J. Międlar: Łapanka w sieci, czyli PiS dotrzymuje słowa

Andrzej Pawluszek i Jonny Daniels
26

Z niesmakiem czytam komentarze „ruskich trolli”, twierdzących że PiS oszukał Polaków. Mąciciele opłacani przez Putina, piszą że filosemicki PiS oszukał w kwestii imigrantów. Innym razem, że zrobił nas w konia w kwestii wiatraków. Zastanawiam się, jak można wypisywać takie bzdury? Kto o zdrowych zmysłach atakuje rząd, na który z utęsknieniem czekaliśmy niemal ćwierć wieku, a który naszej Ojczyźnie, powoli, wszak skutecznie, przywraca wolność, rozlicza postkomunistyczne kliki z SLD, Unii Wolności, a Donald Tusk, już w zielonym mundurku czeka na odsiadkę. Przecież to niedorzeczność. Każdy kto pozwala sobie na krytykę partii Kaczyńskiego, MUSI otrzymywać walizkę rubli, albo jest chory psychicznie. To pewne. Do Polski nie sprowadza się żadnych islamskich migrantów – jak twierdzą oszołomy z pro-rosyjskiego ruchu narodowego. Do Polski sprowadza się fachowców z Uzbekistanu i Ukrainy, którzy ratują naszą gospodarkę i dzięki którym Polska znalazła się wśród 25 najsilniejszych gospodarek na świecie. A wiatraki? Wiatraki to przecież istne błogosławieństwo dla Polski! Wiatrakowe turbiny rozwieją śmierdzące kłęby smogu unoszącego się nad polskimi miastami, a Polacy, oddając kopalnie w ręce zagranicznych specjalistów, nie będą musieli się już martwić, jak wykarmić przemęczonych górników. A w tym wszystkim pomoże nie kto inny a Dominika Kulczyk, która jeszcze niedawno oskarżyła PiS o przyzwolenie na hejt, a dziś uszczknie co nieco z 16 mld złotych przeznaczonych na wsparcie wiatrakowych farm.

Żartowałem. Minęły 3 lata rządów PiS i nie mam już żadnych wątpliwości, że ci potrafią (sic!) dotrzymywać słowa, ale tylko po to, by zaskarbiać sobie lewicowy elektorat, a nie spełniać obietnice wyborcze, które sprawiły, że i ja w 2015 roku (sic!) oddałem na nich głos. I tak, by lewakom zrobić dobrze, sprowadzono do Polski Uzbeków i miliony Ukraińców. Na czym to dokładnie polega? Lewica jest zaspokojona, bo po ulicach zaczynają kroczyć kolorowe dziewki z chustami na głowie, unii zrobiono dobrze i teraz grillują nas tylko w kwestii Konstytucji, prawicy się wciska, że to zagraniczni fachowcy, a każdy kto śmie krytykować poczynania PiS, przez polityków i pisowskich ratlerków z niezalezna.pl, GPC i wPolityce.pl uznawany jest za „ruskiego” mąciciela czy wywrotowca, który doprowadzi do wycofania programu 500+, który postawił na nogi pół Polski, ba, całą Polskę! Jakie to banalne. Identycznie jest z wiatrakami, które PiS zdecydowanie krytykowało przed wyborami. Dziś daje na nie grubą kasę, więc Dominika Kulczyk nie będzie już bredzić o „przyzwoleniu na hejt”, grinpisowcy będą zadowoleni, a prawicy wciśnie się kit, że to obowiązkowa walka o czyste powietrze w naszym kraju. A „krytykanci”? Opinii publicznej wmówi się, że to niewielka grupka lobbystów-oszołomów podkręcana przez publicystkę wPrawo.pl, Katarzynę Treter-Sierpińską, albo temat po prostu się przemilczy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak zatem wytłumaczyć kłótnie pomiędzy politykami PiS i PO, czy krytykę lewicowych postulatów ze strony partii Jarosława Kaczyńskiego. To proste. W polityce każdy spełnia swoją rolę. Stąd PiS potrzebował Adama Andruszkiewicza do wciskania banialuk o wsadzaniu Tuska do więzienia, by w ten sposób przekonać do siebie znudzoną postkomunistycznymi gębami polską młodzież, a prof. Krystynę Pawłowicz do prowadzenia politycznych sporów, które odbijają się w sieci wielkim echem. To działa jak zasłona dymna, za którą rozgrywa się cała istotna polityka, a w istocie PiS dobija z lewactwem polityczny deal, jak Patryk Jaki z „tęczowym” wiceprezydentem Piotrem Guziałem. Naczelnym dowodem na to niech będą przytoczone wyżej kwestie, stanowisko ambasady RP w Londynie w sprawie mojego przyjazdu na Wyspy, ale zwłaszcza spełniona obietnica powyborcza. Było ich wiele, ale w tym miejscu mam na myśli konkretną. Chodzi o walkę z „krwiożerczym antysemityzmem” (w istocie będącym krytyką antypolonizmu).

