Haniebne oświadczenie polskich Żydów zarzucające Polakom antysemityzm i dyskryminowanie mniejszości

fot. pixabay.com
25

Na stronie Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce opublikowano wczoraj „Oświadczenie organizacji żydowskich do opinii publicznej”. Oświadczenie jest dostępne również w wersji angielskiej. Jest to oświadczenie haniebne, którego celem jest oczernienie Polski i Polaków w oczach opinii publicznej w chwili, gdy nasze państwo i naród stały się ofiarą bezpardonowej kampanii kłamstw i oszczerstw. Niestety, polscy Żydzi przyłączyli się do tej kampanii.

„My, przedstawiciele polskich organizacji żydowskich, wyrażamy nasze oburzenie z powodu narastającego w kraju klimatu nietolerancji, ksenofobii i antysemityzmu” – czytamy w oświadczeniu. „Polscy Żydzi – w przeddzień 50. rocznicy marca 68 i 75. rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim – nie czują się dziś w Polsce bezpiecznie. Jest rzeczą oczywistą, że obecne zagrożenia nie przypominają tych z przeszłości, i że – inaczej niż w wielu innych krajach współczesnej Europy – nie przybierają też formy bezpośrednich napaści. Ale brak fizycznej przemocy nie wystarcza przecież, by sytuację uznać za normalną”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oto szczyt manipulacji: w jednym zdaniu powiedzieć, że w Polsce nie ma aktów przemocy wobec Żydów i jednocześnie stwierdzić, że Żydzi nie czują się w Polsce bezpiecznie, a sytuacja nie jest normalna.

Ale to jeszcze nie wszystko. W dalszej części oświadczenia mamy taki oto zarzut.

„Wiemy też, że nie tylko my, a zapewne nawet nie my najbardziej, padamy ofiarą tego klimatu nienawiści. Wyrażamy naszą solidarność z wszystkimi w Polsce, którzy – jak Romowie, muzułmanie,  uchodźcy, osoby czarnoskóre, Ukraińcy, członkowie pozostałych mniejszości etnicznych, religijnych, seksualnych czy innych – doświadczają wrogości czy wręcz dyskryminacji. Czujemy gniew i wstyd, że w naszym wspólnym kraju kogokolwiek to spotyka. Jesteśmy, w ramach naszych szczupłych możliwości, gotowi współpracować z wami i waszymi organizacjami, by przeciwstawić się złu” – informują opinię publiczną polscy Żydzi.

Jak więc widzicie, Polacy to „zło”, któremu trzeba się przeciwstawić.

Tym oświadczeniem polscy Żydzi wykazali skrajną nielojalność wobec państwa polskiego. Stosując neomarksistowską metodę stygmatyzowania większości poprzez pokazywanie jej jako oprawców rzekomo uciskających mniejszości polscy Żydzi dorabiają Polakom obrzydliwą gębę, co z całą pewnością zostanie wykorzystana do działań antypolskich w momencie, gdy amerykańskie organizacje żydowskie i Izrael dążą do ograbienia państwa polskiego na gigantyczną kwotę 65 miliardów dolarów.

Po przeczytaniu tego haniebnego oświadczenia trzeba naprawdę mocno zacisnąć zęby, że nie użyć słów powszechnie uznawanych za wulgarne i obelżywe.

Pod oświadczeniem podpisali się:

Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP

Naczelny Rabin Polski

Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie

Gmina Wyznaniowa Żydowska w Katowicach

Gmina Wyznaniowa Żydowska w Krakowie

Gmina wyznaniowa Żydowska w Bielsko-Białej

Żydowski Instytut Historyczny im. E. Ringelbluma

Żydowskie Stowarzyszenie B’nai  B’rith

Żydowskie Stowarzyszenia Czulent

Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego

Fundacja im. Prof. Mojżesza Schorra

Fundacja Shalom

Jewish Community Centre – JCC Warszawa

Towarzystwo Społeczno- Kulturalne Żydów w Polsce

Stowarzyszenie Dzieci Holokaustu

Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny

Stowarzyszenie Midrasz

JCC Kraków

Fundacja Hillel Polska

Stowarzyszenie Drugie Pokolenie – Potomkowie Ocalałych z Holokaustu

Stowarzyszenie Żydów i Kombatantów i Poszkodowanych w II wojnie światowej

Fundacje Żydowska „Chidusz”

Żydowskie Towarzystwo Gimnastyczno-Sportowe Makabi Warszawa

Beit Kraków

Źródło: jewish.org.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Goj mówi

  „naszym wspólnym kraju”
  Od kiedy to jest wspólny kraj?

