Horror! Złapany na „zimnym uczynku”. Kasim Khuram zgwałcił zwłoki w zakładzie pogrzebowym…

23-letni nekrofil Khasim Khuram
5

Nie jest tajemnicą, że reprezentanci islamskiego kręgu kulturowego mają nieco inne upodobania niż synowie i córki cywilizacji Zachodu. Sprawa tyczy się również sfery seksualnej. To o czym dziś piszemy, to nie jest fragment z jakiegoś wyimaginowanego horroru. To wydarzenia, które miały miejsce zaledwie kilka tygodni temu.

23-letni Kasim Khuram włamał się w nocy do Zakładu Pogrzebowego. Mężczyzna otworzył wiele trumien. Dokładnie przyjrzał się znajdującym się w nim zwłokom, po czym wybrał najodpowiedniejsze i dokonał na nich gwałtu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sytuacja miała miejsce w Birmingham. Mężczyzna został złapany na „zimnym uczynku”. Nie wiadomo ile zwłok zamierzał „wykorzystać”, bowiem na miejscu zastano wiele otwartych trumien. Szybka interwencja policji była możliwa dzięki systemowi alarmowemu zainstalowanemu w zakładzie, który błyskawicznie powiadomił funkcjonariuszy o włamaniu.

23-letni nekrofil przyznał się do postawionych mu zarzutów. Został poddany badaniom psychiatrycznym, jednak podczas rozprawy sąd nie pozostawił mężczyźnie złudzeń – ma on otrzymać wyjątkowo surowa karę.

Rodzina zgwałconej po śmierci kobiety jest w szoku.

Źródło: sioe.pl, dailymail.co.uk

Przeczytaj także:

„Fakty historyczne to antysemityzm?” Stopa komentuje decyzję sądu ws. oskarżenia go o antysemityzm [WYWIAD]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Poniesie surową karę,ponieważ rząd byłej wielkiej brytanii dobrał se do bani,że mr.frozen na ich angielskim terenie,po takim chłodnym wybryku,zechce dokonać zamachu ,biorąc zimną kąpiel w Północnym Atlantyku.Nic dziwnego?Kąpiel po zimnym uczynku,w kontakcie z golfsztormem,który ich grzeje,grzeje Europę,może wywołać globalne zlodowacenie przez zrównoważenie jego ciepłoty,wtedy światowy szczyt obłudy w Katowicach ,na oczach wszystkich cierpiących od czarnego smogu,może gwałtownie doznać wrażenia, utraty cnoty bycia debilem

 2. KID mówi

  Jak cztalem, prawo w Egipcie zezwala na pozegnalny seks z zona, kilka godzin po jej smierci.

 3. Anahu Yamito mówi

  Oj tam, oj tam. To tylko taki nowy brytyjski folklor. Przecież tak chcą ubogacać swoją szaro-burąceuropejską kulturę

 4. Grusz mówi

  Koniec swiata z tym swiatowym koszernym rzadem itd

 5. Maciej mówi

  “Policja zareagowała błyskawicznie”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.