Islamscy terroryści szykują zamach w Mediolanie? Tajny okólnik włoskiej policji

fot. pixabay.com
1

Włoski dziennik „Il Messaggeroinformuje, że komendant mediolańskiej policji Marcello Cardona rozesłał tajny okólnik do specjalnych oddziałów policji do walki z terroryzmem, karabinierów i Gwardii Finansowej. Ostrzega w nim, że między 4 a 6 września w stolicy Lombardii ukradziono trzy furgonetki należące do znanej firmy przewozowej. Istnieją obawy, że furgonetki mogą zostać wykorzystane do przeprowadzenia zamachu przez islamskich terrorystów, tak jak miało to miejsce na Las Ramblas w Barcelonie.

Włoska policja przeprowadziła niedawno akcję „Ostatnia mila”, podczas której sprawdzano 27 tysięcy furgonetek. Skonfiskowano 157 pojazdów i zatrzymano 24 osoby. Policja informuje, że zatrzymania nie miały związku z terroryzmem.

Po zamachach w Hiszpanii i w związku z utrzymującym się zagrożeniem terrorystycznym na ulicach, placach i deptakach Mediolanu ustawiono betonowe zapory i bariery.

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

SKLEP-WPRAWO.PL

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Robert mówi

    Ludzie trzymajcie mnie,ja jebie,tajny okólnik,wszedzie to samo,nieudaczniki,nieroby,kebaba w krzakach pociagnać,potem popłakać,jak mało na koncie!!!.To po jakiego wała ta policja jawna,żeby tajna ja dymała?Tyle zmarnowanych pieniedzy,a mozna by je solidarnie przekazac dla czarnej sztafety afrykanskiej,zamiast dla policji co nie rozumie,dla kogo gra i kto kreci pornola?Moze kibice Legii szybciej znajda?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.