Zaczęło się stosunkowo niewinnie. Od Joachima Brudzińskiego, który zadeklarował blokowanie na Twitterze autorów „antysemickich idiotyzmów”. Ale na tym Jojo nie poprzestał. Ostatecznie, przymilając się tropicielom „antysemitów” powołał do życia Międzyresortowy Zespół do spraw Przeciwdziałania Propagowaniu Faszyzmu i Innych Ustrojów Totalitarnych oraz Przestępstwom Inspirowanym Nienawiścią na Tle Różnic Narodowościowych, Etnicznych, Rasowych, Wyznaniowych albo ze względu na Bezwyznaniowość, czemu w rozmowie z dziennikarzem TVN24 przyklasnął Mateusz Morawiecki. Taką walkę, zwłaszcza z internetowymi „antysemitami” deklarował także totalnie zauroczony Jonnym Danielsem, doradca premiera Andrzej Pawluszek: To, z czym powinniśmy walczyć, to antysemicka mowa nienawiści w sieci. NIE MOŻE być żadnej tolerancji dla antysemickiej hate speech w Internecie. I dotrzymano słowa!

Nie wystarczyło już polowanie na Międlara w wykonaniu loży B’nai B’rith, Otwartej RP, TVN i Gazety Wyborczej czy prokuratury. Nie wystarczyło straszenie więzieniem i strzelanie ślepakami, czyli nieudolne próby przyprawienia mi gęby agresywnego bojówkarza z żółtymi papierami. Lewactwo chce więcej, dlatego polowanie nabrało jeszcze większych rozmiarów. Niczym w ulicznej łapance, prokuratura zaczęła ścigać czytelników mojego portalu wPrawo.pl, czemu lewicowa wierchuszka z pewnością przyklaśnie, a Brudziński będzie prawił o skutecznej walce z „antysemickimi trollami”, w tym ze znienawidzonym przez polityczne prostytutki Jackiem Międlarem.

Wczoraj (24 września 2018), na skrzynkę redakcji wPrawo.pl wpłynęło pismo z prokuratury, z którego wynika, że jeden z naszych Czytelników, który krytykuje roszczeniowe zachowanie społeczności żydowskiej w Polsce, może mieć kłopoty. Prokuratura prowadzi postępowanie, w trakcie którego ustala personalia jednego z naszych Czytelników, który publikuje komentarze pod pseudonimem. Z uwagi na prowadzone postępowanie, niestety nie mogę przytoczyć opublikowanego komentarza oraz pseudonimu internauty. Mogę jednak zapewnić, że zawiera on mieszczącą się w granicach wolności słowa i dobrego smaku krytykę konfliktogennych i niesprawiedliwych działań polskich rabinów i zarządców od kirkutów. Czy zatem polskie organy ścigania, ponaglane przez lewactwo, Międzynarodowy Sojusz na rzecz Pamięci o Holokauście (od 1999 roku wciskający nam kit o „antysemickich” faktach) i aktualny rząd, biorąc przykład z Południowej Karoliny (USA), za krytykę ludobójstwa na terenie Palestyny i żydowskich roszczeń, zaczną prowadzić łapanki i losowo wybranych polskich patriotów, będą wsadzać za kraty?

