Ireneusz Lisiak o kulisach wyrzucenia go z PKP za „homofobię”. Szokujące zachowanie obsługi pociągu [WIDEO]

Ireneusz Lisiak/ fot. screen
4

Publicysta Ireneusz Lisiak, autor książek „Zakłamany Holokaust” i „Żydowscy kolaboranci Hitlera”, został wyrzucony z PKP Intercity, gdy jechał na spotkanie autorskie w Poznaniu. Powodem miała być rzekomo homofobiczna wypowiedź Lisiaka podczas dyskusji z jedną z pasażerek. Podczas rozmowy z Marcinem Rolą w telewizji wRealu24 Lisiak opowiedział o kulisach tej bulwersującej sprawy.

Opowieść jest szokująca. Okazuje się bowiem, że – wbrew wcześniejszym doniesieniom medialnym – to nie pasażerka, z którą rozmawiał Lisiak, zażądała usunięcia go z pociągu. Rozmówczyni Lisiaka nie miała żadnych zastrzeżeń do tego, co powiedział, a rozmowa upłynęła w miłej atmosferze. Skandaliczna nagonka na Lisiaka jest dziełem obsługi pociągu, a konkretnie pracownicy WARS-u, która zaatakowała go, gdy chciał upewnić się, że właściwie rozliczyła jego zamówienie. Okazuje się, że kobieta dwukrotnie pobrała opłatę za ten sam rachunek pod pretekstem awarii terminalu do płacenia kartą.

Wezwana na miejsce policja nie stwierdziła, żeby Lisiak był agresywny, wulgarny lub pijany. Co więcej, policjanci prosili kierownika pociągu, żeby pozwolił Lisiakowi kontynuować podróż, ponieważ nie widzą powodów do interwencji. Kierownik odmówił, więc funkcjonariusze pomogli Lisiakowi znaleźć inne połączenie do Poznania, ale publicysta spóźnił się o godzinę. Zamiast dwóch spotkań autorskich odbyło się tylko jedno. Lisiak nie wyklucza zgłoszenia sprawy do prokuratury.

Zobacz też:

Marcin Rola skazany za prawdę! Koleżeńska lojalność | J. Międlar [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Patriots mówi

  Na kasę rabneli człowieka i zrobili homofobem do Policji ale geszeftu pracowników warsu IC celowe zagranie górali synajski CH.

 2. Euzebiusz mówi

  No to sprawa zakończyła się, jak by to określił pan S. Michalkiewicz, wesołym oberkiem. PKP , ani chybi, wywali na zbity pysk chachmęciarzy z Warsu i ich wspólniczkę – kierowniczkę pociągu a pan Ireneusz Lisiak pozyskał sporą rzeszę nowych czytelników bo kosmiczna awantura w internecie o homofobię i antysemityzm „pasażera” Intercity uzmysłowił „niegramotnym” internautom istnienie paru dobrych książek do przeczytania

 3. klioes vel pislamista mówi

  Na rzeź muzułmanów w Christchurch

  Oczom nie widzę, uszom nie słyszę
  I informacjom prawie nie wierzę!
  To biali! Biali, nie Maorysze!
  Już jest wiadomo! I w równej mierze
  Jest też wiadomo, że to prawica!
  Ach, szybkość mediów czasem zachwyca…

  I są normalni, a nie psychiczni!
  To też wiadomo już, bez czekania…
  A islamiści? Są przecież śliczni,
  Nic nie zrobili… Jak błysk odsłania
  Prawdę ściek główny. Daje na tacy…
  (Kiedyś poznamy: winni Polacy!!!)

 4. tadek mówi

  PKP to naprawde złodziejska firma, w życiu nie wsiąde do ich pociagu, też mnie ożneli, musiałem dwa razy kupić bilet bo chcieli mnie wyrzucić z wagonu!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.