J. Międlar: Atak na Magdalenę Ogórek! Współwinny Brudziński – hodowca lewactwa [WIDEO]

Magdalena Ogórek i Joachim Brudziński / Fot. Twitter
5

Gdy po bezczelnym ataku środowisk lewicowych na Magdalenę Ogórek emocje już opadły, czas na wyciągnięcie z tych wydarzeń rzeczowych wniosków.

Umożenie postępowania w sprawie grożenia śmiercią mi i mojej rodzinie. "Brak dowodów." A BTS, monitoring, odciski palców nie zostały sprawdzone... Tymczasem policja podległa Brudzińskiemu z łatwością wyłapuje internetowych hejterów i "antysemitów".
Umożenie postępowania w sprawie grożenia śmiercią mi i mojej rodzinie. „Brak dowodów.” A BTS, monitoring, odciski palców nie zostały sprawdzone… Tymczasem policja podległa Brudzińskiemu z łatwością wyłapuje internetowych hejterów i „antysemitów”.

Atak na dziennikarkę, która jeszcze niedawno piastowała liczne stanowiska u boku prominentnych polityków SLD, nie wziął się znikąd. Z jednej strony Ogórek stała się ofiarą wszechobecnej nienawiści polskojęzycznych awanturników, z drugiej strony jest ofiarą spolegliwej polityki rządów Prawa i Sprawiedliwości z Joachimem Brudzińskim na czele. Szef MSWiA, dla kolegów „Jojo”, od ponad roku przymyka oko na pełne agresji wybryki lewactwa. Nie reaguje gdy polskim patriotom grozi się śmiercią, zniszczeniem lokalu oraz zakłóca się narodowe manifestacje. Czy przez ostatni rok, Brudziński chociaż raz wydał rozkaz, by lewaccy awanturnicy, rozbijający patriotyczną manifestację, zostali spacyfikowani? Nie! Tymczasem Brudziński dwoi się i troi, biernie akceptując lub wydając rozkazy o pałowaniu Polaków sprzeciwiających się manifestacjom sodomitów i antykomunistów (casus: Dąbrowa Górnicza – 9.12.2018), potępiając w sieci (Brudziński godzinami przesiaduje na Twitterze) internetowych trolli i mityczny „antysemityzm”, którego ten dopatruje się przy jakimkolwiek stwierdzeniu a temat żydowskiego antypolonizmu. „Jojo” albo nie ma jaj, albo pogrywa sobie z polską prawicą, albo tak kurczowo trzyma się stołka, z którego rozwścieczone lewactwo mogłoby go zepchnąć. Opieszałość Brudzińskiego, w istocie płaszczenie się przed środowiskami wrogimi Ojczyźnie, doprowadziła do sytuacji, która rozegrała się przed budynkiem telewizji publicznej, która rozgrywa się niemal codziennie, a czego doświadczam także na własnej skórze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W tym miejscu warto przypomnieć od jakiego momentu atakowana jest Magdalena Ogórek, jeszcze niedawno „maskotka” lewicy. Wszystko zaczęło się w lipcu 2017 roku, gdy Ogórek przypomniała Markowi Borowskiemu jego prawdziwe pochodzenie. Panie @MarekBorowski,nawiązując do wypowiedzi o kręgosłupie @Jaroslaw_Gowin-czy oznaką kręgosłupa jest zmiana nazwiska z Berman na Borowski? – napisała dziennikarka.

Od tego momentu Magdalena Ogórek pada ofiarą przeraźliwego hejtu. Śmiała przypomnieć żydowską proweniencję, co zdaniem wielu jest obrzydliwym „antysemityzmem”. Dziś także mi zarzucono „antysemityzm” ponieważ miałem czelność przypomnieć światu Dawida Wildsteina, „dzeinnikarza” z premedytacją publikującego kłamstwa.

Nie wiem czy Joachim Brudzińskim uderzy się w pierś. Nie wiem co musi się stać, żeby ten stanowczo zareagował na ataki na polską prawicę. Wiem, że Brudziński to nieudolny polityk, który nie panując nadd resortem, z uporem maniaka podlewa, rozpleniającą się lewacką nienawiść. Czyżby czekał na to, aż poleje się polska krew? Wiele wskazuje na to, że tak, a to oznacza, że w resorcie MSWiA czas na radykalną zmianę.

Zachęcam do obejrzenia mojego najnowszego wideo-felietonu:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Czesław mówi

    Basia Poleszuk z Białegostoku za manifestację na cześć Zołnierzy Wyklętych siedziała w więzieniu, pracownica dająca „w papę” Rudej za zakłócanie uroczystości kombatantów zwolniona z pracy, gdzie była wówczas policja, Rudą nie ukarano. W programie M.Ogórek tylko PiS i lewactwo z prawicy nikogo. A.Słomka i Jego sympatycy wyrzuceni z programu, no to lewactwo podziękowało. Jak mawiał J.Piłsudski „Uległość i pokora tylko do większej niewoli prowadzi”.

  2. Bogart mówi

    W pełni się zgadzam. Juz od pewnego czasu obserwuje działania tego nieudolnego i wrogo do prawicy ustosunkowanego typa na stanowisku ministra spraw wewnętrznych w „prawicowym” rządzie PiS. „Walka” z „antysemityzmem” może mu służyć w celu promowania własnej kariery wśród środowisk syjonistycznych.

  3. Krzysztof Kokoszka mówi

    Trudno zaprzeczyć. Od samego początku nie chciało mi się wierzyć, że osoba mająca takie wykształcenie trzyma z SLD. Czy przeszła cudowną przemianę? Nie wiem, ale mam nadzieję. Mimo wszystko ciekawą jest ta sytuacja, gdzie została zaatakowana przez osoby ze środowiska, które do niedawna…sama reprezentowała. Jeżeli pani Magda jest na tyle inteligentna, co wykształcona, to na pewno wyciągnie z tego odpowiednie wnioski. Najlepiej byłoby w ogóle tymi histerycznymi krzykaczami nie przejmowac się, ale trudno powiedzieć jaką przyjąć właściwą postawę. Jak zaczniemy ich wysyłać do sądów za zniesławienia, mowe nienawiści, to być może w niektórych sytuacjach odniesiemy pojedyncze sukcesy (chociaż poziom polskiego sądownictwa nie pozwala na aż tyle optymizmu). Jeżele zaś będziemy im odpuszczać udając obojętność, to może ich zniechęcimy na zasadzie, że tylko „akcja, rodzi reakcję”. Doprawdy nie wiem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.