Izrael odmawia śledztwa w sprawie ludobójstwa w Gazie. Premier Netanjahu składa gratulacje za masakrę!

Żydzi błogosławią bomby, które rozerwą na strzępy Palestyńczyków
13

Izrael odmawia współpracy z komisją śledczą w sprawie ludobójstwa jakie armia żydowska zgotowała 30 marca w Strefie Gazy. W wyniku ataku armii izraelskiej, w której jeszcze niedawno walczył Jonathan „Jonny” Daniels, zginęło 17 Palestyńczyków, a 1400 zostało rannych. Umoczony w korupcję premier Izraela Benjamin Netanjahu swoim żołnierzom pogratulował przeprowadzonej masakry, odrzuca wszelką krytykę, a swoją armię nazywa „najbardziej etyczną armią świata”. Jak jest naprawdę? Ten temat przybliżał Jacek Międlar w artykule pt. „Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa”. Armia izraelska to armia ludobójców, których śmiało możemy porównać do armii Józefa Stalina czy Adolfa Hitlera.

30 marca, w palestyński Dzień Ziemi, armia izraelska pokazała na czym polega ich etyka. Żydowscy żołnierze przez kilka godzin strzelali do przebywających w Strefie Gazy Palestyńczyków. Strzelali do nich z wież strażniczych i bariery granicznej. Zanim jednak to zrobili, użyli swoich dronów, z których rozpylili gazy łzawiące na manifestujące palestyńskie rodziny. W odpowiedzi na to, Palestyńczycy rzucili kamieniami w stronę izraelską i od tego momentu rozpoczęła się masakra. Żaden Izraelczyk nawet nie został ranny.

Ludobójstwo w okupowanej Palestynie trwa od dawna. Żydowscy okupanci wykorzystując Palestyńczyków jak żywe tarcze, snajperzy strzelają do bawiących się dzieci, a izraelska młodzież kpi z bestialsko mordowanych arabskich rówieśników. Mimo to, świat zdaje się problemu nie widzieć, a żydzi poza granicami okupowanej Palestyny, lansują się na mecenasów tolerancji i multikulturalizmu.

Palestyńczycy ze Strefy Gazy, nazywanej „największym więzieniem na świecie” zapowiadają że mimo przeprowadzanego ludobójstwa nadal będą protestować. Ma to być ich odpowiedź na decyzję Donalda Trumpa, który postanowił przenieść ambasadę amerykańską z Tel-Awiwu do Jerozolimy, co dla Palestyńczyków oznacza umocnienie pozycji izraelskich okupantów. A świat milczy…

Przeczytaj:

J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

Obejrzyj:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  ten morderca palestynczyków przyjedzie niedługo do nas na marsz żywych i będzie podejmowany z najwyższymi honorami, farsa !

 2. rychu mówi

  jest dobry moment rozegrac zydow ale kto to zrobi?

 3. z-k mówi

  Chyba większość Polaków, ogłupiona zmasowaną propagandą, nie jest świadoma faktu, że ten faszystowski syjonizm opanowuje Polskę i tutaj szykuje swoje drugie Jeruzalem a ich czeka wcześniej czy później los Palestyńczyków?

 4. Janusz mówi

  A tu się eks księżulkowi p…o zdjęcie z tekstem. Ci których pokazał na ilustrującym artykuł obrazku (ortodoksyjni wyznawcy religii Mojżeszowej) są akurat zawziętymi przeciwnikami tak tego premiera jak i strzelania do Palestyńczyków. Czyżby to brak wiedzy czy rozmyślne manipulowanie ?

  1. Jacek Międlar mówi

   A tu się Januszkowi powaliło we łbie, bo ci ortodoksyjni żydzi błogosławią bomby, które kilka lat temu zostały zrzucone na Strefę Gazy, czym chwalili się w mediach społecznościowych. Zanim coś napiszesz, pomyśl kilka razy.

