Izraelski MEN wprowadza obowiązek nauczania o „szerokiej współpracy Polaków z nazistami”

Naftali Bennet / Fot. Wikipedia
14

Szef izraelskiego Ministerstwa Edukacji Naftali Bennet zapowiedział, że szkolenia dla przewodników żydowskich wycieczek do Polski zostaną uzupełnione o informacje dotyczące „szerokiej współpracy Polaków z nazistami, donoszenia na Żydów, wydawania ich i mordowania”.

„W obliczu prób cenzurowania działań Polaków wobec Żydów w czasie Holocaustu zwiększymy nauczanie na ten temat. Wielu Polaków pomagało nazistom mordować Żydów, co do tego nie ma dyskusji. Pokażemy studentom w Izraelu prawdę, będą mieli dogłębną wiedzę na temat tego, co działo się na polskiej ziemi, największym żydowskim cmentarzysku na świecie” – uzasadnił swoją decyzję Bennett.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przewodnicy będą mieli obowiązek informowania uczestników wycieczek o zaangażowaniu Polaków w mordowanie Żydów. Dotychczas nie było to wymagane.

Bennet jest jednym z krytyków wspólnego oświadczenia premierów Morawieckiego i Netanjahu i żąda jego wycofania. „Wspólna deklaracja Izraela i polskiego rządu to hańba, przywracaniem kłamstw i szkodą na pamięci o Holokauście” – napisał Bennet na Twitterze. Dodał, że „oświadczenie opisuje rzekome systematyczne działania rządu polskiego na uchodźstwie i innych Polaków, w celu pomocy członkom narodu żydowskiego. Zapis ten nie jest zgodny z rzeczywistością. Polskie działania były nieliczne i nie miały charakteru centralnego”.

Źródło cytatów: polsatnews.pl, twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Wojna żydowsko-żydowska czy teatrzyk dla gojów?

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  No i proszę!
  Kolejna prowokacja ze strony Izraela, która pozostanie jak zawsze bez odzewu a co gorsza, bez reperkusji z polskiej strony.
  Dlaczego – pytam – polskie rządy zezwalają na żydowską dominację?
  Dlaczego „wycieczki” rozwydrzonych, chamskich gówniarzy otoczone są taką opieką?
  Kto i dlaczego wydał zezwolenie na żydowską ich ochronę, realizowaną przez uzbrojonych funkcjonariuszy żydowskich służb, w dodatku p cywilnemu?
  Kto zezwolił, by przewodnikami tych „wycieczek” byli żydzi?
  Czas pokazać żydowskim oszczercom nie tylko przyjaźnie wyciągniętą doń, bo wyrwą nam rękę z ramienia!
  Czas również wprowadzić obowiązkowe nauczanie młodzieży historii ze szczególnym uwzględnieniem żydowskiego skur….twa!
  Jasno dać żydowskim bandziorom do zrozumienia, że albo zmienią ton, albo będą traktowani tak, jak oni sami traktują inne nacje.
  Odzewem na działania takiego Benneta powinno być natychmiastowe zaprzestanie pomocy finansowej wszystkim żydowskim organizacjom na terenie Rzeczpospolitej, oraz wstrzymanie upokarzających wypłat rent dla żydowskich oszustów.
  Tyle, że do tego trzeba rządu, nie nierządu.

  1. Teresa mówi

   Hammurabi,jakie polskie rządy?U nas nie ma polskich rządów

  2. Hammurabi mówi

   Fakt, szabesgoje którzy dobierają się do władzy gdzieś mają sprawiedliwość a honorem się podcierają. Cała nadzieja w jednoczącym prawdziwych Polaków oburzeniu i wściekłości wywołanych kolejnymi deklaracjami i ustępstwami wobec diaspory.
   Chociaż patrząc na to, że wszyscy plujący na Polskę, na Polaków chodzą sobie bezpiecznie po ulicach nabiera się przekonania, że oto żyć nam przyszło w czasie końca Rzeczpospolitej. Działania zaborców i najeźdźców bestialsko mordujących patriotów i ich rodziny, przynoszą dziś straszliwy skutek.
   Polacy zatracają się w ułudnym świecie tworzonym przez media na obcym wikcie, ulegają powszechnemu zjawisku obojętności a ci którym się jeszcze chce, bezmyślnie hołdują nonkonformistycznej zasadzie negacji każdej odwiecznej wartości łączącej naród w silną całość. Jeśli bez względu na wszystko nie powstanie teraz jeden, silny i radykalny ruch narodowy, jeśli bez względu na wrzaski lewackich mediów i kacyków nie zacznie działać, za kilkanaście lat nie będzie już możliwości jego istnienia, bez powielenia ubiegłowiecznych radykalnych wzorców niemieckich a tego nikt przy zdrowych zmysłach nie chce.

 2. KAZ mówi

  Dlaczego wycieczki izraelskiej młodzieży nie jeżdżą do Niemiec, do Dachau? Przecież to Dachau było pierwszym niemieckim obozem koncentracyjnym. To w Dachau rozpoczął się holokaust.

  1. Lucy mówi

   @Kaz. To Pan jednak wierzy w bajki dla bialych gojow! Rodowici Polacy, najwyzszy czas skonczyc z polykaniem narracji zydowskiej. „Holocaust”!

 3. rychu mówi

  ten parch ma taki ryj bo strzelał do Palestynczykow

 4. lol mówi

  Po V. rozbiorze Polski – jak urosną – będą w wojskach okupacyjnych stacjonujących w protektoracie POLIN i nie wykażą dla goyów=”zwierząt podobnych do ludzi” (Talmud) nawet cienia litości!!!!!!!!!!!!!!