I tutaj istotna rada! W przypadku oskarżenia o napisanie danego komentarza osoba podejrzana nie powinna się do tego przyznawać oraz powinna zeznać, że do danego komputera mieli nieograniczony dostęp członkowie najbliższej rodziny, których nie będzie trzeba wskazywać jako fizycznie korzystający z urządzenia.

Ktoś powie, że to nie politycy PiS odpowiadają za postępowania prokuratorskie. To jak zatem wytłumaczyć fakt, że wpis naszego Czytelnika został opublikowany kilka dni po powołaniu resortu Brudzińskiego oraz fakt, że przed czerwcem 2018, czyli wypowiedziami Pawluszka i Brudzińskiego, prokuratorska łapanka, odbywała się tylko w lewackich wyobraźniach?

Drodzy Czytelnicy, zalecam ostrożność, gdyż żyjemy w czasach, w których za pobicie człowieka do nieprzytomności (casus Dominika Wałęsy) czy wulgarne okrzyki (casus Joanny Jaśkowiak) można zostać potraktowanym naprawdę łagodnie, zaś za słowa prawdy (skazanie mnie za słowa prawdy o Joannie Scheuring-Wielgus) można zostać surowo ukaranym.

W taki oto sposób PiS dotrzymuje słowa. Realizuje obietnice powyborcze, a lekceważy te, które doprowadziły, że z nadziejami oddałem na nich głos. To takie – wybaczcie za słowa – robienie laski realnym wrogom, ze złudną nadzieją, że ci dadzą Polsce spokój. Trochę jak biskupi, którzy przez lata chronili pederastów, kupczyli relikwiami (casus krwi Jana Pawła II) paktowali ze środowiskiem lewicowym, atakowali narodowców, mnie wypluli, a teraz, w zamian za kilka lat peanów i świętego spokoju dostają prawdziwe bęcki, zaś ci którzy lata temu zostali przez nich zdradzeni, nie mają ochoty się za nimi wstawiać… I bardzo dobrze. Tak się kończy cyrograf z Diabłem. Tak się także skończy polityczny byt dla Prawa i Sprawiedliwości, za którym lwia część polskiego społeczeństwo, już nie skoczy w ogień.

Zresztą… Jakie ja mam prawo pisać o tak ważnych sprawach? Przecież ja jestem tylko zwykłym gojem, nie zasługującym na szacunek „ruskim trollem”, kreatorem „teorii spiskowych”, czy – jak z miłością na ustach pisze Jonny Daniels – „rasistowską szumowiną”, „antysemickim nienawistnikiem”, „pedałkiem” odrzucającym zaproszenie od niego na żydowską macę i niewinne selfie. Jakie ja mam prawo pisać o tych sprawach, skoro prowadzony przeze mnie portal to jeno „antysemicka” szczujnia, na której promuje się „mowę nienawiści, rasizm i ksenofobię”. Tak przynajmniej napisał wojak rasistowskiej armii, który podobnie jak kulawy Joseph ma przecież monopol na prawdę, a całe swe życie poświęcił dla dobra Polski. A może właśnie to dzięki jego rekomendacji, nasi Czytelnicy zasłużyli sobie na łapankę w sieci? Przypadek? Nie sądzę.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek NH mówi

  „Każda władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie” – lord John Dahlberg-Acton

 2. Normalny mówi

  Polska jest od 1939 roku nieprzerwanie pod okupacją internacjonalistycznych Żydów ! Nie bójmy się okupantów i ich prób zastraszania nas ! W Wolnej Polsce ich wszystkich po kolei osądzimy ! Od Żydów obok Niemców, Rosjan, Ukraińców i Litwinów musimy bezwzględnie i jak najszybciej wyegzekwować wielobilionowe odszkodowania i reparacje wojenne za masowe mordy na narodzie polskim, za olbrzymie straty materialne i terytorialne Polski i Polaków !

