Holandia: zatrzymano gang pedofilów. Odurzali dzieci narkotykami by brutalnie wykorzystać

Fot. pixabay (Pixabay License)

W Holandii aresztowano ośmiu mężczyzn za zbiorowe gwałty na nieletnich. Odurzali swoje ofiary narkotykami, by później brutalnie wykorzystać. Policja donosi, iż schwytano grupę na południe od Amsterdamu. Są aresztowani pod zarzutem zbiorowych gwałtów na co najmniej trzech nieletnich. Skrzywdzone dziewczynki miały od 15 do 16 lat.

Pedofile mieli odurzać ofiary narkotykami, a następnie wywozili do warsztatu samochodowego. W należącym do rodziny jednego ze zwyrodnialców pomieszczeniu dokonywali zbiorowych gwałtów. Gdy dziewczynki stawiały opór, obezwładniali je siłą. Policja podejrzewa, iż znacznie większa liczba dziewcząt była w ten sposób maltretowana. Prawdopodobnie, nie wszystkie złożyły doniesienia ze strachu przed ewentualną zemstą. Służby proszą, aby ofiary zgłaszały się do Centrum Przemocy Seksualnej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kryminaliści są w wieku od 18 do 23 lat. Podczas rewizji w ich domach znalezione zostały zdjęcia nagich dziewcząt. Mogły one służyć szantażowaniu ofiar, lub służyć handlowi pornografią. To kolejne przestępstwa na tle seksualnym w Holandii. Tamtejsze władze odnotowują stale rosnącą tendencję w tej kategorii.

Źródło informacji: Le Parisien, nczas.com

Przeczytaj również:

[WIDEO] Konfederacja żąda dymisji Czarzastego za „propagowanie ustroju totalitarnego”. Sprawa trafi do prokuratury

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.