 2. Normalny mówi

  Jak widać z tego żydostwo zarządzane przez sanhedryn potrafi się po raz kolejny zorganizować przeciw Polakom i Polsce !
  A co my na to Polacy ? Będziemy bić pianę i pozostaniemy jedynie biernymi widzami zamiast się wreszcie zorganizować, zjednoczyć i zacząć rządzić Polską wyrywając się spod żydowskiej okupacji ?! Jest propozycja programowa, żeby w Polsce przywrócić normalność i doprowadzić do pewnej sprawiedliwości dziejowej. Czas nagli !
  1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm oraz likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki o mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami pod nimi a także obcych ośrodków dywersyjno-medialnych, 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie kary śmierci, bez przedawnień, dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i „Polonusami”, 8 Efektywne zagospodarowanie polskich bogactw naturalnych, 9 Znaczące obniżenie podatków, 10 Władza, gospodarka, finanse i handel w Polsce dla Polaków

  Henryk Pająk – najwybitniejszy światowy historyk, dokumentalista i badacz relacji polsko – żydowskich w swojej przedostatniej książce pt. „ Apokalipsa bliżej niż sądzicie” , wydawnictwo Retro, 2016 rok podaje m.in. :
  „ Pomiot Kaina wytracił w ostatnim stuleciu ponad 120 milionów chrześcijańskich Słowian, w tym 80 mln Rosjan i ponad 10 mln Polaków…Od 1939 roku wymordowali na różne sposoby dwa kolejne pokolenia elit narodu polskiego. Zastąpiła je pofolwarczna i popegerowska hołota i wielkomiejskie szumowiny z KPP, PPR i syjonistycznego Bundu… Ich trzypokoleniowa okupacja trwa nieprzerwanie od 1939 roku …” ( str. 5

  1. Dawid mówi

   Pięknie kolega napisał. Prosto w punkt.

 3. Zbulwersowany mówi

  Czyżby Żydzi nawoływali do wojny przeciw Polakom ? Co to znaczy przeciwstawienie się z innymi mniejszościami wspólnie złu kojarzonemu z Polakami ?! Powinno się ich natychmiast wszystkich aresztować i zdelegalizować ich konspiracyjne organizacje ! Polacy czują się po raz kolejny zagrożeni ze strony Żydów ! Najeżdżali już na nas na tankach sowieckich i na tankach nazistowskich, a Bandera też był Żydem ! Boimy się o nasze dzieci i nasze rodziny !

 4. Ania mówi

  Zaczynamy się bać o własne życie i o bezpieczeństwo i suwerenność Polski . Historia może się powtórzyć . Żydzi nieraz bratali się z naszymi wrogami przeciw nam.

 5. manix mówi

  NIE JESTEŚCIE ŻADNYMI ŻYDAMI (tych resztki zamordowaliście z nazistami niemieckimi lub zadenuncjowali w celu likwidacji tymże)JESTEŚCIE oszustami cwaniakami z chazarskich band.ŻĄDAMY zaprzestania prób zawłaszczenia martyrologii 3 mln obywateli RZEczypospolitej wyznania mojżeszowego.Państwo NA które się powołujecie w czasie zagłady nie było.Bezcześcicie ich pamięć.Zamilknijcie PAN BÓG WIDZI to wasze haniebne kłamstwo i zesle na was anioła kary

 6. Mario mówi

  „Utajony rasizm praktykowany przez Żydów w stosunku do obcoplemiennych, wśród których przyszło im żyć, prędzej czy później powoduje otwartą i oczywistą reakcję dotkniętych tym „gojów”. Reakcja takowa natychmiast zostaje skarcona jako? ANTYSEMITYZM!” – Louis Golding