  1. Normalny mówi

   Nieodzowny program dla Wolnej Polski :
   1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm oraz likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki przeciw mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów byłych i obecnych, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami pod nimi a także obcych ośrodków dywersyjno-medialnych, 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie najwyższych kar , bez przedawnień, dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i „Polonusami”, 8 Efektywne zagospodarowanie polskich bogactw naturalnych, 9 Znaczące obniżenie podatków, 10 Władza, gospodarka, finanse i handel w Polsce dla Polaków

 3. Spostrzegawczy mówi

  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5 ).

  Ten sam autor w jednym ze swoich innych bestsellerów pt. ” Dyktatura nietykalnych ” wyd ” Retro” , 2006 r. artykułuje m.in znamienne zdanie :
  „Pół – Żyd Hitler i jego żydowska szajka ( m.in. Himmler, Heydrich, Eichmann, Goering, Gebbels, Milch, H. Frank i inni ) zadbali o to , aby radykalnie zmniejszyć ilość wrogów polskich Żydów…. ” ( str. 237 )

  Z kolei w innych swoich dziełach szeroko dokumentuje całą żydowską bolszewicko-stalinowską machinę unicestwiania Polaków, zwłaszcza katolików.
  Kto nie zna bestsellerów Pająka, nie zna historii relacji żydowsko – polskich na przestrzeni wieków.

  1. Nikt mówi

   No… z takimi wysrywami w komentarzach jak te powyżej to daleko nie zajedziecie. Chyba tylko prowokatorzy mogą cos takiego wrzucać albo rzeczywiscie zapluci antysemici. Dziwie sie ze nie jest to usuwane bo pozwala na przylepienia wam antysemickiej gęby i z merytorycznej krytyki -(artykuł Miedlara jest dobry) wychodzi zapluwanie się nienawiścią…

 4. Przebiśnieg mówi

  Wielce bulwersujące ! Bo w sprawie ” Klątwy ” już grubo ponad rok temu złożyłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, a w sprawie Nergala już kilka miesięcy temu. Żadnej odpowiedzi i żadnych postanowień poza przesłuchaniami mnie i innych poszkodowanych. Bluźniercy na wolności ! „Klątwa” nadal jest grana, a Nergal nadal świruje. Jak to zinterpretować ? Czyżbyśmy żyli w systemie postkomunistycznym i rasistowsko antykatolickim ?! Kogo Polacy wybierają ciągle do władz ? Swoich wrogów ?!

 5. Ania mówi

  To jak to ? To rabinów nie wolno krytykować, a o katolickim duchowieństwie wolno kręcić film pt „Kler” w formie grubiańskiego i ordynarnego paszkwilu i ten film dopuszczać na ekrany kin i jeszcze go w żydowsko-lewackich mendiach popularyzować ?! Najwyższy czas, aby katolicy przeszli do konrrewolucji i przejęli władzę w Polsce ! Nie dajmy sobie wejść na głowę ! Non possumus !

 6. Zbulwersowany mówi

  Przeżyliśmy reżim komunistyczno-bolszewicki ! Przeżyjemy reżimy postkomunistyczne ! Wszystkich antypolaków osądzimy bez przedawnień !

 7. The indoraptor mówi

  Zaczynam się niepokoić. Aktywnie mniej lub bardziej komentuję artykuły na tym portalu społecznościowym i też zdażyło mi się napisać w trochę mocnych słowach prawdę o tym co się dzieje w Polsce. Póki co nie dostałem zawiadomienia od prokuratury ale skoro biorą się już nawet za samych czytelników to jest już bardzo niedobrze! Wracamy drodzy rodacy do PRL-u i to w bardzo szybkim tempie.!

