Hartman do Glińskiego: „Proszę sobie gęby Żydami i Holokaustem nie wycierać!”

Jan Hartman/fot. youtube
29

„Jako Żyd – dziecko i wnuk ofiar Goebbelsa i Hitlera – domagam się od premiera Piotra Glińskiego przeprosin. I sądzę, że podobnie powinni postąpić inni polscy Żydzi. Proszę sobie gęby Żydami i Holokaustem nie wycierać!” – napisał prof. Jan Hartman w artykule „Domagam się przeprosin od premiera Piotra Glińskiego” opublikowanym na postkomunistycznym portalu „Polityka”. Artykuł jest reakcją na wywiad ministra Glińskiego we „Wprost”, w którym powiedział on, że „język, którym mówi się o PiS, ma wykluczać, unicestwiać, ma nas odczłowieczyć, delegitymizować, mamy być traktowani jak Żydzi przez Goebbelsa”.

Po wywiadzie Ambasada Izraela wydała pełne oburzenia oświadczenie, w który zaleciła ministrowi Glińskiemu wizytę w Instytucie Pamięci Yad Vashem, a żydowska loża B’nai B’rith wystąpiła do premiera Morawieckiego z żądaniem dymisji Glińskiego. Hartman „tylko” domaga się przeprosin. Ale za to w jakim stylu!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według Hartmana Gliński „traci kontrolę nad sobą i poczucie przyzwoitości”, „obraził naród żydowski”, a jego „bezmyślne porównanie” jest „nie tylko nadużyciem i kompletnym brakiem wyczucia, a raczej poczucia przyzwoitości, lecz jeszcze czymś gorszym – zwykłą głupotą”. „Bo chyba nie ma nic bardziej odrażającego niż podłość, która za przyczynę ma głupotę. Zwłaszcza głupotę profesora, który mimo swego wykształcenia w swym zacietrzewieniu i zapiekłości sam już nie wie, jakie brednie wygaduje” – piekli się Hartman.

Przy okazji Hartman wsiada na swojego ulubionego konika, czyli „faszyzm, wszędzie faszyzm”. Oto fragment wynurzeń Hartmana na temat Marszu Niepodległości: „11 listopada, stulecie niepodległości, wyreżyserowali nam faszyści – i to na ich warunkach odbyło się najbardziej spektakularne i relacjonowane przez światowe media wydarzenie. Wydarzenie przerażające. Przerażające nie tylko dlatego, że hasła, race i cała atmosfera tego pochodu były przepojone tępą, szowinistyczną nienawiścią i plemienną pogardą dla „obcych”, lecz dlatego, że za takimi ludźmi i w towarzystwie chorągwi ONR i innych organizacji zwanych eufemistycznie skrajnie prawicowymi szło ponad 200 tys. osób, którym najwyraźniej faszystowskie przesłanie i okrzyki, a właściwie chamskie kibolsko-naziolskie ryki nie przeszkadzały.”

Hartman nie byłby sobą, gdyby nie zakończył swoich histerycznych wypocin na wysokim C. Oto ono: „Środowisko akademickie, jak wiemy, jest bardzo tolerancyjne, wybaczające i skłonne do zapominania dawnych grzechów. Jednak zatwardziałość i hałaśliwość w kolaboracji stawia nawet przed najbardziej miłosiernymi zadanie, które może stać się ponad ich siły. Władza pryncypała prof. Glińskiego już się powoli kończy, a rząd PiS przejdzie wkrótce do historii w aurze hańby. Czy warto ginąć za niego, broniąc go kłamstwem i kalumniami aż do ostatniej kropli krwi?”.

Mój komentarz: Mam naprawdę niezły ubaw obserwując, jak filosemicki minister w filosemickim rządzie płaszczącym się przed Żydami w sposób wprost obrzydliwy, dostaje bęcki od Żydów, którzy zjednoczyli się przeciw niemu ponad podziałami. Co ciekawe, pisowski „dobry Żyd” Jonny Daniels nie broni ministra Glińskiego. „Dobry Żyd” Daniels milczy. Nie zamieścił żadnego wpisu w tej sprawie ani na Twitterze, ani na Facebooku. A przecież mógłby napisać, że nic się nie stało i minister Gliński nic złego nie powiedział. Dlaczego Daniels tego nie pisze? To oczywiste! Daniels myśli to samo, co Żyd Hartman, Żydzi z Ambasady Izraela i Żydzi z B’nai B’rith.

