Izraelscy ministrowie szaleją po przyjęciu przez Senat RP nowelizacji ustawy o IPN

fot. pixabay.com
9

W nocy z 31 stycznia na 1 lutego br. Senat RP przyjął bez poprawek nowelizację ustawy o IPN. Teraz ustawa czeka już tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Na wieść o decyzji Senatu RP izraelskie MSZ wydało oświadczenie, w którym „kategorycznie sprzeciwia się” tej ustawie. „Żadna ustawa nie zmieni faktów” – podkreślono w oświadczeniu.

Na twitterze szaleją izraelscy ministrowie.

„Izrael z największą powagą obserwuje każdą próbę kwestionowania prawdy historycznej” – napisał rzecznik izraelskiego resortu dyplomacji Emmanuel Nahszon.

„To odrzucanie odpowiedzialności i zakłamywanie polskiego udziału w Zagładzie” – wpis ministra ds. służb specjalnych, transportu i energii atomowej Israela Kaca.

Według ministra budownictwa Joawa Galanta nowelizacja ustawy o IPN to „negacja Holokaustu”, a była szefowa dyplomacji Cipi Liwni uznała przyjęcie ustawy za „naplucie Izraelowi w twarz”.

Nasz komentarz: Zastanawiamy się, czy doradcą szalejących ministrów Izraela nie jest przypadkiem Paweł Kasprzak z Obywateli RP. Ton tych wpisów to – wypisz, wymaluj – amok, jaki od dwóch lat obserwujemy w wykonaniu „obrońców demokracji”. Czy izraelscy ministrowie położą się na chodniku pod polskim parlamentem i będą kopać w barierki? A może zrobią literiadę przed Pałacem Prezydenckim? To dopiero byłby widok!

Źródło: pap

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Oni nie muszą kopać w barierki. Oni mają broń atomową i wiele Zachodnich rządów i innych możnych organizacji w kieszeni na swe usługi

 2. goj mówi

  PAD tyle razy już nawalił, że pewnie teraz również się wykaże.

 3. Jarek mówi

  szaleją bo kasy nie wyciągną i to najbardziej boli żyda. Każdego człowieka może boleć serce wątroba a żyda zawsze portfel

 4. Hammurabi mówi

  Nic takiego Izrael nie uczyni. Po chwili emocji odsłaniającej wykrzywione nienawiścią gęby maski uciemiężonej niewinności znów wrócą na miejsce a wraz z nimi zwiększy się ilość antypolskich przypadków i wypadków oraz ilość napastliwych wypocin w opanowanych przez nich gazetach i programów w obiektywnych mediach. To będzie na początek. Równolegle zaczną się problemy w handlu zagranicznym, których ciężar odczujemy nieco później oraz problemy polskich firm działających w świecie i w Polsce. Nie łudźmy się. Izrael użyje wszystkich swoich powiązań by wymóc na Polsce ustępstwa.
  Siłą rzeczy zmuszeni będziemy szukać nowych rynków i to paradoksalnie wyjdzie nam na zdrowie, choć będzie związane z dość długim postem.
  Nadrzędnym celem Izraela jako plemienia, nie tworu państwowego, jest uzyskanie na własność ziem które leżą dziś na terenie Polski, Ukrainy, Litwy i Łotwy.
  To projekt sięgający swymi korzeniami jeszcze w XIX wiek. To projekt tłumaczący sprzeciw żydowski wobec powstawania niepodległego państwa polskiego. To projekt tłumaczący embargo na wszelkie dostawy a zwłaszcza broni i amunicji dla Polski, zatrzymywanie pociągów i strajki dokerów. Trzeba tu dodać, że gdyby nie postawa Węgrów którzy wysłali do Polski cały swój zapas broni i kilkumiesięczną produkcję swoich fabryk, prawdopodobnie już wówczas ponownie ZSRR wymazałby Polskę z map. Gdyby nie Węgrzy, nie byłoby „cudu nad Wisłą” i Polski.
  Ustawa którą poparł Senat RP, tworzy kolejny zakręt na prostej już drodze do finalizacji tych zbrodniczych planów. Posłuchajcie słów pana Stanisława Michalkiewicza. „Żydzi podpisują się już nie pod niemiecką, ale pod nazistowską polityką historyczną! (https://www.youtube.com/watch?v=uUNnlWA8FG8)

 5. Robert mówi

  Wiadomo że mają olbrzymie korzenie na terenach dzisiejszej Rosji,ale czy nie należy bardziej uśmiechać sie do Putina,wszak dla usraela Polska to kolejny teren do wydojenia i zniewolenia.Turcja już zmądrzała.

 6. Zbulwersowany mówi

  Oni nie szaleją, oni już oszaleli. Przypisują Polakom zbrodnie, które ich rodacy na tak olbrzymią skalę i z tak babarzynskim okrucieństwem wykonywali na nas Polakach. Najdokładniej opisuje. ich zbrodnie najwybitniejszy obecnie na całym świecie dokumentalista i historyk Henryk Pająk.

 7. Zdzisław mówi

  Chcą nas Polaków zarazić nienawiścią, by usprawiedliwić swoją. Nienawiść pozbawia Bożej łaski i daremnymi czyni modlitwy. To wojna o honor i polskiego ducha. Wytrwajmy!

 8. Waldemar mówi

  Many, many many,many, many…………………………………..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.