J. Międlar: Oświadczenie ws. zmanipulowania mojej wypowiedzi na temat zamachu w Nowej Zelandii [WIDEO]

Jacek Międlar / Fot. wPrawo.pl
26

Oświadczenie ws. zmanipulowania mojej wypowiedzi na temat manifestu zamachowca z Nowej Zelandii zawartej w filmie opublikowanym w serwisie YouTube i CDA w sobotę 23 marca 2019 roku pt. „Przeczytałem manifest zamachowca z Nowej Zelandii”.

W związku ze skandaliczną manipulacją robiącą ze mnie osobę pochwalającą morderstwo jakiego dopuścił się Australijczyk Brenton Tarrant strzelający do muzułmanów modlących w meczecie w Nowej Zelandii, oświadczam że w mojej wypowiedzi opublikowanej na kanale YouTube i CDA jednoznacznie potępiłem ten zamach terrorystyczny mówiąc: WALKA Z TYM PROBLEMEM NIE JEST PRZEZ KARABIN, BRENTON ZAMORDOWAŁ NIEWINNYCH LUDZI, NIE MOGĘ DRODZY PAŃSTWO POPIERAĆ MORDOWANIA NIEWINNYCH LUDZI.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Moje kategoryczne stanowisko potępiające czyn Brentona Tarranta zostało pominięte w kompilacji, która pojawiła się na Twitterze, zamieszczonej przez użytkownika o nazwie „Polska Normalna” oraz na stronie na Facebook’u „Nowa Telewizja Internetowa – WTV”.

W tej kompilacji przytoczono słowa, które faktycznie wypowiedziałem, ale wbrew sugestii manipulantów, nie oznaczały one mojego poparcia, ani usprawiedliwienia zamachu terrorystycznego przeprowadzonego przez Brentona Tarranta.

Zmanipulowany przekaz został powielony w mediach społecznościowych i mediach komercyjnych bez weryfikacji i posłużył do rozpoczęcia nagonki, a tak naprawdę linczu na mojej osobie.
W ten lincz włączyli się m.in.:
– Samuel Pereira – szef portalu TVP Info,
– Piotr Bera – dziennikarz portalu wroclaw.wyborcza.pl,
– Bogdan Makowski – redaktor naczelny portalu Pikio.pl,
– Bartłomiej Ciążyński – długoletni radny z ramienia SLD, doradca prezydenta Wrocławia ds. tolerancji i walki z ksenofobią,
– Patryk Michalski – dziennikarz portalu RMF FM,
– Michał Michalewicz – bloger, użytkownik portalu społecznościowego Twitter,
– Administrator profilu na Twitterze o nazwie „Polska Normalna”,
– Dorota Kania – redaktor naczelna Telewizji Republika,
– Redaktor naczelny Nowej Telewizji Internetowej WTV,
– Administrator strony na Facebook’u – Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

W związku z powyższym, po konsultacji z prawnikiem, zdecydowałem, że oddaję sprawę do prokuratury, mając nadzieję, że sprawiedliwość zatryumfuje, a wyżej wymienieni oszczercy poniosą konsekwencje swojego działania.

Nie pozwolę, żeby szargano moje nazwisko i robiono ze mnie potwora popierającego mordowanie niewinnych ludzi. Od lat jestem obiektem ataku, ale tym razem przeszło to wszelkie granice.

Jestem przyzwyczajony do tego, że atakuje mnie i dyskredytuje lewica walcząca z chrześcijaństwem i cywilizacją łacińską, ale włączanie się w tę nagonkę osób podających się za prawicę jest dla mnie sygnałem zdumiewającej fuzji tych środowisk, co musi budzić wielki niepokój każdego Polaka.

Jestem również zdumiony milczeniem wielu osób, o których myślałem, że mają odwagę przeciwstawić się skandalicznym praktykom stosowanym przez lewicowych propagandzistów. Jedynym portalem, który miał odwagę stanąć w mojej obronie był portal Najwyższy Czas. O pomocy zapewnił mnie również redaktor naczelny wrocławskiej telewizji VTV oraz redaktor naczelny portalu Fan Śląsk. Chwała im za to! A pozostali niech zastanowią się, czy ich zaniechanie nie sprawi, że będą następni w kolejce do zniesławiania, znieważania, opluwania, szkalowania, linczowania i niszczenia.

Zapraszam Państwa do lektury felietonu mojej redakcyjnej koleżanki Katarzyny Treter-Sierpińskiej, która wyjaśnia w jakim celu została przeprowadzona ta manipulacja. W felietonie znajdziecie Państwo fragment nagrania usuniętego przez YouTube i CDA, w którym jednoznacznie potępiłem zamach w Nowej Zelandii.

Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie. Jest ono dla mnie bezcenne.
Czołem Wielkiej Polsce!

Przeczytaj także:

J. Międlar: Przeczytałem manifest zamachowca z Nowej Zelandii. Niewygodna prawda

„Zamachowiec to ateistyczny syjonista wyrosły na komunizmie.” YouTube blokuje film na temat manifestu zamachowca | J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. PiotrR mówi

  Dobry komentarz. Rzeczywiście na takich portalach jak magnapolonia.org, czy medianarodowe.com próżnoby szukać jakiejkolwiek wzmianki o ohydnym ataku na postać narodowca i patrioty Jacka Międlara, nie mówię już o takich portalach jak prawy.pl pod redakcją księdza Halwy, który juz dawno się skundlił i stał się tubą propagandową PiSu a obecnie tarana Kaczyńskiego do rozbijania autentycznej prawicy w postaci KONFEDERACJI. Mam nadzieję że Piotr Korczarowski czy Marcin Rola nagłośnią temat. Pozdrawiam CWP

 2. Michał mówi

  Powodzenia Jacku, prawda w końcu wygra.

  1. Laraya mówi

   Nie ukrywam, że bliżej mi do lewej, niż prawej strony. Nie jestem zwolenniczką poglądów pana Miedlara. Mimo to w tej sprawie – jak i w wielu innych – przeczuwałam, że sprawa wygląda nieco inaczej, niż serwują ją media. Dlatego mam nadzieję, że zarówno autor zmanipulowanego materiału, jak i osoby powielające to coś, zostaną ukarane. Manipulacje nie są domeną żadnej ze stron. To – i kiepskie, bardzo kiepskie dziennikarstwo – to chleb powszedni i lewicy, i prawicy.
   Naprawdę, w wielu kwestiach, polecam nie sugerować się opiniami opiniotwórczych portali, ale próbować myśleć samodzielnie.

 3. Janusz I mówi

  Wyrzucam tv republika z moich telewizorów i internetu.

 4. Michał mówi

  Nerwy już mi puszczają! Jak można takiego człowieka jak Jacek Międlar mieszać z błotem?! Trzymaj się przyjacielu, jesteśmy z Tobą!

 5. Danuta mówi

  TVP INFO Z PEREIRĄ TO DNO! MANIPULACJA I KŁAMSTWO TAM SWIĘCĄ WIELKIE TRYUMFY! POZBYLI SIĘ RACHONIA BO TEN WNOSIŁ POLSKOŚC I PRAWDĘ DO TVP INFO! DLA PiS JAKO STRONNICTWA ŻYDO-USA POLSKOŚC MA TAKĄ SAMĄ WARTOŚC JAK DLA TUSKOIDALNYCH SZUBRAWCÓW! NA SZEFA WIADOMOSCI W MEDIACH TZW. NARODOWYCH 'DOBRA ZMIANA’ DAŁA JAKIEGOS POLSKOJĘZYCZNEGO!! TO JUŻ SWIADCZY O FAKCIE KOGO TAM ZATRUDNIAJĄ I DLACZEGO TYLKO …..ESKIMOSÓW!? TV REPUBLIKA I DOROTA KANIA RAUS NA ZAWSZE Z MOJEGO TELEWIZORA!! KANIA JESLI NIE PRZEPROSI P. JACKA MIĘDLARA DOCZEKA SIĘ WYWALENIA JEJ KSIĄZEK Z MOJEJ BIBLIOTEKI! OSTENTACYJNEGO, PUBLICZNEGO WYWALENIA JEJ KSIĄZEK!!! DAJE P. KANI DWA DNI NA PRZEPROSINY P. MIĘDLARA!!!

 6. Piotr mówi

  WTV – Nowa Telewizja Internetowa – ja zgłosiłem ich za propagowanie nienawiści i obrazę uczuć religijnych – Trzymaj się Jacku

 7. Paweł mówi

  Nie mogę się pogodzić z Pana zniknięciem z YouTube. Będę się modlił. Jest Pan dla mnie jedynym źródłem prawdy. Wielkim człowiekiem.

 8. Andrzejfajki mówi

  Pereira wygląda jak dziecko z autyzmem, partia PIS która uważa się za prawicową ma media które prowadzi lewak z krwi i kości.

  1. Piotr mówi

   a czy wiedziałeś że nazwisko Pereira nosiła rodzina wpływowch francuskich bankierów pochodzenia żydowskiego w XIX w.

