J. Międlar: Presja ma sens! Adorator Danielsa poza listami Konfederacji. Czas wyrzucić konia trojańskiego! [WIDEO]

Kamil Całek i koń trojański
30

Nareszcie przedstawiciel Konfederacji zabrał głos w sprawie Kamila Całka, który kilka dni temu poinformował w sieci, że w przyszłych wyborach do Europarlamentu będzie kandydował z list Konfederacji. Na prawicy zawrzało, gdyż wielu, w tym ja, nie wyobrażało sobie, by na liście koalicji zwanej „propolską” znalazło się miejsce dla byłego policjanta, syjonisty i adoratora Jonny’ego Danielsa. O sprawie szeroko informowałem na portalu wPrawo.pl i wezwałem władze Konfederacji do opamiętania (TUTAJ). Na szczęście liderzy koalicji pojęli, iż Całek jest osobą o wątpliwej wiarygodności i ten na listach się nie pojawi.

Jeszcze wczoraj Kamil Całek cieszył się z poparcia Marka Jakubiaka w Konfederacji
Jeszcze wczoraj Kamil Całek cieszył się z poparcia Marka Jakubiaka w Konfederacji

Listy Konfederacji nie są jeszcze przyklepane. Nie pozostaje nic innego jak liczyć na opamiętanie liderów koalicji, która według założeń miała realizować polskie interesy narodowe, a nie syjonistyczne zachcianki pod hasłem „walka z antysemityzmem”. Konfederacjo, jeżeli nie chcesz stać się syjonistyczną koalicją, zwaną inaczej PiS-bis; jeśli nie chcesz stracić poparcia setek tysięcy Polaków, to wyrzuć ze swych szeregów konia trojańskiego i posłusznych mu żołnierzyków o wątpliwej reputacji. Natychmiast! pisałem w felietonie pt. Wyrzucić konia trojańskiego! Adorator Danielsa na listach Konfederacji. Obok żydowski cham i agent WSW [WIDEO]. Dziś (10.04.2019) wieczorem głos w sprawie zabrał jeden z liderów koalicji Robert Winnicki. Pan Całek nie jest kandydatem Konfederacji – na Twitterze oświadczył Winnicki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Matthew Tyrmand udziela poparcia Piotrowi "Liroyowi" Marcowi. Konwencja Konfederacji (6.04.2019)
Matthew Tyrmand udziela poparcia Piotrowi „Liroyowi” Marcowi. Konwencja Konfederacji (6.04.2019)

W międzyczasie, zanim lider Ruchu Narodowego zabrał w tej sprawie głos, kilku działaczy powiązanych z Konfederacją, krytykę Całka, Jakubiaka oraz zachwalania poparcia Matthew Tyrmanda odebrało jako atak. Zupełnie niesłusznie. Podkreślam, leży mi na sercu, by koalicja, która przez Grzegorza Brauna została ochrzczona „propolska”, była wolna od politycznych mącicieli. Zależy mi na tym, by była naprawdę PROPOLSKA, a nie reprezentująca syjonistyczne zachcianki zwane „walką z antysemityzmem”. Jednak zaznaczam, aby to w pełni osiągnąć, należy wyrzucić z szeregów konia trojańskiego, z którego wyskoczy zapewne jeszcze niejeden żołnierzyk. Ponadto na zawsze należy się odciąć od żydowskiego chama, Matthew Tyrmanda, który jeszcze kilka miesięcy temu lżył wybitną historyk dr Ewę Kurek.

W sprawie Całka zdążyliśmy z interwencją, jednak co by się stało, gdybyśmy nie zareagowali na czas, a syjonista znalazłby się na listach koalicji? Smród ciągnąłby się za Konfederacją do następnych wyborów. Dlatego Panie i Panowie koalicji, Polacy liczą na Waszą roztropność i transparentność. Nie zawiedźcie nas!

Przeczytaj także:

J. Międlar: Jewish Defence League, czyli żydo-terrorystyczna organizacja na salonach Polin

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Polak z dziada pradziada mówi

  Warto wspomnieć, że pierwszy o Całku alarmował Radosław Patlewicz

  1. Jacek Międlar mówi

   Jeśli tak jest, to dziękuję za informację!

