Hucpa w TVP Info! Marian Kowalski o Konfederacji: „Towarzystwo przyjaźni polsko-radzieckiej” [WIDEO]

Marian Kowalski/ fot. screen
15

Trwa nagonka prorządowych mediów na Konfederację. Podczas czwartkowego programu „Minęła 20” w TVP Info Tomasz Sakiewicz wylał wiadro pomyj na narodowców, którzy zorganizowali protest Polonii przeciwko ustawie 447. „Chcą skłócić Polaków i Żydów. To są ludzie do wynajęcia za golonkę, za piwo, do brudnej roboty. Tacy ludzie próbują mieszać w głowie Polonii” – oświadczył Sakiewicz.

W programie wystąpił też Marian Kowalski, były członek Ruchu Narodowego i kandydat na prezydenta w wyborach 2015 roku. „W Polsce jest konstytuowanie opcji prorosyjskiej i to się dzieje na naszych oczach. Musimy być na to szczególnie uwrażliwieni. I niestety muszę stwierdzić z przykrością, że bardzo wielu moich kolegów z Ruchu Narodowego przyłączyło się do tej sitwy Grzegorz Brauna i innych, którzy chcą w Polsce założyć opcję prorosyjską. Oczywiście metodą wolnych kroków. Najpierw ogłoszenie neutralności, potem wyjście z NATO, wyjście z Unii, a potem będziemy ugotowani na kolejne 45 lat. To jest takie nowoczesne towarzystwo przyjaźni polsko-radzieckiej” – powiedział Kowalski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Można powiedzieć „sprzedajemy jak Marian”! Tak gra jak mu Pan płaci! Niewiarygodny osobnik działający w sekcie Chojeckiego opluwającej Kościół Katolicki i gloryfikującej Izrael. To jest wasz „narodowość na etacie”? Myślę, że za pieniądze jest w stanie opluć własną matkę! – skomentował występ Kowalskiego Robert Bąkiewicz, przewodniczący Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, które prowadzi akcję „Nie dla roszczeń”, a 11 maja organizuje w Warszawie marsz pod hasłem „Stop 447”.

– W kwestii komentatora politycznego TVP Info pana Mariana Kowalskiego mniej zorientowanym przypomnę, że w Ruchu Narodowym był on jedynie 2 lata i odłączył się od nas jeszcze przed wyborami parlamentarnymi z 2015 r. Dziś Marian Kowalski jest jedną z twarzy PiS, a nie narodowców – napisał na Twitterze wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Bosak odpowiada na oskarżenia Sakiewicza: „To propaganda polityczna i pomówienia” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Sławomir mówi

  no to pan Marian osiągnął poziom dna… smutno..

 2. Tomaszzz mówi

  Marian to zwykły pożyteczny idiota, on może chce dla Polski dobrze ale to taki zakuty łeb, że poszedł w zupełnie złą stronę i jak widać Pastor mu całkowicie zrobił sieczkę z mózgu.

  Mariana trochę szkoda bo to dobry mówca i z niego mógłby być dobry siepacz na lewaków, ale to stary chłop więc wybaczenia nie będzie bo popełnia takie błędy jak dziecko także już nie zmądrzeje i nic z niego nie będzie.

  A takie cyrki jak wczoraj tylko pokazują, że TVP i PIS to partia w 100% lewaka i nie ma nic wspólnego z prawicą. Trzeba ich jak najszybciej odsunąć od władzy bo jeszcze doprowadzą nasz kraju do kolejnego rozbioru.

 3. jacek mówi

  stary frajer zgrywający narodowcom, jest zerem totalnym…

 4. Kris mówi

  Kowalski w tvp info??? Znów zmienił Pana? Tylko ten cymbał nie ma pojęcia że nawet nie jest pożytecznym idiotą,bo jego zdanienie mniej warte niż poranny stolec!

 5. marju73 mówi

  Pisożydy uruchomiły Mariana wielkiego przyjaciela małego (Izrahell) i dużego (USA) szatana który ze wszystkich będzie robił ruskich agentów tylko dlatego żle nie chcemy być dymani przez Międzynarodowego Źyda ustawą 447.

 6. Robert mówi

  Marianna daje,gdzie mu kamera staje pisiorem,pastorem…dla mnie jest pierwowzorem,nowoczesnej panienki

 7. Krzysztof mówi

  Szkoda Mi Mariana, TRUDNO
  niech zieje jadem

 8. Rozyk mówi

  Nos Kowalskiego zdradza jego prawdziwa rasę
  tyle

 9. z-k mówi

  To zawsze był głupek. Jednak chyba nie na tyle by nie dostrzegać półki z konfiturami. Kanalia

 10. Piotr mówi

  No żesz k…! Gdzie i kiedy pan Grzegorz Braun powiedział cokolwiek o przyjaźni polsko-radzieckiej i ponownym wchodzeniu w rolę moskiewskiej satelity? Jawne kłamstwa, manipulacje i oszczerstwa. PiS (i jego cyngle) nie cofną się przed niczym żeby zniszczyć Konfederację. Szkoda tylko, że w polityce zagraniczej zuepłnie nie ma takiego zdecydowani i asertywności jak prześladowaniu prawicy i patriotów.

 11. POlak mówi

  Wolę przyjaźń z jawnym wrogiem -Rosja niż z ukrytym i podstępnym -USA oraz żydzi na całym świecie

 12. Adam mówi

  Taka to rzetelność TVP-PIS dopuszczać przy głupawych bullterierów aby ujadały a ujadanych izolować w dostępie do mediów.Wynik sterowanej kontrolowanej ,,demokracji” oczywisty

 13. Zakład Psychiatryczny mówi

  Jak pięknie… Szury kłócą się na potęgę. Sakiewicz, Macierewicz, Marian Kowalski atakują swoich kolegów po fachu Michalkieiwcza, Brauna, Bosaka. Wy wszyscy jesteście identyczni i tylko zasmuca fakt, że tacy ludzie zamiast siedzieć w zakładzie i czekać na tabletki podane przez doktora, są zapraszani do telewizji jako eksperci, albo wypisują felietony w „Najwyższych czasach” czy „Gazetach Polskich” To wszystko jest jedna i podobna do siebie banda obłąkańców. Szczujnia Kurskiego i Radio Ojca Tadeusza, to wszystko jest piękne i nie można uwierzyć, ze to dzieje się w 21 wieku a nie w średniowieczu. Gdzie nam do Francji czy Holandii?? Przecież tej ciemnoty w tym kraju jest ze 20 % jak się zliczy to wszystko, Terlikowski, Godek, Ziemkieiwcz, Cejrowski też mają przecież swoich wyznawców. A nad tym wszystkim Krul Janusz Wielki monarcha rzeczypospolitej, ekonomista od siedmiu boleści wróżący z fusów, Palcie sobie dalej książki w kościołach, salutujcie na Jasnej Górze i straszcie żydami, ukraińcami.., Nie wiem jakie trzeba mieć IQ żeby wierzyć w te brednie i dawać się omamiać takim oszustom, którzy mieszają ciemnocie w głowach 🙁

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.