Ciekawe, jakie wnioski z tego cyrku wyciągną politycy Prawa i Sprawiedliwości. Na razie minister Gliński kaja się tłumacząc, że nie miał nic złego na myśli. „Jest oczywiste, że intencje mojej wypowiedzi były jak najdalsze od urażenia kogokolwiek, narażenia na szwank bardzo dobrych relacji polsko-izraelskich czy też dokonywania nieuprawnionych porównań historycznych” – tak brzmi najnowsza odsłona tego kajania się zamieszczona na Twitterze. Oto „wstawanie z kolan” w wykonaniu ministra rządu RP. Miał do wyboru: hańbę albo wojnę. Wybrał hańbę, a wojnę będzie miał i tak.

Źródło cytatów: polityka.pl

Przeczytaj też:

„Cytując Talmud robi z nas oprawców.” B’nai B’rith podaje mnie do prokuratury. Są jak zorganizowana grupa przestępcza – J. Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Gość mówi

  Hartman ty żydochazarski napletki zbłąkany. Holokaust-geszeft same żydy złodziejskie sobie wymyśliły i finansowali. Holokaustem zorganizowanym przez żydo-chazarię świat powinien sobie nie gębę wycierać lecz dupy. Wy oszusty je…e

  1. jacek mówi

   strzal w 10tke

 2. nacjonal. mówi

  Podobnie jak prof.Gliński,ja też nie mam nic złego na myśli i nikt się nie obrazi jak powiem,że;ilu w Polsce jest żydów,tyle samo jest i”faszystów”,wiec o co kaman?

 3. z-k mówi

  Ale się Gliński doigrał. Żadne pucowanie kirkutów ani głoszenie, że to nasze narodowe dziedzictwo, ani tworzenie żydowskich bojowników walki z Niemcami i budowa im muzeów za krwawicę Polaków, ani ukłony ani prysiudy, ani oklaski dla wiodącej ambasadoressy cokolwiek by plotła, żadne pacholstwo – nic się nie liczy i byle antypolski gudłaj może takiego pachołka a wicepremiera Polin ustawić w pozycji raba. To skandal ale się to Glińskiemu należy jako buda psu.

 4. Rafał mówi

  Dymisja Glińskiego to całkiem dobry pomysł. Byle za kogoś rozgarniętego.

  1. Karol mówi

   Pewnie za Danielsa!
   Chociaż nie bo Daniels na prezydenta Polski lub raczej Polin jest szykowany.

 5. Góral mówi

  Kruca fuks, ale sie dzieje! My se patsymy z góry na to syćko i tak se myślimy, Gliński to cymboł jakowyś, jo bym go wyzucił jus dawno, ale jako nasi starsi bracia w wieze go nie lubiom, to jo bym go bym zostawił, im na psekur. Co Wy chopy na to?

  1. d. mówi

   starsi bracia w wierze???? w wierze???? oni nigdy nie byli, nie są i nigdy nie będą naszymi braćmi a w wierze tym bardziej. prędzej piekło zamarznie!

  2. sten mówi

   Piekła niema ha ha – tak szef Jezuitów mówi – YTub ! O nie Niestety ale Chrystus był starszym bratem w wierze i na pewno nie wierzył w to co obecny kościół !

 6. peter mówi

  B’nai B’rith – you can fuck youself – Hartman is liar – living in Poland behave yourself – you are watched to – idiot

 7. x-man mówi

  Tak to jest jak się wchodzi za głęboko w …ę Można tam znaleźć tyko g…. Lizusostwo nie popłaca ha ha. A swoją drogą dymisja glińskiego to dobry pomysł.Oby następca nie był ”lepszy”

 8. szalom mówi

  Lokaj tylko swój codzienny komplement jaśniepaństwu wyrazić pragnął ale państwo było dzisiaj było nie w humorze i lokaja obsztorcowało a nakazało by go majordomus ze świstem wywalił

 9. George mówi

  Te żydowskie mordy mają w sobie coś odrażającego. Odrazę czuli do tych mord wszystkie narody, które żydy zakaziły i to trwa od tysięcy lat, Przypadek?

