J. Międlar: Empik na usługach spadkobierców Stalina?! Wycofują moją książkę… [WIDEO]

15

Krótki komentarz do decyzji Empiku w sprawie wycofania ze sprzedaży mojej książki pt. „Moja walka o prawdę”. Zagraniczny koncern podjął taką decyzję pod naciskiem ideowego spadkobiercy Józefa Stalina, Piotra Szumlewicza oraz lewactwa, które ma alergię na drukowane, a mojej książki nie miało nawet w rękach. Wnioski? Stalinowski kąkol ma się w Polsce naprawdę dobrze… ale do czasu.

A poza tym to dziękuję za promocję, wystawienie pięknej recenzji (wścieklizna zdrajców narodu to najpiękniejsza recenzja) i utwierdzenie opinii publicznej w przekonaniu, że moja publikacja to prawdziwy młot na antypolonizm i antywartości promowane przez zdrajców narodu? Czy w taki zażarty sposób protestowano by gdybym w książce zawarł stek bzdur? Czy komunistyczne organizacje, w kooperacji z kurią łódzką, tworzyłoby sojusz, by zablokować moje spotkanie autorskie? Czy środowiska lewicowe atakowałyby uczestników spotkania autorskiego we Wrocławiu, w wyniku polonofobicznego opętania niszczyłoby nagłośnienie i próbowało rozkraść prywatne mienie, dokumenty i książki, gdyby w mojej pozycji zawarte były wyssane z palca brednie? Odpowiedź znacie. Zatem na pohybel czerwonej zarazie! Walka o prawdę trwa i pamiętajcie, że „Bóg jest z nami, a zwycięstwo jest po naszej stronie!”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zachęcam do kupna książka (można zamówić z dedykacją lub autografem) na http://sklep-wprawo.pl książka jest także dostępna we Wrocławiu w sklepie KIBOL przy ul. Kościuszki 32.

PS. Dzwonił prawnik. Rozważamy pozwanie zagranicznego koncernu. Odszkodowanie przeznaczymy na… wydanie kolejnej książki. Ale najpierw kolejne wydanie tej pozycji, bo dzięki dzisiejszej promocji, w kilka godzin poszło kilkaset egzemplarzy. Dziękuję.

A tutaj jak Piotr Szurlewicz, na którego poszczekiwanie posłusznie zareagował Empik, twierdzi że w Polsce nie było komunizmu.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  szurlewicz…a tak na prawdę to jak?…strzelam w ciemno, że będzie swojsko po rosyjsku lub żydowsku brzmiało…ujawnij przodków globusie szurlewicz..

 2. Kwal mówi

  MPiK to jest kapitał żydowski, więc się nie dziwcie że wycofują książkę Jacka Międlara…

 3. michu mówi

  Skoro socjaliści mają gdzieś władzę to nic dziwnego że z niej korzystają. Dopóki mają dopóty będą z niej korzystać.

 4. marju73 mówi

  Portal prawy.pl skończył się. Koniec z komentarzami.Żydownia wyłączyła kolejny portal. Tak jak ndie.pl

 5. Jack mówi

  Startował do Sejmu w wyborach parlamentarnych w 2015 roku jako bezpartyjny, popierany przez OPZZ kandydat komitetu koalicyjnego Zjednoczona Lewica. Otrzymał 666 głosów.
  To wszystko wyjaśnia 🙂

 6. z-k mówi

  To dobrze, że wycofał. Ja kupiłem w „sklep w prawo”. Gdybym Pańską książkę zobaczył wcześniej na wystawie w empik – to za żadną cholerę nic by mnie nie skłoniło do jej kupienia. W empik można kupić słownik, poradnik naprawy roweru, kalendarz, plan miasta i może coś z klasyki jeśli ktoś wierzy, że grandziarstwo klasyki nie cenzuruje. Reszta co w empik zalega to agoro-lewacko-postępacki chłam i barachło i gdyby pomiędzy tym leżała Pańska książka – to…….. za cholerę……. Dobrze, że wycofali

 7. Mr. ?? mówi

  P. Szumlewicz znowu się masakruje 🙂

 8. Michał mówi

  Panie Jacku proszę się nie poddawać! Jest coraz więcej ludzi którym otwiera pan oczy. Dziękuję że pan jest, że pan mówi i pisze prawdę!

 9. Zbulwersowany mówi

  To, że Jacek Międlar jak i inni katoliccy i patriotyczni działacze publicznie funkcjonują to się wymyka spod „żydowska rubryka” i nie jest zgodne z apriorycznymi regułami i scenariuszem zapisanymi w Protokołach Mędrców Syjonu, a to już wielkie przestępstwo, stąd ta piana wylewająca się ze wszystkich otworów i czeluści żydostwa ! Aj waj ! Aj waj !

 10. Wojtek mówi

  Ten nazista jeszcze bezczelnie twierdzi,że potomkowie stalina ,a ty chamie jesteś popaprańcem hitlera

  1. Normalny mówi

   Tylko absolutny dyletant nie wie, że Hitler, Stalin, Lenin mieli tych samych ideologicznych ojców i macherow hekatomby na katolikach i innych chrzescijanach mimo pewnych różnych stosowanych chwytów retorycznych. I o nich wspomina Jacek Międlar co adwersarzy bardzo boli, bo prawda kole w oczy.

 11. Irek mówi

  Panie Jacku, ogółem fajna reklamę zrobili, szkoda że z allegro aukcje usuwają, natomiast zamówiłem egzemplarz przez Pana sklep, proponuje posądzić się z tym „idiotom”, dzięki czemu jescze wiekszy rozgłos będzie, a to tylko przyciągnie czytelników i napewno powiększy społeczność portalu. Pozdrawiam i gratuluję

 12. KID mówi

  Do nabycia w MPiKu Manifest Komunistyczny. Fakt.

 13. Janusz I mówi

  Prowadzący nie słyszał o ścieżkach zdrowia w Radomiu i Ursusie np.?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.