyba, że pośród prawdziwych przyjaciół psy zjedzą znowu zająca.

 18. Przemysław mówi

  R.Winnicki zdementował tą informację. Zachowujecie się wszyscy zbyt emocjonalnie i histerycznie. Owszem należy zwracać dużą uwagę jakie osoby się przyjmuje, ale nie przesadzajmy. Nigdy się nie zjednoczymy i nie stworzymy silnego ugrupowania prawicowego jak będziemy ciągle atakować siebie nawzajem. Mi też wiele rzeczy się nie podoba ale droga jest słuszna. Panie Jacku mówi Pan jak jest ale nie kierujmy się nadmiernie emocjami bo nigdy niczego nie stworzymy i będziemy skazani na ciągłą władzę lewactwa w Polsce. Pozdrawiam

 19. Norbert mówi

  A oto mój gorący apel do Marka Jakubiaka: „Maras! Weź się lepiej za warzenie piwa (byle nie takiego jak dotychczas!), a z polityką daj sobie spokój, bo to nie dla ciebie!”. 😛

 20. Pancerny mówi

  Wygląda jakby piszący ten artykuł mniemał, że Konfederacja ma cokolwiek wspólnego z Prawicą Polską i usiłował wybielić takich lewaków jak Korwin, Winnicki, Braun czy Bosak.
  Wiadomo, że Konfederacja została stworzona przez Kaczyńskiego i podległe mu WSI w celu ‚wygaszania’ środowiska narodowego w Polsce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.