J. Międlar: Holokaustowe nabożeństwo w TVP [WIDEO]

Nabożeństwo purimowe w TVP
1

Jacek Kurski i Telewizja Polska przekraczają wszelkie granice przyzwoitości. Nie znaleźli miejsca w telewizyjnej ramówce na relację z konwencji Konfederacji. Znalazł się za to czas na relację holokaustowego synagogalnego nabożeństwa zwanego purimowym, upamiętniającego mord jakiego przed wiekami dopuścili się Żydzi na dziesiątkach tysięcy Persów, którzy zdaniem rabina wypowiadającego się dla TVP, dowodzeni byli przez ówczesnego… Hitlera. Za wszelką cenę, w polskim społeczeństwie próbuje się zaszczepić raka żydowskiej anty-kultury Talmudu, a z Polski uczynić Judeopolonię.

PRZECZYTAJ: Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W styczniu 2017 roku Andrzej Duda powiedział: Ogromnie mnie cieszy to, jak powiedziałem wcześniej, że kultura żydowska w Polsce się odradza. Ogromnie cieszy mnie również to, że wielu Polaków wspiera to odradzanie się kultury żydowskiej. Niczym na rozkaz w odradzanie się żydowskiej „kultury” zaangażowały się media dowodzone przez Jacka Kurskiego. Problem w tym, że ta z polskością nie ma nic wspólnego, ponieważ mimo wielowiekowego osadnictwa Żydów na terenie Polski, ci w żaden sposób nie przeniknęli do polskiej tradycji. Albo stali obok, albo byli antagonistycznie nastawieni do wszelkich przejawów polskości, jak czyniono chociażby w okresie zaborów, XX-leciu międzywojennym czy w okresie wojennym lub powojennym, kiedy to ubrani w mundury stalinowskiej bezpieki mordowano polską inteligencję.

PRZECZYTAJ: Absurd goni absurd! Napisał na samochodzie „Polska a nie Polin”. Usłyszał zarzuty

Poza tym Żydzi często podkreślają, że w Polsce mieszka ich zaledwie niewielka garstka. Dlaczego zatem mogą czuć się grupą uprzywilejowaną, a ich holokaustowe nabożeństwa relacjonuje telewizja publiczna opłacana z pieniędzy polskich podatników? To kolejny dowód na to, że „patriotyczne” władze próbują uczynić z Polski syjonistyczną kolonię, a społeczeństwo przygotować do uchwalenia ustawy o „Rzeczpospolitej dwóch narodów”.  Polska ma stać się przynajmniej w pół żydowska, a ci którzy temu się sprzeciwiają mają ponieść surową karę. Faktów świadczących o tym jest doprawdy cała masa. Polacy, czas się przebudzić! Tu jest Polska, a nie Polin!

Przeczytaj i obejrzyj także:

J. Międlar: Jewish Defence League, czyli żydo-terrorystyczna organizacja na salonach Polin

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. piotr mówi

    forumdlażycia Tradycji Katolickiej – Księga Estery i polska polityka – Purim: jak tradycje żydowskie żyją we współczesnej Polsce

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.