Internauci oburzeni decyzją prezydenta Wrocławia ws. Marszu Polski Niepodległej

marsz we Wrocławiu/ fot. twitter
11

Wczorajsza decyzja prezydenta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza, który zakazał przeprowadzenia Marszu Polski Niepodległej, wywołała oburzenie internautów. Dutkiewicz pochwalił się swoją decyzją na Twitterze. – Podjąłem decyzję o wydaniu zakazu organizacji Narodowego Marszu Niepodległości, po zasięgnięciu opinii Policji i w porozumieniu z prezydentem elektem Jackiem Sutrykiem – napisał. Zobaczcie, co odpisali mu internauci.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Wczoraj na interii która poza sobie wiadomymi wyjątkami dopuszcza różne wpisy było.ok. 6 tysięcy wpisów internautów na ten temat, w około 85 procentach broniących ideę MN i Jacka Międlara.

 2. k. mówi

  Marszu w Warszawie też nie będzie.

 3. JOLA mówi

  BUFETOWA TEŻ ZAKAZAŁA MARSZU W WARSZAWIE-HAŃBA!!!!!

 4. Gregorz mówi

  Faszystowskie władze samorządowe z Wrocławia i Warszawy zakazują patriotycznego marszu

 5. m.arek mówi

  ale POPiS zrobił Polaków w trąbę ! liczą się interesy żydowskie a goje niech sobie pobiegają w tym dniu po lesie

 6. Dariusz mówi

  Żydowskie i lewackie ścierwa odbierają nam Polskę.Nie mamy już żadnych szans na obronę.Starałem się jak mogłem.Ostrzegałem znajomych i obcych przed lewakami i żydostwem.Zostałem niejednokrotnie wyśmiany,że cyt. ,,Chyba nie wiem co mówię,, ,,a gdzie ty tutaj żydostwo widzisz?,, ,,Jesteś przewrażliwiony,, albo ,,gdzie ty to czytasz i skąd takie bzdury bierzesz?,, Ręce mi opadły.Postanowiłem więcej się nie udzielać.Zostałem samotnym patriotą.

 7. aalfa.oomega mówi

  Manewry ANAKONDA 2018 trwają od dzisiaj! (tj. od 07.11.2018 na poligonach). Gdyby agenci Stasi (folkdojcze) i Mosadu (szabesgoje) wezwali do obrony praworządności w POLIN dnia 11.11.2018 wojska NATO – będzie wojna domowa i krew na ulicach!

 8. finka mówi

  Przecież to POPiSowska ustawka, zbawcy narodu już się dogadali i szykują marsz tą samą trasą, może ktoś hostię będzie miał w pogotowiu, żeby Dudasz mógł ponownie uratować. Ordynarna ustawka na oczach całego narodu i tak będzie póki tej po magdalenkowej zarazy i kolesi nie skażemy na banicję.

 9. Robert mówi

  Będę informował,żaden kebab nie będzie smakował,bez znaczenia kto go przygotował,jeśli coś się dzieje,spokojnie zjeść nie można.Lepiej smakuje na L4

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.