Imprezy LGBT na Dożynkach? Internauci komentują wejście PSL do Koalicji Europejskiej

Władysław Kosiniak-Kamysz i PSLGBT/ fot. twitter
1
SKLEP-WPRAWO.PL

Liderzy PO Grzegorz Schetyna, PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, SLD Włodzimierz Czarzasty oraz współprzewodniczący Zielonych Małgorzata Tracz i Marek Kossakowski podpisali w niedzielę deklarację o powołaniu Koalicji Europejskiej, która wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego.  „Będziemy startować wspólnie w wielkiej koalicji razem z PO, razem z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, z Nowoczesną, z Zielonymi, z tymi ugrupowaniami będziemy budować, współtworzyć na partnerskich zasadach, dbając o nasze wartości, nasz program (…). Będziemy tę koalicję tworzyć, nie przeciwko komuś, tylko za silną Polską w Europie”oświadczył Kosiniak-Kamysz.

Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa. Partia, której hymnem jest Rota, idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców” – napisał na Facebooku lider zespołu Bayer Full i członek PSL Sławomir Świerzyński komentując dołączenie swojej partii do Koalicji Europejskiej.

Dziś Świerzyński ogłosił, że odchodzi z PSL. –  W czwartek podam się do dymisji i oddam legitymację partyjną – mówi Świerzyński w rozmowie z Wirtualną Polską. Razem z nim ma to zrobić co najmniej siedmiu działaczy. – Dzwonili do mnie w poniedziałek. Nie mogą wybaczyć takiego ruchu. Są oburzeni, że pracowali nad tą „firmą” 50 lat, dbali o to, by była postrzegana jako dobra i rodzinna partia. Zostało to zniweczone w jednej chwili – podkreśla Świerzyński, dotychczasowy członek zarządu PSL Powiatu Płockiego i szef struktur lokalnych PSL w gminie Łąck.

A jak przyłączenie się PSL do Koalicji Europejskiej komentują internauci? Na Twitterze utworzono hasztag #PSLGBT. Pojawiły się memy i wpisy krytykujące „tęczową” partię chłopską. Ciekawe, czy polscy chłopi będą zadowoleni z takiej oferty programowej.

 

Źródło informacji: wp.pl, twitter, facebook

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Zboczeńcy i edukacja seksualna, czyli Rzeczpospolita półgłówków-seksoholików

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. mijo mówi

    Do wyborów daleko, za deklaracją na Kamyszu wymóc czyn (z języczkiem): buzi-buzi z Rabiejem i z Grodzką. W ten sposób wszyscy spluną z obrzydzeniem i będą masowe odejścia z PSL

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.