HIT! Uczestniczka marszu LGBT: „Popłynęła krew. Mam na to świadków i świadkinie” [WIDEO]

Anna Zawadzka/ fot. screen
10

To nie jest kabaret. To jest wywiad z uczestniczką marszu LGBT w Białymstoku, Anną Zawadzką. Wywiad prowadziła, a raczej usiłowała przeprowadzić Aleksandra Jakubowska, ale aktywistka LGBT była ponad to. Po krótkim wykładzie na temat medali dla Polaków Anna Zawadzka założyła różową peruczkę z rogami i rozpoczęła dramatyczną opowieść o rozlewie krwi w Białymstoku. Oświadczyła, że była to krew z jej palca, a od śmierci uratowała ją magia i hełm, który miała na głowie. Powiedziała, że nie przyniosła hełmu na wywiad, ponieważ bała się, że go jej zabiorą i nie wpuszczą do studia. Podkreśliła, że walczy o prawa gejów i lesbijek, a policja nie reagowała na to, że podczas marszu została zaatakowana i przewrócona na ziemię. „Mam na to świadków i świadkinie” – zapewniła Zawadzka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kim jest Anna Zawadzka? Z wykształcenia jest socjologiem. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW oraz Szkołę Nauk Społecznych PAN. W latach 2004-2007 pracowała jako dziennikarka w „Gazecie Wyborczej”. Współtwórczyni stowarzyszenia na rzecz prawa do aborcji „Same O Sobie”. Zawadzka to gwiazda polskiego feminizmu. Zasłynęła wykładem o masturbacji oraz deklaracją: „6 stycznia dokonałam aborcji”. Miała wtedy narysowane serce na skroni. Dziś bryluje w różowej peruczce.

Zawadzka to również uczestniczka prowokacji podczas mszy w kościele św. Anny w 2016 roku. Podczas czytania listu Konferencji Episkopatu Polski z apelem o pełną ochronę życia nienarodzonych Zawadzka krzyczała jak opętana. Nie mogę stąd wyjść. Dopisujecie mnie do swoich statystyk – wrzeszczała. W końcu jednak wyszła, a odstawiony przez nią cyrk nagrali dziennikarze Gazety Wyborczej, którzy byli na miejscu. Oczywiście przechodzili z tragarzami.

I jeszcze jedno. Zawadzka faktycznie miała na głowie hełm podczas marszu w Białymstoku. Szkoda, że nie przyszła w nim do studia telewizji wPolsce. To dopiero byłby widok!

Anna Zawadzka na marszu LGBT w Białymstoku
Anna Zawadzka na marszu LGBT w Białymstoku

Źródło informacji: Youtube, publicystyka.ngo.pl

Zobacz też:

„Lewackie spier*olenie umysłowe”! Homoseksualista demaskuje LGBT [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Buran mówi

  No i wszystko w temacie. Śmiać się czy płakać????

 2. mietek mówi

  Po takim teście powinni przyjechać Panowie z koszulką z długimi rękawkami

 3. Blue mówi

  Ja uważam,że tę Panią należy częściej zapraszać do telewizji. Pani Anna słusznie zauważyła w szkole uczą nas czym są ameby czy inne pierwotniaki a nie uświadamiają kim są ci, którzy maszerują w tych tęczowych pochodach. Ta pani jest ich świetnym reprezentantem.

 4. Jo Anna mówi

  Pewnie miała miesiączke… no to oczywiste że będzie krew

 5. Arkadiusz mówi

  Tak tak tak… Wprowadźmy do szkół edukację seksualną, ekologiczną, proaborcyjną i co tam tylko w ich chorych głowach siedzi a świat stanie się lepszy… Niech się ludzie o tych rzeczach uczą całe dnie i noce, wszystkiego ich nauczymy, wytłumaczymy i pokażemy. Dla każdego mamy gotowe recepty na “lepsze, tolerancyjne życie”. Oby tylko nie sprowokować ludzi do własnego myślenia, bo jak wtedy będziemy sterować ich potrzebami? I jak wywalczymy dla siebie jakiekolwiek roszczenia skoro jesteśmy w przytłaczającej mniejszości społecznej?