  1. The indoraptor mówi

   Jak mam być spokojny o swój byt? ! W odróżnieniu od Pana, Panie Jacku jestem zwykłym szarym obywatem, obecnie studentem pierwszego roku studiów. Pan ma Poparcie i pomoc prawną od Pana mecenasa Litwina. Mnie zdepczą i utrudnią studia i karierę – zresztą sam Pan wie jacy ,,oni” są. Popieram Pana i Pani Katarzyny działalność społeczną ale z tego co widzę to coraz bardziej przykręcają wam śrubę i za niedługo to nic nie będzie nam wszystkim mówić źle o Żydach, UE i OZE !

 8. Paweł mówi

  Wszystkich Polaków nie zamkną.

 9. ogrodnik mówi

  Cóż, chwasty rosną wszędzie. Przyjdzie czas na porządki..

 10. Ricz mówi

  Tym bardziej mam ochotę codziennie wchodzić na wPrawo.pl i komentować. Czytając tutaj komentarze nie mam wrażenia, że jestem w jakimś mokrym śnie postępaków.

 11. Roch mówi

  Wielu się dało nabrać na zaplanowaną inżynierie zagospodarowania takich jak my , demokracja w której jesteśmy jak zombi po przez puste deklaracje prowadzeni na żeś. A wystarczy pamiętać starą prawdę że po owocach się ocenia …

 12. Mecenas samo zło mówi

  Jeżeli będzie Pan roztropny to za samo pisanie nic Panu nie zrobią. Tylko proszę myśleć. Wpierw zaszyfrować cały dysk komputera veracrypt’em, to samo z telefonem – tu musi wystarczyć szyfrowanie androidem. A jeżeli przyjdą to proszę mówić, że z komputera korzystają domownicy, ale różni, nie wie Pan którzy i ich Pan nie wskaże, bo może to ich – jako osoby bliskie – narazić na odp. karną. Podobnie w akademiku- tutaj wystarczy aby koledzy powiedzieli, że korzystają z Pana komputera gdy jest włączony a Pan jest w WC, w monopolowym etc. Bez wskazywania kiedy bo nie muszą tego robić. I całą magią jest zimna krew.

  1. Jacek Międlar mówi

   Ale to przecież nie jest nasz komentarz 🙂

 13. tojejo mówi

  Przykro Panie Jacku to mówić, ale z doświadczenia mojej synowej wiem, że pomimo iż komentarz został napisany w firmie, w której pracuje synowa to i tak została skazana ona, bo sprawa dotyczyła akurat Jej i lokalnych „lekarzy”, którzy próbując Ją „leczyć” omal nie uśmiercili…
  Pozdrawiam i wytrwałości życzę.

 14. ZbulwersowanyL mówi

  Ludzie ! Nie dajmy się zwariować. Piszmy prawdę ! Prawda ponad wszystko i się sama obroni. Zwłaszcza prawda dotycząca relacji między Polakami a naszymi wrogami. Fakty o ich przestępczych czynach z przeszłości i teraźniejszości. Kto tę prawdę podważa i ją atakuje staje po stronie wroga. Tylko prawdą i naszą katolicką wiarą pokonamy wrogów. A więc obnazajmy ich bezecenstwa i nie dajmy się w żaden sposób zastraszyć.

 15. Andrzej mówi

  Panie Smarzowski ,a może by tak ,skoro pan taki odważny ,film o żydach nakrecil, co to polską krwią ,łapy sobie umazali po łokcie ?

 16. sulka mówi

  i tak małymi kroczami „dobra zmiana”pokazała swoją prawdziwą „gębę”. Całe szczęście, że przed wyborami. Samo traktowanie nas Polaków, mówiących prawdę, to jeden z przykładów jaki jest ten rząd. Czym on się różni od poprzednich? Niczym. WIĘCEJ CHYBA NAM NIE POTRZEBA INFORMACJI ŻEBY ICH OCENIĆ.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.