 10. Czesław mówi

  Cytuję za J.Piłsudskim z dedykacją dla filosemitów “Oległość i pokora tylko do większej niewoli prowadzą “. Ta sytuacja to wynik ustępstwa naszego rządu w sprawie ustawy o IPN czy strach przed uchwaleniem ustawy reprywatyzacyjnej

 11. icek mówi

  co się nosi ostatnio w Warszawie – ano żydów na rękach, ha,ha,ha

 12. EdBer mówi

  „Proszę sobie gęby Żydami i Holokaustem nie wycierać!”
  A JAKĄ CZĘŚĆ CIAŁA MOŻNA WYCIERAĆ???

  1. Ada mówi

   A tu mamy coś również dla kłaniających się i klękających polskich “przepraszaczy” : art.na forumemjot – “Żyd (ale KTO!) o marcu 1968 – “Sami zorganizowaliśmy sobie wyjazd z Polski – nasi ludzie w RZĄDZIE RP to zrobili”, – zamieszcz. na łamach czasopisma “Times of Israel”.

  2. Ada mówi

   – przepraszam – miało być: …. “polskich przepraszaczy “

 13. Rins mówi

  Hartman przeproś narodowców za porównanie z niemieckimi faszystami i won do Izraela jak się w Polsce nie podoba

 14. George mówi

  Jeśli nie pozbędziemy się antypolskiego, roszczeniowego i aroganckiego żydostwa z Polski, będzie tylko gorzej! To jest sprawa pilna! Należy bezwzględnie powtórzyć Marzec’68 i odżydzić nasz kraj!

 15. Janusz I mówi

  Taką odpłatę ma Gliński za miłość do Żydów. Dobrze mu tak!

 16. KarPa mówi

  ależ panie Hartman cóż to pan mówisz, to nie mieści się z żadna rubryka. I skończcie już z tym męczeństwem, prócz żydów naprawdę zginęło i ginie bardzo dużo innych ludzi

 17. patriots mówi

  Banda czerwonych wychodzi z nor i kanałów tam jest ich miejsce .Tak jak i tych którzy opluwają Polskich bohaterów.Walki z nazizmem z komuna i ub.

 18. mm mówi

  wcale mi z Glińskim biegającym w jarmułce i wchodzącym w tyłki zydom nie po drodze bo mi zwyczajnie wstyd za jego poddańczą, bez honoru postawę. Ale tutaj, gdzie go obraża polakożerca i pasożyt, który pluje na Polskę i Polaków dalej niż widzi, łże na temat holokaustu Polaków jak gross z resztą manipulantów z muzeum polin oraz działa na szkodę Polski i prawdy o Polsce jak ten manipulant dyrektor muzeum auschwitz, to muszę się odezwać! zatem, jak ci się nienawistniku, profesorzyno od etyki, ktory o etyce masz takie pojęcie jak o fizyce kwantowej, jesli ci sie prawda nie podoba i prawda cię boli, to wyjedz z Polski tam gdzie kazde twoje łgarstwo będą ci z tej paskudnej, zarośniętej gęby spijać i razem z tobą łgać na temat Ojczyzny Polaków! Pies was trącał, cyniczne bubki zakłamane interesownie! Tylko miej wreszcie odrobinę honoru i przestan żreć polski chleb, przestan wyciągać łapę do Polaków po pieniądze i przestan zajmowac etat pracy w Polsce! Nie podoba się PRAWDA, to nikt cię w Polsce NIE trzyma, pospolity szkodniku, przeczący wszelkiej idei zawodu nauczycielskiego!!! czas najwyższy by mniejszości narodowe poznały swoje miejsce w szeregu, czas im to przypomniec! znaj proporcje oszczerco!

 19. Zbigniew mówi

  A pan Glinski znow bedzie mial okazje podarowac im ze 100 milionow na otarcie lez.

 20. LucyLucenta mówi

  Moim zdanie to ustawka pomiędzy dwoma żydami. To co robi Hartman to wyciągnięta ręka w kierunku tonącego Glińskiego, który nagrabił sobie grubo przed marszem Niepodległości finansując kler, dając kasę na inne antypolskie imprezy, a ostatecznie wypowiadając się na temat planowanego przez rząd przejęcia marszu. Gliński to piątą żydowska kolumna.

  1. sten mówi

   Taaaa ustawka … ,,Raz niedźwiedź na łące niechcący podtarł się zającem ,,

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.