  2. Grzegorz mówi

   Całka wypromował Marcin Rola, który jest hodowcą byłych UBeków i oficerów WSW

  3. ifigenia mówi

   ten Rola mnie drażni okropnie. nieustannie źle mu patrzy z tych jego uciekających sprzed kamery oczu. nie mam do niego ani krzty zaufania. facet jest dziwny, dużo gada a 80% z tego to nudne pustosłowie. kręci coś, obrzydliwie. no i na początku kazdego filmiku jest jakiś taki porozkraczany – w tym swoim dziwnym chodzie na krótkich nózkach .

 2. #R mówi

  Jacku jestes wielki!! Badz nam na strazy prawdy

 3. Marek Bystrzewski mówi

  Panie Jacku, ale już mleko się rozlało. Widać, że cała ta Konfederacja, te władze, to żydowski fałsz i obłuda. To kolejna gra operacyjna WSI / WSW / „Mossadu” obliczona na wiele spraw.
  Wciągnęli tylko jeszcze Brauna, ubrudzili go, ośmieszyli i poderwali zaufanie.
  Oni są jak rak, jak gnijąca tkanka, oblepiają ofiarę i zżerają ją, rozpuszczają, przerabiają na uległe żydom g..
  To żydy chcą zrobić z Narodowcami.
  Gdyby to były poważne, polskie, uczciwe władze tej Konfederacji, to nie musiałby Pan pisać dwóch felietonów i denerwować się i tłumaczyć takie elementarne sprawy „jak krowie na miedzy”.
  Czy Pan sądzi, że Winnicki nie wiedział, kim są te osoby, co się dzieje?
  A gdyby Pan nie podjął akcji, to sprawa byłaby przyklepana.
  Ona tak czy owak jest przyklepana od samego początku…
  I jeszcze odebrali Pańskie ostrzeżenia i żądania jako atak na Konfederację?
  Przecież to typowa żydowska mentalność.
  Szkoda, że Pan nie organizuje własnej partii. Na fundamencie prawdy, radykalizmu, wiary i idei nowej Polski. Na fundamencie nowej ideologii polskiej, itd.

 4. Spostrzegawczy mówi

  A na kogo Pan zagłosuje ? Jeśli Pan nie pójdzie do wyborów to opowie się Pan za dalszą dyktaturą sitwy POPIS. Jeśli Pan wybierze jakąś inną partię niż ugrupowanie Konfederacja to wybierze Pan ludzi, którzy z pewnością bardziej służą internacjonalistycznemu sanhedrynowi niż Konfederacja. Poza tym sądzić kogoś komu nawet nie dało się szansy na rządzenie kojarzy mi się z żydowskim aprioryzmem, a nie katolickim podejściem do sprawy. Dzięki Bogu w Konfederacji jest sporo katolików których co tydzień widzi się na Mszach świętych trydenckich i którzy prezentują katolicki światopogląd. A więc ostrożnie z uogolnianiem i wybrzydzaniem. Taka szansa przed Polakami pojawia się jak ktoś mądry powiedział po raz pierwszy od 1989 roku. Są kandydaci, którym można zaufać i zamiast siać defektyzm lepiej dopytać kandydatów o program wyborczy i punkt widzenia na ważkie sprawy.

  1. Marek Bystrzewski mówi

   A na kogo Pan zagłosuje? Jeśli Pan zagłosuje na Konfederację, to również opowie się Pan za dalszą dyktaturą sitwy POPiS, tylko, że tym razem w przebraniu Narodowców. Osoby z kierownictwa Konfederacji właśnie dostały pierwszą szansę na rządzenie – rządzenie Konfederacją, zarządzanie jej tworzeniem – i całkowicie ją spaprały (o ile to był błąd, bo ja myślę, że to nie był żaden błąd. Ich błędem było zakładanie, że nikt nie zauważy przemycania tych syjonistów i nie podniesie alarmu, jak p. Jacek Międlar).
   Wielka szansa była … i się zmyła. Pierwsze wrażenie i doświadczenie jest wprost przerażające. Niedopuszczalne lekceważenie zasad bezpieczeństwa, rozluźnione zasady i kryteria moralne. To katastrofa na starcie. Katolicki światopogląd i Msze Trydenckie to za mało i nie na temat. W stosunku do taktyki żydowskiej mają się one jak nos do pięści. I to jest ten prawdziwy dramat narodu polskiego. Głowa w chmurach i … rozkwaszony nos…