  1. D. mówi

   WŁAŚNIE! NIECH SIE DZIECI I MŁODZIEŻ UCZY O DEWIACJACJACH, ZBOCZENIACH, QRESTWIE OCZYWISTYM. NIECH SIĘ EDUKUJE W ZAKRESIE GENDER ZACHOWAŃ ZAMIAST HISTORII, PRAWDZIWEJ HISTORII A NIE TEJ ZAKŁAMANEJ /PROGRAM ‘ZIARNO’/ Z MUZEUM POLIN, ZAMIAST MATEMATYKI, POLSKIEGO, ANGIELSKIEGO ITD. BO ZBOCZENIE JAKIM JEST MASTURBACJA JUZ DLA CZTEROLATKA TO MUSI BYĆ TRESC JEGO ZYCIA A DLA SZESCIOLATKA OBOWIĄZEK, DLA 13 LATKA NAKAZ POD KARĄ WYKLĘCIA GO Z OGÓŁU, UZNANIA GO ZA WIEJSKIEGO CIEMNIAKA, KATOLICKIEGO, SREDNIOWIECZNEGO TĘPAKA /POMIMO, ZE SREDNIOWEIECZE TO NAJWIĘKSZY ROZKWIT NAUKI I KULTURY!! ALE GŁUPKI CZYLI PROLETARIAT OPŁACANY PRZEZ SOROSA I SMOLARA – TYCH NEO MARKSISTÓW, TEGO NIE WIEDZĄ, BO DLA NICH NAJWAZNIEJSZE JEST ICH …KROCZE!!!!/. A WIĘC NIECH SIĘ DZIECI I MŁODZIEŻ PROSTYTUUJE ZA KAZDYM ZAKRETEM, NA KAZDYM ROGU I NA SRODKU ULIC BO MY STARZY MARKSIŚCI, MASONERIA KOMUSZA, KTÓRYM SIĘ NIE UDAŁO PRZEJĄC RZĄDÓW NAD SWIATEM W CZASIE WYWOŁANEJ PRZEZ NAS REWOLUCJI FRANCUSKIEJ, W CZASIE ZORGANIZOWANEJ PRZEZ NAS REWOLUCJI SOWIECKIEJ, W CZASIE WOJEN ITD., MY IM TAKĄ NAUKĘ SIŁĄ NAKAŻEMY POBIERAĆ – MASZERUJĄC Z NASZYMI ROZKAZAMI PRZEZ INSTYTUCJE I URZĘDY W POLSCE /CO JUZ ZROBILISMY W EUROPIE ZACHODNIEJ/. A TYM POLACZKOM KTÓRZY SĄ ROZUMNI I WIEDZĄ CO SIE DZIEJE, TYM ZAMKNIEMY GĘBY SIŁĄ, ZASTRASZYMY, ZASZCZUEJMY, I ………ZAWŁASZCZYMY KRAJ, ZAWŁASZCZYMY POLSKĘ NA WIEKI A POLACZKÓW UCZYNIMY BYDŁEM ROBOCZYM ZA MISKĘ KASZY!

  1. Aga mówi

   A ja mam w domu kibel i kiblę.

 6. AZA mówi

  STARY BABOL, OBLEŚNY, AGRESYWNY, CHAMSKI, UDAJĄCY PATRIOTKĘ! SZKODA SŁOW! JESTES LESBIJKA TO JESTEŚ I NIE MA PROBLEMU ALE NIE BIEGAJ PO ULICACH I NIE WCISKAJ LUDZIOM, ZE JESTES POLKĄ BO POLACY NIE MAJĄ ROGOW NA ŁBIE A KRWI, GŁUPIA BABO TAM NA TEJ FLADZE NIE MA, A TE KROPECZKI TO MOGŁAS SOBIE “UTOCZYĆ” Z PALCA, NIE OSMIESZAJ SIĘ IGNORANTKO A LEPIEJ POWIEDZ ILE CI SMOLAR I FUNDACJA BATOREGO PŁACI ZA SZERZENIE DEWIACJI!!! POZA TYM, TY NIE JESTES DZIEWCZYNĄ TYLKO STARĄ BABĄ!!! SMOLAR I FUNDACJA BATOREGO NA POLECENIE STAREGO MIĘDZYNARODOWEGO SZUBRAWCA SOROSA I ZA JEGO KASĘ SZERZY ZBOCZENIA I NAPADA NA KOSCIOŁY! BANDYCI INSPIROWANI PROPAGANDĄ POLAKOZERCZYCH CHAMÓW POLSKOJĘZYCZNYCH, PASOZYTOW,SZUBRAWCÓW I ZŁODZIEI, KTÓRZY SIĘ W POLSCE ROZPANOSZYLI, ZABILI KSIEDZA, POBILI WIELU KSIĘZY, INNI PCHALI SIE DEWIANCI Z DURSZLAKAMI NA ŁBIE, Z BIUSTONOSZAMI NA ŁBIE, OPAŚLI NIEOGOLENI FACECI WYMALOWANI JAK STARE Q…Y W DAMSKICH CIUCHACH, PCHALI SIĘ NA JASNĄ GÓRĘ ABY ZAKŁOCIC PIELGRZYMKĘ DZIECI!!!! WYPAD HOŁOTO Z POLSKI BO JESTES DALEKA OD POLSKOŚCI, OD PATRIOTYZMU, OD TOZSAMOŚCI NARODOWEJ POLSKIEJ, OD WARTOSCI ŁACZĄCYCH POLAKÓW!!! JESTESCIE NAJĘTYMI PŁATNYMI, CWANYMI, BEZIDEOWYMI BURASAMI, KTÓRZY ZA GRUBĄ KASĘ, SPALĄ KATEDRĘ ZEBY SOBIE JAJECZNICĘ USMAŻYC! WON HOŁOTO OD POLSKI I OD POLAKÓW!!! HOMOSEKSUALIŚCI TAK!!! IDEOLOGIA LGBTQ….NIGDY!!!!!

  1. Jaca mówi

   Prawdziwy Patriota , dziękuję, to samo myślę. A ten soros i jemu podobni myślą że jak mają kasę to mogą wszystko,że mogą urągać Panu, głupcy, przyjdzie na nich sprawiedliwość boska.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.