Imigrant zaatakował nożem brzemienną Polkę. Zginęło nienarodzone dziecko. Prokuratura tego nie widzi…

Fot. pixabay.com
4

11 stycznia doszło do brutalnego ataku 25-letnie imigranta z Afganistanu na 25-letnią Polkę będącą w stanie błogosławionym. Napastnik zadał kilka ciosów nożem. Nie żyje nienarodzone dziecko.

Do zdarzenia doszło w szpitalu w miejscowości Bad Kreuznach (zachodnie Niemcy). Brzemienna Polka została zaatakowana przez Afgańczyka, który przyszedł ją odwiedzić. W trakcie odwiedzin doszło do sprzeczki, która zakończyła się tragicznie. Imigrant wyciągnął nóż i zadał kobiecie kilka ciosów. Ciężko ranna Polka szybko została przewieziona na stół operacyjny. Niestety, mimo starań lekarzy, zmarło nienarodzone dziecko. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, ale po kilku godzinach, na dworcu kolejowym oddał się w ręce policji.

Imigrant zabił nienarodzone dziecko, tymczasem prokuratura nie postawiła mu zarzutów zabójstwa, tylko „usiłowanie zabójstwa i obrażenie ciała”. Co takiego w takim razie znajdowało się pod sercem matki jak nie człowiek? Drzewo? Kaktus? A może kolorowy słoń? Może gdyby pod sercem matki rozwijał się mały dzik, współczucie w niemieckim społeczeństwie i rozsądek wymiaru sprawiedliwości byłby większy? Jak widać, eugenika, której mecenasem jeszcze niedawno był przywódca III Rzeszy Adolf Hitler, przeniknęła na dobre do świadomości niemieckiego społeczeństwa.

W tym miejscu pozwolę sobie na jeszcze jeden komentarz, który być może nie wszystkim przypadnie do gustu. Zwolennikiem sprowadzania do Polski imigrantów jest prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Prezydent, który wczorajszego wieczoru (13.01.2018) na scenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dwukrotnie został ugodzony nożem przez lokalnego rabusia. Czy dziś, gdy sam doświadczył na skórze co to znaczy atak nożownika, zmieni swoje nastawienie do sprowadzania do Polski fundamentalny islamistów, z rąk których giną niewinni obywatele?

Źródło informacji: Der Spiegel

SKLEP-WPRAWO.PL

Przeczytaj także:

PILNE! Rabował banki, teraz zaatakował prezydenta Gdańska. Nieoficjalnie: Adamowicz w stanie krytycznym [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Greg mówi

  Po co sie gzila z ciapatym , narazala siebie i dziecko taka znajomoscia !!!

 2. Andrzej mówi

  Dobry był jej ciapaty kokot? Może to strasznie co napiszę,ale wcale mi jej nie żal!

 3. Darknes mówi

  Przecież dla ciapkow,baba to dobytek.Co się dziwicie? Tak samo jak kura,krowa,owca,muł………

 4. Ania mówi

  no ten swoj komentarz mozesz ewentualnie napisac na kartce i wsadzic w swoje cztery litery, prezydent Adamowicz nie zginął z rąk IMIGRANTA a uwaga: Polaka, załosny typie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.