 5. aalfa.oomega mówi

  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”
  Żołdacy YUDE nie będą mieli litości!!!!

 6. Roza mówi

  RODACY OBUDZCIE SIE DOSC TEJ GEHENNY I NIEWOLNICTWA przez tych bandytow,mordercow itd zydowskich

 7. Krzysztof mówi

  Należy w trybie pilnym powiadomić parchów ,że w polskich szkołach już od września tego roku będą lekcje o mordercach patriotów polskich takich jak brystygierowa , wolińska , moryl , szechter brat michnika z gównianej gazety i wielu innych żydów pracujących w UB i póznieiejszym SB o żydach w kazdym resorcie państwowym : rządzie , Policji . Sądownictwie , Prokuraturze, biurach notarialnych , szkołach , urzędach państwowych , bankach wywiadzie wojskowym , służbie zdrowia itd . obsiedli te stanowiska jak muchy gówno w lesie . to własnie oni nami rządzą – nadal rządzą parchy , ale Polacy nie wiedzą o tym jak wielka jest to skala zagrożenia dla nas i naszej ojczyzny. Ich trzeba przegnać z naszej ziemi , bo to parchy , złodzieje , oszuści , aferzyści i zboczeńcy .

 8. pozdrawiam mówi

  Teraz jestem spokojny , że PiS przegra wybory. Żydzi okładaja kijami a Ci prosza o jeszcze. Tragedia. Oto do czego doprowadził zydowski mechanizm zadłużania Państw i ludzi. Ponieważ oni pozyczają cwaniakom, którzy traktują majątek obywateli jak własny, to teraz tej drobnej maści „politycy” pokroju Morawieckiego sa na ich smyczy. Nie mają za grosz własnej godności, chociaz ich stać na to. Po prostu się poddali. Uważają, że post żydowska banksterka jest tak poteżna, że można tylko ssać przy ich cycku. A ja wam powiem, sprawa nie jest przegrana. W końcu młode elity się zbuntują, bo nawet polityka małych kroków w końcu przegnie strunę i ludzie wyjdą na ulice i rozgonią bande, która śmie się nazywać posłami, ministrami Polski. A gdy obywatele zbierają sto tysięcy podpisów te mendy wrzucają je do sejmowego kosza. Oto polska pseudodemokracja. Sprzedajne pseudoelity zorientowane na nabijanie sobie kieszeni. Wszystko polane żydowskim sosem. Normalnie rzygać się chce. Żydzi powinni pamiętać, że to żydowskie City oraz amerykańscy banksterzy stoją pośrednio za holocaustem. Sponsorowali zbrojenia III Rzeszy. Inaczej w 5 lat Hitler nie byłby w stanie stworzyc niemal od zera ogromnej armii. No i nie zapominajmy o żydowskiej doktrynie ratowania swojego życia kosztem życia kazdej innej osoby, każdego innego Żyda. To dzięki tej doktrynie tak sprawnie działała machina holocaustu. Niemcy nie musieli zbytnio zachecać żydów do współpracy, gdy zagrozili smiercią, ci chętnie, z radością donosili na swoich sąsiadów i znajomych. To przecież nie Polacy zaganiali na Umschlagplatz, to nie Polacy działali w Sonder kommandach. To w końcu nie Polacy byli najlepszymi niemieckimi szpiclami i donosicielami. Polacy ledwo dorastali do pięt żydowskim łajdakom na usługach Niemców, Żydzi wydawali swoich tysiącami w zamian za pieniądze. szkoda gadać. Pozostaje nadzieja, że może są jeszcze w armii jacyś polscy generałowie, którzy sa w stanie zrobić zamach stanu i obalić ten żydo bansterski spisek i stworzyć wolny od żydomasonerii i banksterki rząd działający zgodnie z polską racją stanu. Nie niemiecka nie żydowska ale racja stanu POLSKA… Krótko mówiąc róbmy to samo co Żydzi. Nie jesteśmy gorsi. Jesteśmy dumnym polskim narodem. Gościliśmy Żydów setki lat, pomagaliśmy im budować Izrael. I co oni na to? Zero honoru z ich strony. Jak zawsze. Niesamowicie genetycznie zwyrodniałe środowisko. Tylko pieniądze im w głowach, dominacja. Jakie tu kompleksy, jakie zdziwaczałe potrzeby sa, aby nie potrafić normalnie koegzystować z innymi nacjami. Aby było uczciwie. Nie chcę generalizować. Wśród Żydów jest wiele wspaniałych osób, natomiast Izrael jest tak rasistowskim, wręcz nazistowskim obecnie państwem, że niesprawiedliwie media zaczynaja przedstawiać fakty zero jedynkowo. Zapominając, że wszędzie są dobrzy i źli ludzie. Natomiast istotą sprawy sdające pieniadze, które to sa czystą kwintesencją zła na świecie.

 9. Dariusz mówi

  No to skoro ,,parchy,, twierdzą że jesteśmy dla nich tacy żli i wredni,zaczynam dla żydostwa być taki a nawet gorszy.Od dzisiaj gdy ,,parch żydowski,, stanie mi na drodze,zabiję skurwiela bez zastanowienia i z błogością.Wszak żyd jest ostatnim ścierwem i padliną.To nie są ludzie.To najgorsze gówno na świecie.

 10. roma mówi

  żydek tego pokroju to smieć sami pomagali w holokauscie a teraz szukaja pieniedzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.