Islamiści prowadzą seksualne niewolnictwo w Europie! W ubiegłym roku zarobili nawet 30 mln dolarów

Fot. pixabay.com
0

Został opublikowany raport zespołu ds. polityki zagranicznej i bezpieczeństwa Towarzystwa Henry’ego Jacksona, z którego wynika, że w ubiegłym roku „uchodźcy” zarobili do 30 mln dolarów na handlu niewolnikami seksualnymi. Okazuje się, że często to ich główne źródło finansowania, a benefity to tylko zapomoga na drobne wydatki.

W raporcie sugeruje się, że porwania przyniosły w ubiegłym roku zysk sięgający nawet 30 mln dolarów. Islamiści używają przemocy seksualnej, torturują, gwałcą, faszerują narkotykami, zmuszają do małżeństw i brutalnie karzą niewiernych. W badaniu wymienia się 10-letnią dziewczynkę z Libii, która wielokrotnie była gwałcona przez handlarzy.

Wsparcie - darowizny

Ponadto handlarze niewolnikami piorą brudne pieniądze, rozprowadzają narkotyki, przemacją imigrantów, handlują nielegalną bronią palną, ale zyski z niewolnictwa seksualnego są dla nich głównym źródłem przychodów.

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiąc o panujących w Wielkiej Brytanii gangach handlujących ludźmi (grooming gangs), media pokroju Gazety Wyborczej oraz demoliberalne media z Wielkiej Brytanii twierdziły, że problemu nie ma. Temu faktowi zaprzeczała również brytyjska Partia Konserwatywna. Mnie oraz organizację Britain First, która zajmuje się problemem od miesięcy próbowano ośmieszyć. Pisano, że żadne gangi nie istnieją, a to jedynie wymysł islamofobów. Właśnie tak działają zakłamane mainstreamowe media.

Do Europy wdzierają się zwykli zbrodniarze, czego na własnej skórze doświadczyła Polka wypoczywająca we włoskim Rimini. Kongijczyk, który ją zgwałcił to wielokrotny morderca. 

Źródło: home.bt.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.