Hasło z manifestacji KOD na koszulkach zamówionych przez poznański Urząd Miasta

fot. twitter
3

Podczas manifestacji KOD w Poznaniu skandowano hasło „Wolne Miasto Poznań”. Teraz hasło trafiło na T-shirty zamówione przez prezydenta Jaśkowiaka.

– T-shirty z hasłem “Wolne Miasto Poznań” to ciekawy projekt. Sondujemy teraz, jakie są na niego reakcje. Rozdajemy koszulki wielu osobom przy różnych okazjach i sprawdzamy, czy spodobają się one mieszkańcom. Mamy nadzieję, że ten pomysł się sprawdzi, a T-shirty staną się oficjalnie miejskim gadżetem, który będzie można docelowo kupić w Centrach Informacji Miejskiej – mówi Andrzej Białas, dyrektor Gabinetu Prezydenta Poznania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oprócz symboli religijnych, z których jako pierwszy przedstawiona jest gwiazda Dawida, na koszulce znalazła się też tęcza LGBT, serce, osoba niepełnosprawna, rower i zielony listek.

Szkoda, że nie wstawili tam jeszcze farmy wiatrowej, kornika drukarza, sędziego Rzeplińskiego i jakiegoś esbeka, który rozpacza po utracie kilkutysięcznej emerytury.

I jeszcze jedno – czy prezydent Jaśkowiak zdaje sobie sprawę, że to jest profanacja Krzyża Św.?

Źródło: poznan.wyborcza.pl, twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. test24 mówi

    Biała koszulka?! Przecież to rasistowskie! Brakuje jeszcze tylko swastyki i sierpa i młota. No nie ma znaku yin i yang – Ci rasiści nie lubią Azjatów!

  2. Waldemar mówi

    Wstydzę się za mojego prezydenta m. Poznania, na którego nie głosowałem

  3. Claire mówi

    Niech ten jaskowiak kupuje t-shirty za swoje prywatne pieniadze. Latwo jest szastac pieniedzmi podatnikow bez ich zgody.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.