  2. WERKA mówi

   Macie schizofrenie, każda mała sprawa na temat Konfederacji jest rozdmuchiwana. Jak plujecie na nich i obmawiacie ze to ruscy agenci to znowu żydowscy.Szkodzicie Polsce w ten sposób. Mnóstwo tu manipulacji i niedomówień. Braun wśród Żydów jest uważany za jednego z największych antysemitów, Trymand musiał się z tego tłumaczyć, popiera tylko liroya bo zna go osobiście. Tam w tak krótkim czasie zmieszały się różne środowiska, że nie mogli prześledzić kto kogo zna. Uwierzcie, z czasem Ci, którzy działają na szkodę polski zostaną wykluczeni z konfederacji. Oni są dopiero u progu wyborów, dajcie im szansę, a nie trolujcie, ŻYCZĘ ROZWAGI 🙂

  3. Marek Bystrzewski mówi

   Bu ha ha ha! „Z czasem zostaną wykluczeni”!
   Tia, z czasem to my wszyscy będziemy martwi.
   Tak samo zostaną wykluczeni, jak PiS zrobił reformę sądownictwa…
   „Tam w tak krótkim czasie zmieszały się różne środowiska, że nie mogli prześledzić kto kogo zna” – nie mogli, nie potrafili, czy nie chcieli?
   Tak, czy owak, to jest niedopuszczalne, bo to nie miało być zebranie towarzyskie przy grillu w celu konsumpcyjnym, tylko konfederacja polskich organizacji patriotycznych w celu ratowania Polski. Tutaj powinny być od początku twarde zasady moralne i kryteria weryfikacji uczestników. A tego nie ma i stąd jest problem.
   Potem to już będzie po herbacie…
   Ile razy jeszcze Polacy będą oszukiwani w ten sam sposób? Przecież to już nudne, cyklicznie jesteśmy nabierani na ten sam patent żydowski, tak samo było z Gomółką, tak samo z Gierkiem, tak samo z Wałęsą, tak samo z Solidarnością, tak samo z Kaczyńskimi, tak samo z Dudą, tak samo z Macierewiczem, Szydło, itd.
   Ciągle tak samo – „Polacy zaufajcie, trzeba dać szansę”. – no przecież przed chwilą daliśmy szansę, i co? Spaprali. Szybko.
   To co? Mamy dać kolejną szansę? Ile jeszcze?
   I zawsze jest tak, że żydy przejmują „głowę”, im wystarczy przejąć tylko kierownictwo, a reszta to może sobie być katolikami i odprawiać Msze Trydenckie. I tak wszyscy będą robić to, co żydy chcą. I o to w tym wszystkim chodzi.
   Teraz jest trochę lepiej, bo jest internet i ludzie trochę skuteczniej mogą się ostrzegać i protestować…
   Proponujesz nie pisać o tym, nie rozdmuchiwać, nie ostrzegać, bo to szkodzi Polsce? Czy przypadkiem nie nasłuchałaś się płk. SB Wrońskiego, który żądał, aby Polacy nie mówili w ogóle o Act 447, bo samo mówienie o tym szkodzi Polsce?
   Dzięki za życzenia i vice versa 🙂

 5. Janusz I mówi

  Ja szanuję i cenię dorobek pani dr Kurek ale jej nie oglądam z powodu jej uwielbienia dla Bartoszewskiego i Karskiego.

 6. Spostrzegawczy mówi

  Mam znacznie większe zaufanie do katolików niż ludxi ich krytykujacych więc z pewnością na któregoś z nich z Konfederacji zagłosuję. A Pan wymigal się od odpowiedzi.

  1. Krzysztof mówi

   „Kolego”, komu te pomyje mają służyć. To jednak kuriozum, jak PiSowskie żydoslugusy za wszelką cenę starają się dorobić Konfederacji parchatego garba…

  2. Janusz I mówi

   Gdyby nie Korwin, chętnie zagłosowałbym na Konfederatów.

  3. Spostrzegawczy mówi

   A kto Panu każe głosować na Korwina ? Ma Pan do wyboru na każdej liście 10 różnych kandydatów. Jeśli na niej są korwinisci może Pan ich pominąć i wybrać ludzi z innych środowisk. Właśnie to jest zaletą Konfederacji, że każdy może sobie wybrać kogoś kto mu pasuje. Nie lubi Pan rudych to wybiera sobie Pan blondynke lub brunetke. Nikt Panu nie każe tkwić przy rudej chyba, że Pan takie preferuje. Sporo jednak łączy Konfederację – patriotyzm, antysystemowość, krytyczny stosunek do Unii, uroszczen żydowskich i establishmentu pookraglostolowego. Czy to mało ?

