J. Międlar: Abp Muszyński TW „Henryk” pluje na naszą Ojczyznę i broni żydowskich interesów! Zdrajco, ręce precz od Polski!

Abp Henryk Muszyński TW "Henryk"
4

Były Prymas Polski, abp Henryk Muszyński szuka medialnego blichtru i poklasku tych, którzy dziś świętują przywrócenie Wojciecha Lemańskiego do posługi kapłańskiej. Mam tu oczywiście na myśli tych, którzy wiarę katolicką mają głęboko… w nosie. Ba, niejeden z nich twierdzi, że jadanie z katolami jest jak jedzenie z psem (por. Talmud, Tosapoth, Jebamoth 94b). Muszyński, w lata 1984-1989 zarejestrowany jako tajny współpracownik Służb Bezpieczeństwa o pseudonimie „Henryk”, w wywiadzie którego udzielił Przewodnikowi Katolickiemu, w niewybrednych słowach wypowiedział się o Polsce i aktualnej władzy, równocześnie stając na straży interesu żydowskich antypolonitów. W ypowiedział się o noweli ustawy o IPN, która w pierwotnej formie miała bronić dobrego imienia Polski, a która jemu samemu mocno nie przypadła do gustu.

Dzięki ustawie o IPN i dyskusjom wokół niej antysemityzm w Polsce stał się znów problemem współczesnym i aktualnym. Zaczęły się budzić stare demony: nadwyrężone zostało zaufanie wielu tysięcy ludzi i nadszarpnięta praca wielu dziesiątek lat – powiedział Muszyński. Czy arcybiskup, który przecież niejednokrotnie z kościelnej ambony czytał, iż Jezus Chrystus jest “Prawdą” (por. J 14,6), nie rozumie, że dawanie jej innym, co umożliwiała pierwotna wersja ustawy o IPN, w istocie nie “nadwyręża zaufania”, a jedynie mierzi faryzejskie sumienia? Czyż nie rozumie, że jeśli mowa o “nadszarpniętej pracy wielu dziesiątek lat”, to mowa tylko i wyłącznie o pracy nad przemysłem holokaustu, który z Polaków, ofiary i bohaterów z okresu II wojny światowej robi zezwierzęconych katów? A może właśnie w obronie tego przemysłu Muszyński staje?!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

“Arcypasterz” niemalże kopiując rabina Michaela Schudricha stwierdził także, że Polacy nie mają „dostatecznie głębokiej, własnej tożsamości” i mają „jednostronną, własną wizję” historii. Na czym polega owa „jednostronna” wizja komunistyczna wtyko? Na walce z impertynenckim antypolonizmem? Na obronie naszego dobrego imienia? A może na stwierdzeniu, że obozy koncentracyjne nie były Polskie, a Żydzi w zorganizowany sposób kolaborowali z III Rzeszą? Czy ksiądz arcybiskup już kompletnie zapomniał jakie obywatelstwo ma wpisane w paszport? Czy sumienie “jego wielebności” nie podpowiada, że mając wpisaną w życiorysie współpracę w komunistycznymi okupantami, powinien zapaść się pod ziemię, a nie w kolorowych strojach wypowiadać się o sprawach dotyczących naszej Ojczyzny? Muszyński, jak śmiesz mówić o „polskiej tożsamości” podczas gdy ty jako TW „Henryk”, kolaborując z komunistycznymi okupantami, dbając o swoje cztery litery, “polską tożsamość” próbowałeś zdławić?!

Ci, którzy dzisiaj odrzucają Żydów i muzułmanów, którzy oceniają tych ludzi i ferują wyroki, prawdopodobnie nigdy żadnego Żyda ani muzułmanina nie spotkali. Winę za ich agresję i lęk ponosi z reguły środowisko ich życia, w których dominują radykalne opinie i propaganda, serwowana przez niektóre media – także powiedział były prymas.