 9. zyg mówi

  Wielorybo-Lemparto-Putyfara z Wrocka chce uciec przed wyrokiem w europosły! A poza tym – jak wołał Cyceron: O tempora! O mores! Kiedyś zboczenia były powodem do hańby i głębokiego wstydu! Jak nisko moralnie upadło społeczeństwo, że teraz mają być przyczyną dumy?! Kiedyś niemoralne prowadzenie się [vide: sodomici i zboczeńcy] było obrazą moralności publicznej i skutkowało utratą czynnych praw wyborczych!!! A teraz?

 10. Szymon mówi

  To była tylko kwestia czasu kiedy ten żydowski you-tube zrobi to co zrobił. Zamordyzm, cenzura i kierowanie programów i wypowiedzi tylko w jeden lewacki kierunek. Mroczne czasy nastały. Zamyka się usta mówiącym prawdę. Ale damy radę. Trzymaj się Jacek. Pozdrawiam.

 11. Piotr mówi

  Cza odsbskrybowac także Republikę z manipulacje

 12. klioes vel pislamista mówi

  Panie Jacku jesteśmy z Panem!

  Na rzeź muzułmanów w Christchurch

  Oczom nie widzę, uszom nie słyszę:
  To nie „incydent”, to zbrodnia!… Wierzę:
  Winni są biali, nie Maorysze!
  Już jest wiadomo! I w równej mierze
  Jest też wiadomo, że to prawica!
  Ach, szybkość mediów czasem zachwyca…

  I są normalni, a nie psychiczni!
  To też wiadomo już, bez czekania…
  A islamiści? Są przecież śliczni,
  Nic nie zrobili… Jak błysk odsłania
  Prawdę ściek główny. Daje na tacy…
  (Kiedyś poznamy: winni Polacy!!!)

  Incydent rodzinny w Utrechcie

  Prawaku mówiłeś, że to zamach… Niech Cię!…
  To tylko INCYDENT RODZINNY w Utrechcie.
  Turek Gokmen Tanis ma tu pewną winę.
  Zabił kilku ludzi. Ma dużą rodzinę!!!…
  (Na razie w nagrodę nie odszedł do raju,
  Bo Holendrzy broni nie noszą w tramwaju.)

  Po Christchurch i po Utrechcie

  Po Christchurch (czyli rzezi islamistów
  W tym mieście) liczni Nowozelandczycy,
  Zwłaszcza chrześcijanie, wszystkich terrorystów
  Wnet potępili wedle tej matrycy:
  „Ich czyn to zbrodnia. Nie usprawiedliwi
  Nic terroryzmu.” – Biczują się „Kiwi”…

  A po Utrechcie? (czyli strzelaninie,
  W której Holendrzy zginęli w tramwaju,
  Bo „Turek jakiś problem miał w rodzinie”.)
  Czy potępienie ktoś usłyszał w kraju
  Dla terrorysty – współplemieńców jego?
  Ach, muzułmanie milczą wciąż!… Dlaczego?

 13. Roman mówi

  To Republika również manipuluje?A wydawało mi się ,że to stacja przedstawiająca prawdę.Teraz tak naprawdę nikomu nie można ufać . Powodzenia życzę w walce z tym motłochem i dalszym rozpowszechnianiu swoich wartościowych poglądów….. pozdrawiam…

 14. Kamil mówi

  Przecież za takie oszczercze oskarżenia ktoś powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności! To jest jakiś skandal… Polin nabiera coraz wyraźniejszych kształtów.

  1. Ada mówi

   Powyżej macie Państwo listę redakcji i innych tworów…”.przychylnych” inaczej, jako że – obiektywnie oceniając – pojawił się w mediach młody, nietuzinkowy i rosnący w siłę intelektu Jacek Międlar. Trzeba mu „dać popalić”, zniszczyć czym prędzej, jako zagrożenie. Tu nie ma znaczenia, że nikogo nie pytając, budował wszystko sam od podstaw. O!, to nawet o wiele gorzej!
   Zniszczyć, podeptać, wykończyć – wystarczy, że jeden z przeciwników zacznie…..
   Nieprzeciętne = niedozwolone!
   Nie będę się rozpisywać. Z najbliższego otoczenia wiem o tym o wiele więcej, niż trochę.
   Proszę się nie dać! W żadnym razie.

 15. unjay mówi

  Przecież powiedział, że „troszeczkę” było to usprawiedliwione. Gdzie ta manipulacja?Co hipokryci, przestraszyliście się teraz? Lewacka poprawność polityczna zadziałała?

 16. Arkadiusz mówi

  Tylko prawda jest ciekawa.Bóg z Tobą Jacku.

 17. Wiedzon mówi

  Cóż …. kiedyś i TY … musiałeś doświadczyć … OBSZCZEKANIA przez kundli masońskich- mówiących o sobie DZIENNIKARZE ?- , a w samych MASONÓW jeszcze ok. 3 lat temu nie bardzo WIERZYŁEM ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.