 5. Robert B. mówi

  I właśnie po to jest ta cała propaganda holokaustu. Chodzi o bezkarność. Dlatego ja się holokaustem nie wzruszam, ani mnie grzeje, ani ziębi, sram na to i szczam.

  1. Maksymilian mówi

   Robert B. Każdy ma prawo do własnego zdania. A jednak swoim komentarzem naruszasz spokój zmarłych. Holokaust był najwiekszą tragedią ludzkości. Tak jak ludobójstwo Ormian i Kurdów. Narody, które powinny mieć status co najmniej mniejszości narodowych, zostały potraktowane jak ludzkie śmieci.
   Polacy byli potraktowani jako podludzie. I dalej traktowani są jako tania siła robocza. Dbanie o zmarłych przodków jest częścią każdej kultury. Sranie i szczanie jest częścią kultury osobistej.

  2. Robert B. mówi

   O tak! Wiem! To była „największa tragedia ludzkości”. Znaczy, inne były mniejsze. Wybacz, ja nie kupuję żydowskiego narcyzmu etnicznego. Dokładnie wiem, o co im w tym wszystkim chodzi. Ty ćwierkając, że to „największa” itd. najwyraźniej nie masz zielonego pojęcia, o czym mówisz. Oni lubią takich potulnych.

  3. Ada mówi

   Maksymilianie,
   jeżeli mniejszość całkowicie zawładnęła holokaustem z okresu II WŚ wobec cierpienia większości z całego narodu polskiego, jak również obywateli innych narodów, to należy przeprowadzić ostateczne wreszcie dokumentacyjne ustalenie FAKTÓW w zestawieniu z LEGENDAMI! Do tego się jednak wszelkimi sposobami nie dopuszcza!
   Nikt nie zaprzecza faktom, NIKT! Jednak zawłaszczenie sobie MONOPOLU – a ponadto, obwarowanie podważania jego … karalnością lub bezwzględnym, niespotykanym niszczeniem, prześladowaniem – no, tego nie można wręcz znieść. Szczególnie MY, POLACY, DOŚWIADCZENI OKROPNIE w każdym wymiarze, jako że cała ta wojenna tragedia odbyła się tu, na terenie POLSKI!. PAŃSTWA, nie nacji – wciśniętej w czyjeś struktury dla zdobywania „rarytasów”!!! Państwa niegdyś potężnego, silnego, o wysokiej kulturze, wielowiekowej historii, tradycji itd.
   Do czego to doszło, że dziś Polacy zajmujący się zawodowo przedstawianiem owych historycznych faktów na podstawie niezbitych dowodów, bo dokumentów – są prześladowani, a tym samym ta dowodowa prawda zamykana jest przed światem na kłódkę. Przytaczane są fabrykaty w postaci dziesiątek, a nawet setek…książek strony przeciwnej opartych na w/w legendach…
   A Jedwabne blokowane przed odkryciem faktów jak się mają np. do choćby tylko Katynia, albo Wołynia?
   Ziemio Polska gościnna, ile kataklizmów odbyło się na Twoim terenie, ile, ILE krwi wsiąkło w Ciebie właśnie, ile Narodu Polskiego przyjęłaś na ostateczny spoczynek, a ile z tego Nardu wywieziono na ostateczne zatracenie … !!!

 6. Pola Kowalska mówi

  Hitler sie tez cieszyl z wygranych zlo nie moze trwac wiecznie a kara bedzie gorsza jak przed laty Nic nie pasuje tylko pakowac klamoty i w kosmos bo kto ich przyjmnie po tej wojnie???? tylko OJCIEC Przedwieczny przed swoj Majestat i do czelusci by nigdy nie wychodzili PRZEKLETY NAROD SZTANA za zlo swiata jaki uczyniono

 7. julie mówi

  Wlasnie teraz sacharyn tlumaczy sie zdzuadistwa FB.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.