TW “Henryku”, nie posądzam cię dziś o jakąkolwiek agenturalność czy przemyślane sekundowanie żydowskim antypolonitom. Ty po prostu jesteś pożytecznym idiotą, który po latach arcybiskupiej impotencji, próbujesz znaleźć swoje 5 minut w głównym ścieku. Stajesz w obronie obcych interesów, zapominając że to Polska wykarmiła takiego darmozjada jak ty, którego życie ograniczało się do wystawnych kolacji, drogich alkoholi i przepychu podczas kościelnych uroczystości. Zapamiętaj moje słowa, 5 minut koszernych oklasków ostatecznie skończy się zmieleniem twego imienia i spaleniem w piecu holokaustowego przemysłu. Wykorzystany, wyżuty, wypluty i spalony. Taki będzie twój los.

Zdrajco Muszyński, ręce precz od Polski!

Przeczytaj także:

J. Międlar: Wojciech Lemański bez suspensy. Komu służy transfer bpa Grzegorza Rysia?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek NH mówi

  Brak lustracji osłabia Kościół. Skuteczne są dwie metody zwalczanie lustracji, albo wściekły atak, albo milczenie. Kościół wybrał drugie rozwiązanie. Decyzja w sprawie lustracji kleru zapadła na posiedzeniu Konferencji Episkopatu Polski w 1990 roku. Wtedy większość biskupów uznała, że tematu współpracy księży z bezpieką w ogóle nie ma co badać. Wkrótce się jednak okazało, że nie da się przeczekać i przemilczeć, bo sprawa dotyczy szczytów Kościoła, najważniejszych hierarchów i wiarygodności instytucji

 2. Czesław mówi

  Biskup Muszyński powinien dać przykład miłosierdzia chrześcijańskiego a nie tylko gadać. Powinien do swojego pałacu biskupiego przyjąć imamów, jednego sunnitę a drugiego szyitę a na dodatek rabina, oczywiście z ich kilkoma żonami i dziećmi oraz zapewnić im utrzymanie. Wówczas bedzie wiarygodny a nie obciążać “swoją miłością” państwo polskie i innych biednych ludzi.

 3. klioes vel pislamista mówi

  Zaczarowany ołówek

  Nie wie o tym żaden prawacki półgłówek:
  My nie tylko kredki mamy po zamachu!
  Bo zaczarowany też mamy ołówek.
  Co nim narysujesz, jest!… I nie ma strachu.

  Weź „love interracial” napisz na chodniku
  I dmuchnij napisem tym prosto w rasistki.
  Z mową nienawiści skończą. Fiku-miku
  Z uchodźcami czyniąc tak, jak feministki!

  Albo weź i serce narysuj tęczowe.
  I naklej je na pierś strasznemu faszyście.
  Zbywszy byt bitewny, w tym co odbytowe
  Frajdę niesłychaną znajdzie oczywiście!

  Pytasz, czy naprawdę ołówek istnieje?
  No i jak go zdobyć? Unijne dotacje?…
  Ciesz się postępaku! (antyfasze, geje,
  Lesby, transy, query… wszelkie konstelacje):

  Ołówek istnieje! Miniaturyzacja
  Tylko jest problemem… A więc są drukarnie,
  Co go zastępują – mennice! Dotacja
  Sprawia, że kler nawet idzie pod latarnię…

  Ołówek rysuje naprawdę czarownie.
  Trwa wydruk miliardów… No i wszystko działa.
  Politycy zdanie zmieniają gwałtownie.
  A nawet biskupi sami – dają ciała!

  Po co ksiądz Lemański był suspendowany?
  Skruchy nie okazał… Lecz bez zbędnych słówek
  Znów jest księdzem (=Kościół znowu jest je.ba.ny.)
  Tak zaczarowany sprawdza się ołówek!

 4. Gostek2 mówi

  Coraz większe bagno w polskim kościele.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.