 7. Mario mówi

  Bernard Lazare, żydowski pisarz, w książce pt. „L’antisémitisme son histoire et ses causes”, wydanej w 1894 r., przedstawił taką opinię tyczącą się żydowskich wypędzeń:
  „Jeśli taka wrogość i awersja w stosunku do żydów miałaby miejsce tylko w jednym czasie, w jednym kraju, łatwo byłoby wyjaśnić przyczyny. Jednak rasa ta była obiektem nienawiści wszystkich narodów pośród których żyła. Skoro wszyscy wrogowie żydów należeli do zupełnie różnych ras, mieszkali w odległych krajach, podlegali zupełnie różnym prawom, kierowali się różnymi pryncypiami, mieli różną moralność, różne zwyczaje – te wszystkie zasady społeczne, niepozwalające niczego ocenić w ten sam sposób – toteż główna przyczyna antysemityzmu zawsze leżała w samym Izraelu, a nie w tych, którzy przeciwko niemu walczyli.”

 8. Pan Kracy mówi

  „Polscy Żydzi […] nie czują się dziś w Polsce bezpiecznie.”
  Jedynie skuteczne rozwiązanie – wyjechać do Izraela albo równie „bezpiecznej” islamskiej Francji czy do Kalifatu niemieckiego. Będę po nich płakać …całe pięć sekund.

 9. witek mówi

  Żydzi sami dzielą świat na Żydów i gojów – antysemityzm jest tu wbudowany w założeniu

 10. Hammurabi mówi

  Przedstawiciele gmin żydowskich i wy, reszto żydów. To nie jest „nasz wspólny kraj”. Przez wieki wasi ojcowie i dziadowie robili wszystko, by Polska zniknęła z map Europy. Zdradą, oszustwem, lichwą, pomówieniem i mordem, przez wieki płaciliście za wielkoduszność Polaków! Wy macie czelność pisać „wspólny kraj”? Wy, którzy mordowaliście jego najlepszych synów i córki? Wy, którzy wskazywaliście okupantom polskich patriotów wiedząc, że skazujecie ich na śmierć? Wy, którzy z kłamstwa uczyniliście swoją religię a z prochów waszych pobratymców źródło dochodów? Macie (jeszcze) swój kraj, podarowany przez Anglików, chcących mieć w końcu święty spokój. Jedźcie sobie do „siebie”, póki macie jeszcze gdzie jechać, bo na Bliskim Wschodzie zegar tyka. Wiecie o tym, prawda?

 11. Normalny mówi

  Wg jedynej rozpisanej sondy na internecie najwięcej internautów, bo kilkanaście tysięcy wskazuje na ilość Żydów zamieszkujących Polskę na 12 milionów.

 12. Ja mówi

  skoro tak Żydzi cierpią w Polsce i są tak bardzo prześladowani to niech mi odpowiedzą (pytam tych niezadowolonych z bycia Polakami , niepotrafiacych się zintegrować ) Ilu z Was wyjechało ostatnio z powodu nagonki ( z Polski ) ? Wszyscy sprzedawczycy mojej Ojczyzny , WON Z POLSKI !!! Niestety Polacy nie mogli na Was liczyć podczas wojny i nie mogą teraz . Zaznaczam że nie mówię o wszystkich choć patrząc na podpisy pod listą niestety można wysnuć smutne wrażenie że elita żydowska w Polsce jest przeciwko nam , Polakom ….

 13. Teresa mówi

  O kużwa,ileż tych organizacji żydowskich mamy…

 14. Przebiśnieg mówi

  Czy te wszystkie organizacje chciały wyciągnąć łapy po polskie mienie bezspadkowe z cudzoziemskiej Ustawy 447 ?! Rozumiem ich wściekłość, bo nie mają żadnych praw i nic nie dostaną.

 15. d. mówi

  JAZGOT ZYDOKOMUNISTÓW JW., JEST WYNIKIEM BRAKU POWSZECHNEJ LUSTRACJI KOMUNISTÓW W POLSCE PRZEDE WSZYSTKIM W SĄDACH I WYŻSZYCH UCZELNIACH!!!!!! zydokomuniści: brystygierowa-krwawa luna, wolinska, morel, szechter, stolzmann, fleischfarb (światło), Różański-Rosenzweig, B.Bierut-Rotenschwanz, itd.itd.itd i dziesiątki tysięcy innych. ŻĄDAMY UJAWNIENIA RAPORTU MACIEREWICZA!!!

