Gwałcił tylko białe aktorki. Feministka zarzuca mu rasizm!

10

Dwa tygodnie temu wybuchła wielka afera w świecie Hollywood. Ponad 50 aktorek poskarżyło się, że były molestowane i gwałcone przez amerykańskiego producenta filmowego Harveya Weinsteina. Sprawa obiegła tymczasem cały świat. Tymczasem jedna z feministek poczuła się urażona zachowaniem Weinsteina, nie dlatego że ten gwałcił kobiety, ale dlatego, że gwałcił tylko białe.

Bim Adewunmi, feministka i dziennikarka zarzuciła Weinsteinowi rasizm, ponieważ ten nie miał ochoty molestować i gwałcić czarnoskórych aktorek.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Myślę, że dla niego czarna kobieta, taka jak ja, nie jest uważana za godne pożądania trofeum seksualne – powiedziała Adewunmi, twierdząc również, że zdaniem „rasisty” Weinsteina, czarna kobieta nie zasługuje na honor jakim jest molestowanie seksualne.

Powinniśmy być zaniepokojeni, że seryjny gwałciciel nie uwzględnia różnorodności rasowej wśród swoich ofiar ­stwierdziła feministka.

Lewicowe szaleństwo zabrnęło już bardzo daleko. Dopatrywanie się rasizmu w dobieraniu przez gwałciciela ofiar, jest już totalnym obłędem.

Źródło: nczas.com

Korespondent z USA: Seksualne wampiry lewicy. Harvey Weinstein z Hollywood i inni…

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  niech oskarżą hitlera o rasizm że czarnoskórych do komór gazowych nie brał tylko białych a szczególnie Słowian

 2. test24 mówi

  Niech mu jeszcze muzułmanki zarzucą islamofobię, bo nie gwałcił muzułmanek. Pedały zarzucą homofobię, bo nie gwałcił facetów. Transy transfobię, bo nie gwałcił przerobionych, NAMBLA zarzuci pedofilofobię, bo gwałcił tylko dorosłe kobiety, a ta, co karmiła ostatnio psa cyckiem, nie mu zarzuci zoofilofobię 😀

  No i facet ugotowany! Mógł iść do paki tylko za gwałty, a będzie siedział za gwałty i „mowę nienawiści” 😀

  1. Teresa mówi

   No właśnie,nie gwałcił gejów,a fe,jak on tak mógł,to bardzo rasistowskie i niesprawiedliwe.Gejom i czarnym też się należy,są gorsi czy co?Gorszy sort?

 3. Marek mówi

  Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego… 😉

 4. KarPa mówi

  Ja nie nadążam za tym światem 🙁 , nie ogarniam

 5. Stachu mówi

  Skoki narciarskie to też rasizm czarni nie skaczą

 6. Ayax mówi

  Niektórzy jeszcze nie dorośli do seksu ze zwierzętami 🙂 O i tu może mi ta małpa zarzucić rasizm

 7. Ayax mówi

  Sorki już się poprawiam, nie rasizm, bo to nic złego, chyba każdy rozróżnia rasy ludzkie, tylko raczej nienawiść, ale przecież mamy demokracje i mogę sobie nienawidzieć, a może uczucia już są zakazane?

 8. Zdzisław mówi

  W noc wigilijna dowiemy się co z inwentarza też domaga się gwałtu i molestowania

 9. Kaśka mówi

  Czy ona własnie narzeka że nie gwałcą czarnych kobiet i to jest okropne i rasistowskie ? Holly shit Robienie z siebie ofiar przez czarnoskóre osoby zaszło juz na zbyt wysoki level. Najgorsze jest to że autorka zapewne jest z siebie dumna i uważa żę osiągnęła coś w walcę o ,,równość” ,a na prawdę tylko się ośmieszyła. Przykre jest to żę czarnoskóre osoby dopatrują się we wszystkim ataku na ich „odmienność” a jedyny problem leży w nich samych zaniżeniu własnego poczucia wartości i usinlym zaklinaniu rzeczywistosci.Nawet nie można ich nazwać ,czarnymi ” bo to rasistowskie . Wybaczcie zieloni nie jesteście . Czemu mówienie prawdy ich tak boli ? Co sprawiło że sami mają taką niską samoocene i we własnym umyśle mają każdą białoskórą osobę za wroga ? ( oho … to jest niepokojące ! kto tu jest wkońcu rasista ? )

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.