HIT! Covidowa instrukcja kontroli gazu w lokalach mieszkalnych. Popłaczecie się ze śmiechu

fot. Katarzyna Treter-Sierpińska
11

Bareja by tego nie wymyślił! W ramach korona-szajby na drzwiach mojej kamienicy pojawiła się instrukcja, jak postępować podczas obowiązkowej kontroli gazu i wentylacji zapowiedzianej na połowę września. Czytając tę instrukcję popłakałam się ze śmiechu. Uznałam, że takie cudo nie może zaginąć w czeluściach niepamięci, więc zrobiłam zdjęcie, żebyście również mogli uśmiać się do łez.

Według wytycznych technik i lokator mają wykonać covidowy taniec-łamaniec z podchodzeniem do drzwi i odchodzeniem od drzwi oraz zachowywaniem – jak to ujęto – „wymaganej separacji”, przy czym cała procedura ma odbywać się w maskach lub przyłbicach. Już widzę oczami duszy jak technik i lokator miotają się w tę i we w tę według scenariusza napisanego przez covidowego paranoika. Aż dziwne, że autor instrukcji nie zalecił dezynfekcji technika przed wejściem do mieszkania i lokatora po wyjściu technika. Ale nic straconego. Technicy mają być wyposażeni w środki do dezynfekcji, wiec zawsze mogą coś popsikać, jeśli trafią na korona-szajbusa. Miłej lektury 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

Poseł Siarkowska opublikowała zdjęcie rąk córki po tygodniu dezynfekcji w szkole: „To istne szaleństwo”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Magdalena mówi

  Ja to bym zarządziła takie zalecenie aby przed wizytą technika pozostawić klucze do mieszkania, a następnie opuścić je na godzinę, tak aby całkowicie wykluczyć zagrożenie zarażeniem…
  Faktycznie, Bareja by się uśmiał…

 2. Elzbieta mówi

  Ja tez sie “urechotalam” , kolejny absurd goni absurd . Uwielbiam Pani “pioro” ! Pozdrawiam 🙂

 3. hens mówi

  Po zdywersyfikowaniu gospodarki zabrali się za dywersyfikowanie rozsądku. Będzie alternatywny, pisowski.

 4. marju73 mówi

  Reżim bierze to na poważnie i nas próbuje przymuszać do akceptacji absurdu. Oczywiście mimo hektolitrów propagandy medialnej w dłuższej perspektywie skazani są na porażkę a takie kwiatki tylko to przyspieszą.

  1. Piotr Rubas mówi

   Ale wariactwo – ja dodam od siebie , a pracuje w Niemczech kolo Getyngi , ze w kosciele katolickim w Getyndze – Citykirche st. Michael – biskupsktwo z Hildesheim, pod ktore podlega parafia w Getyndze w swojej” madrosci” wymyslilo zalecenia higieniczne na czas “pandemii” – w kosciolach biskupstwa Hildesheim dozwolone jest spiewanie w czasie mszy tylko maksymalnie 3 piesni z ktorych lazda nie moze miec wiecej jak 2 zwrotki. Widzialem to obwieszczenie na wlasne oczy wpasnie na drzwiach kosciila St. Michael – glownego kosciola katolickiegi w Getyndze i nie moglem uwierzyc w to ze ci idioci tak sie kompromituja !!!!

  2. Marju73 mówi

   Nadal nie wymyśliłeś sobie jeszcze jakiegoś własnego nicka?

 5. Buran mówi

  Szajba coraz większa. Mamy armię urzędników i będzie ich coraz więcej, wbrew zapewnieniom każdego z kolejnych rządów które już były i dopiero będą. Jak sięgnę pamięcią, walka z biurokracją jest “na śmierć i życie” i trwa od zawsze. Na pewnym etapie rozwoju, biurokracja może już istnieć sama dla siebie i będzie miała mnóstwo roboty. Pojawią się więc i inne instrukcje, nie mniej kuriozalne.

 6. marju73 mówi

  Hahahahahaha. Kupa śmiechu, że pracownik ma występować w masce i zachować odstęp od mieszkańców lokalu. Aż mnie brzuszek ze śmiechu rozbolał.

  1. marju73 mówi

   Nie rozumiesz podszywańcu że się kompromitujesz używając słów i zwrotów których nigdy bym nie użył?
   Niestety każdy może paść ofiarą trolowni pisożydowskiej.

  2. marju73 mówi

   Nie użyłbyś, bo jesteś zbyt głupi na słownictwo bardziej wyrafinowane niż klepane przez ciebie cały czas teksty o “pisożydsch”. Wstyd mi tylko robisz, znajdź sobie w końcu jakiś inny pseudonim.

 7. BP mówi

  Czyżby wymyślił to zaszczepiony próbną szczepionką na wirusa?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.