  4. Marek Bystrzewski mówi

   Odpowiadam: nie wiem. Przysłowiowy wybór mamy ciągle ten sam: kiła, dżuma albo cholera.
   Oops, jest też teraz czwarty, „nowy” wybór: „syfilis” 🙂

 7. Wojciech mówi

  Radzę zwrócić uwagę KTO uznał Twoją interwencję jako atak. TO ONI są zdrajcami.
  Bo nie przypuszczacie chyba że żydzi i lewacy ograniczyli się tylko do Całka i Tyrmanda? Całek, Tyrmand i ich szef Jakubiak to tylko „pierwszy garnitur” wystawiony do zdjęć. Za nimi na pewno kryją się ludzie do czarnej roboty.

  1. ilona mówi

   Jaki szef Trymanda Jakubiak, palnij się trollu w głowę, tworzysz głupoty i szkodzisz w ten sposób Polsce…

 8. Gołe oko mówi

  Gołym okiem widać, że kolejny koń trojański, a właściwie pies na smyczy ze WSI, to Jakubiak. Konfederacja jeszcze dobrze nie zaistniała, a już zainfekowana jest nowotworem planowanego rozkładu struktury.

 9. Willgraf mówi

  uwaga !!! dowody na zdradę? Szydło ? korespondencja opublikowana przez pana Gadowskiego jednoznacznie wskazuje na tajne dokumenty podpisane przez Szydło w Izraelu w 2016 roku oznaczają jawną ZDRADĘ i knowanie w celu utraty suwerenności przez Polskę – bo czym innym nazwać tworzenie olbrzymiego żydowskiego kapitału na terenie Polski jak nie w celu przejęcia kraju ! – link do dokumentów ukazanych na końcu filmu
  https://youtu.be/ALXNY20D9mg?t=1708

 10. sten mówi

  Dowiemy się co to za bystrzak wypromował i wciągnął Jakubiaka na pokład konfederacji ???
  Jak wy tak chcecie rządzić Polską chłopaki …

  1. Marek Bystrzewski mówi

   Dokładnie, to wszystko jest niepoważne co najmniej.

 11. as mówi

  Konfederacja, ok. Ale Pan Jakubiak to polityczny biznesmen…

  1. DRES mówi

   Jakubiak to komuchosyjonistyczny klaun polityczny, koń trojański układu 3RP

 12. jarek mówi

  Dzięki Bogu zdążyliście, ale co z Jakubiakiem, który Całka wprowadził? Też należałoby mu podziękować i go pożegnać.

  1. rafal mówi

   Pokaż dowód, ze to Jakubiak go wprowadził? Bo tak pie***lić, to każdy potrafi.

 13. DRES mówi

  Panie Jacku dziękuję za szybką reakcję i jasny, wyraźny głos za prawdą. Kiedy oglądałem transmisję konwencji Konfederacji i pojawił się Matthew Tyrmand opadła mi szczęka, ten antypolski, żydowski cham z którym niejednokrotnie miałem do czynienia na Facebooku, zresztą tak jak i z Johnnym Danielsem to ogromny policzek dla każdego komu na sercu leży dobro ojczyzny nie mogłem uwierzyć że ktokolwiek z koalicji propolskiej mógł wpaść na tak kretyński i oburzający pomysł by zaprosić tego klauna do wyrażenia poparcia. Teraz oprócz jakubiaka starego komucha i syjonisty agenta układu trzeciej RP nie ufam również Liroyowi dotychczas nie wiedziałem kim jest Kamil Całek jednak w czasie oglądania konwencji Konfederacji rzucił mi się w oczy cwany typek który za wszelką cenę starał się spoufalać z dziennikarzami i liderami w wyjątkowo prostacki sposób przypominający maniery spod budki z piwem aż tu nagle dziś Czytam ten artykuł i okazuje się że Kamil Całek to właśnie on. Nie wiem co za kanalia wymyśliła zaproszenie do Konfederacji jakubiaka całka i pozwoliła na w ścianie świńskiego ryja Tyrmanda ale dla mnie to ogromny sygnał ostrzegawczy.

 14. rafal mówi

  Ten Żyd to dał tylko poparcie. Mi nie przeszkadza, kto popiera Konfederację. Moze ją zacząć popierać nawet sam Tuski i Kaczyński.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.