Izraelskie media w szale! „W polskim Sejmie instrukcja jak rozpoznać Żyda”

1

Niewiele trzeba, by żydowskie media alarmowały o „budzącym grozę polskim antysemityzmie”. Czasem wystarczy wspomnienie o nadreprezentacji żydów w stalinowskiej bezpiece czy niemieckich Judenratach. Innym razem wystarczy po prostu przypomnieć ich antypolonizm czy przestrzec rodaków przed szowinistycznym talmudyzmem. Nie inaczej było tym razem.

Jak rozpoznać żyda – to nagłówek na pierwszej stronie czasopisma Tylko Polska, które jest dostępne w kiosku polskiego Sejmu. Nazwisko, cechy antropologiczne, sposób wysławiania się, prezencja, cechy charakteru, metody działania, działanie dezinformacyjne – czytamy poniżej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jako pierwszy o sprawie doniósł poseł PSL-UED Michał Kamiński, który jeszcze w latach 90., był aktywnym działaczem nacjonalistycznej partii Narodowe Odrodzenie Polski. To hańba, że w Sejmie tego typu pisemko, z takimi tytułami, mogło się znaleźć – stwierdził w rozmowie z Wirtualną Polską. Sekundowała mu była polityk partii postkomunistycznych Wanda Nowicka, bełkocząc coś „antysemityzmie w polskim Sejmie”. Żydzi prędko podchwycili temat i w mediach znów zaczęto bełkotać o polskim antysemityzmie. Tym razem wystarczyło naprawdę niewiele. Niewinna instrukcja, wskazująca jak rozpoznać specjalizujących się w antypolonizmie Żydów. Nic więcej. Szabes goje usłużnie donieśli.

Wydawcą i redaktorem naczelnym gazety „Tylko Polska” jest Leszek Bubel, poseł I kadencji Sejmu z ramienia Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, autor głośnego reportażu na temat gwiazdy Telewizji Polskiej, Elżbiety Jaworowicz pt. „Jaworowicz kłamie i kopie! Kulisy chamstwa, prostactwa, pomówień Sprawy dla Reportera”. Reportaż publikujemy poniżej.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Jedwabieńskie paliwo do holokaustowego pieca. „Żydzi u Polaków szukali schronienia, a znaleźli śmierć”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Janusz I mówi

    To jest jeszcze nasz Sejm, mimo uwielbiania żydów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.