 16. mariusz mówi

  to zwyczajne zydowskie curestwo i plemienna solidarnosc.czego sie po nich spodziewaliscie?
  zydzi rozpowszechniali swoje oszczerstwa przeciwko polakom niemal we
  wszystkich jezykach swiata przez dziesiatki lat. z jakiegos powodu
  przez wszystkie te lata zaden tzw.polski rzad nawet w tej sprawie nie
  pierdnal.nie wierze w nagly zryw patriotyczny tych kundli z rzadu niby polskiego.
  Haaretz i komiks o Polakach.
  Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/najwieksza-gazeta-w-izraelu-drukuje-komiks-o-pijanych-polakach-ktorzy-wydaja-nazistom-zydowskie-dzieci/
  Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/najwi
  eksza-gazeta-w-izraelu-drukuje-komiks-o-pijanych-polakach-ktorzy-wydaja-nazistom-zydowskie-dzieci/
  https://prawicowyinternet.pl/najwieksza-gazeta-w-izraelu-drukuje-komiks-o-pijanych-polakach-ktorzy-wydaja-nazistom-zydowskie-dzieci/

  1. Zenek mówi

   Prawda w oczy kuje. Dzięki żydom Polacy mieli co jeść przed wojną w Polsce ,bo Żyd starał się o to.ta nienawiść do żydów powstała z zazdrości ,bo żyd zawsze był kilka kroków przed wszystkimi pod każdym względem, jak że zamknijcie gęby i dajcie szacunek żydom,bo im się to należy.

 17. Spostrzegawczy mówi

  Każdy poważny rząd zerwał by stosunki dyplomatyczne z Izraelem, nakazał natychmiastowe opuszczenie kraju przez żydowską antypolską V-tą kolumnę i znacjonalizował wszystkie żydowskie geszefty w Polsce, te także pod internacjonalistycznymi, dla zmyłki, szyldami – a jest tego cała masa. To Żydzi mają w tym sporze nieporównywalnie więcej do stracenia, a Polacy mają jedynie nieporównywalnie dużo do zyskania.

 18. Icek mówi

  Jak się w Polsce nie podoba to Wyperdal……..ć do sraela ; tam was powitają Palestyńczycy … bombowo…
  (Jak by ktoś nie wiedział to w sraelu na żydów pochodzących z Polski mówi się mydło)..

  1. Zenek mówi

   Icek jesteś głupi i mądrzejszy nigdy nie będziesz gdybys znał historię to być może mówił byś inaczej,ale nie ma się co dziwić, antysemityzm w Polsce był i nadal będzie, a z jakiego to powodu,wymieniłem powyżej.

  2. Zenek mówi

   Największym antysemitą zawsze okazują się Polacy,zazdrośc, zazdrośc ,i jeszcze raz zazdrośc ,a powodem jest mądrość żyd zawsze i to pod każdym względem był w przodzie ma umiejętności handlu jest mądry i techniczny,sprzęt wojskowy jedny z najlepszych na świecie ,taki mały kraj a taka wysoka technologia.

 19. Janina mówi

  Może na początek zapytam, czy Żydzi w Polsce są Żydami czy Polakami. Czy są w związku mniejszości żydowskiej ? Jak i kiedy się wpisali i ilu jest zarejestrowanych w tej mniejszości Żydów?!
  Znacie taką narodowość „Polski Żyd”? Bo ja przeszukałam wszystkie periodyki naukowe i nie spotkałam takiego narodu ! Może czas aby ci Żydzi zdecydowali się kim są…bo mają z tym problem.
  Po mojemu należało by pomóc tej niezdecydowanej narodowości w podjęciu decyzji….jesteś Żydem to pewnie tęsknią do swojej Ojczyzny a więc czas w drogę, a jeżeli czują się Polakami, więc niech mają obowiązki polskie ! Składki ZUS, Podatki i inne świadczenia , które obowiązują Polaków.
  Gminy niech będą utrzymywane z ich składek a nie z POLSKICH PIENIĘDZY !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.